Nabídka modelů

-

Nabídka modelů

2 rozvory, 3 výšky střechy, 2 kombinace sedadel

Transporter skříňový vůz je dokonale přizpůsoben svému účelu - přepravě nákladů. Dva rozvory a tři výšky střechy jsou vstupní proměnné, jejichž výsledkem je objem nákladového prostoru v intervalu od 5,8 do 9,3 m3. Užitečná hmotnost může být až 1,4 t a nakládání může být usnadněno díky dvojici bočních posuvných dveří. Rovněž místo řidiče může být přizpůsobeno jeho potřebám. V nabídce jsou buď dvě samostatná sedadla, nebo dvousedadlo spolujezdce.

Transporter skříňový vůz s dvojkabinou se dodává se dvěma rozvory a dvěma kombinacemi sedadel. Je to skříňový vůz a současně také vůz kombi. Jeho nákladový prostor má objem od 3,5 m3 do 4,4 m3 a může být vybaven sedadly, na kterých najde dostatek místa až šest osob.

Přístup do interiéru vozu přesně na míru Vašim potřebám umožňuje až deset variant provedení zadní partie. Modely se základní a středně vysokou střechou jsou sériově vybaveny zadními výklopnými dveřmi, které díky velké výšce otevření umožňují pohodlné nakládání i vykládání a v případě deště současně slouží jako přístřešek.