Zimní servisní prohlídka Kia
Kia Ceed

Akční nabídka již není k dispozici

Další výhodné akční nabídky značky KIA naleznete zde.

Užijte si zimní cestování díky zimní servisní prohlídce KIA

Buďte připraveni skutečně na vše a využívejte tak svůj vůz na maximum

Mokré nebo zledovatělé cesty. Dlouhé zimní večery. Studené starty. Sníh a mlha. Zimní cestování klade na Váš vůz KIA výrazně vyšší nároky. Zajistěte proto, aby dokonale fungoval díky profesionální údržbě – v zájmu Vaší bezpečnosti a bezstarostného cestování.

Zimní servisní prohlídka Vám dává jistotu, že se na svůj vůz KIA můžete plně spolehnout i za těch nejnáročnějších klimatických podmínek.

Objednejte se na zimní servisní prohlídku KIA. Jste-li majitelem elektromobilu KIA, vyžádejte si naši speciální prohlídku pro elektromobily, navrženou s ohledem na specifické potřeby údržby elektromobilů.

Připravte se na zimní cestování prostřednictvím zimní servisní prohlídky KIA, která zahrnuje následující kontroly:

KIA Osvětlení vozidla

Světla a žárovky

Zjistěte, zda všechny správně fungují – ještě než to budete skutečně potřebovat vědět.

KIA Osvětlení vozidla

Lišty stěračů

Udržovat v čistotě čelní sklo během sněžení, hustého deště, či dokonce mlhy, je naprosto zásadní.

KIA Osvětlení vozidla

Akumulátor

Nízké teploty kladou na akumulátor zvýšené nároky. Zajistěte, aby měl neustále dost energie.

KIA Osvětlení vozidla

Provozní kapaliny

Od nemrznoucí směsi do chladiče až po motorový olej – všechny klíčové kapaliny je nutné zkontrolovat a podle potřeby doplnit s ohledem na bezpečnost a optimální fungování.

KIA Osvětlení vozidla

Pneumatiky

Zimní pneumatiky v dobrém stavu znamenají lepší záběrové schopnosti na sněhu a ledu, delší životnost za nižších teplot i nižší spotřebu paliva. Kontrola pneumatik je důležitá pro bezpečné a hospodárné cestování v zimních měsících.

KIA Osvětlení vozidla

Brzdové kotouče a brzdové obložení

Zastavte bezpečně za každé situace – a přesně tam, kde požadujete. Pomozte svým pneumatikám a nechte prověřit stav brzdových kotoučů a obložení.

Zimní servisní prohlídka KIA

Speciální nabídka pro Vaši zimní servisní prohlídku KIA

Nenechte počasí, aby rozhodovalo o tom, kam se s vozem KIA nakonec vydáte. V tomto směru je nejdůležitější správná příprava. Z hlediska bezpečnosti a optimálního fungování je nezbytné zkontrolovat, zda je Vaše vybavení v nejlepším možném stavu.

Informujte se o možnosti získání a uplatnění poukazu na speciální nabídku zimní zdravotní prohlídky KIA za pouhých 499 Kč.

Pro více informací nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře.

 

Buďte připraveni na veškerá překvapení se zimními koly KIA

Zimní jízdy jsou spojeny s mnoha riziky v podobě mokrých nebo zledovatělých cest a sněhových závějí. Avšak se zimním obutím – vyvinutým speciálně pro lepší záběrové schopnosti a delší životnost za nižších teplot – se budete i nadále cítit v bezpečí s vozem plně pod kontrolou.

Rozhodnete-li se pro kompletní kola KIA, spojíte bezpečnost se stylovým vzhledem. Vybírat můžete z řady originálních designů litých kol. Přezutí na zimní kola KIA je tou nejlepší cestou, jak vylepšit vzhled i záběrové schopnosti vozu.

KIA ProCeed nabídka zimního servisu

Chyťte zimu pořádně za pačesy s naší nabídkou zimního servisu KIA

Když brzdy Vašeho vozu KIA fungují nejlépe jak mohou, stěrače zajišťují ničím nerušený výhled ven a motorový olej je v optimálním stavu, zima Vás nepřekvapí.
Využijte další služby KIA pro ještě příjemnější prožití zimních měsíců.

KIA Sportage fólie proti námraze

Fólie proti námraze/slunci

KIA LED osvětlení zavazadelníku a výklopné zádě

LED osvětlení zavazadelníku a výklopné zádě

KIA Podlahová rohož

Celoroční podlahové rohože

KIA Lapač nečistot

Lapače nečistot

Se správným originálním příslušenstvím KIA Vám zima nikdy nevystaví stopku, ať již plánujete cokoli. Vybírejte z řady praktických a stylových prvků příslušenství, které Vám pomohou užít si zimu – a Váš vůz KIA – skutečně naplno.

Pro více informací nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře.

  • Ničím nerušený výhled ven je zásadní, zejména během zimy. Stěrače by měly čistit čelní sklo bez zadrhávání nebo vytváření šmouh. Není-li tomu tak, nechte stěrače pro jistotu překontrolovat a v případě potřeby vyměnit, nejlépe v rámci kompletní zimní prohlídky KIA.
  • Součástí vozidla je mnoho světel s nejrůznějšími funkcemi a různými žárovkami. Řádně fungující světla jsou klíčová, zejména za ponurých dnů, deštivého počasí a častějších jízd po setmění. Je důležité zajistit, aby světla fungovala tak, jak mají.
  • Jedním z jednoduchých a účinných kroků správné zimní přípravy je kontrola klíčových kapalin Vašeho vozidla. Před vyjetím na zimní cesty je nutné zkontrolovat a doplnit nemrznoucí směs do chladiče (což je v chladnějších měsících obzvláště důležité), motorový olej, jakož i další klíčové kapaliny. Pokud si nejste jisti, jak všechny kapaliny zkontrolovat nebo doplnit, objednejte se na zimní servisní prohlídku do některé z našich poboček.
  • V zimě se pneumatiky rychleji opotřebují – vozovky jsou kvůli bezpečnosti posolené nebo posypané štěrkem. To může klást zvýšené nároky na pneumatiky Vašeho vozu, a je proto klíčové obouvat pneumatiky určené pro zimní období. Zimní pneumatiky mají díky speciální pryžové směsi lepší záběrové schopnosti.
    Máte-li uskladněny staré zimní pneumatiky z minulé sezóny a chystáte se je namontovat, ověřte nejprve, zda splňují zákonné požadavky z hlediska dopravní bezpečnosti. Pokud si nejste jisti, zda jsou Vaše pneumatiky připraveny na kluzké a zrádné zimní silnice, doporučujeme nechat je překontrolovat na našich pobočkách. Máte-li zájem o další obecné informace o pneumatikách, doporučujeme navštívit stránku věnovanou kolům a pneumatikám.
  • Kontrola akumulátoru je často klíčová, aby tento důležitý díl fungoval podle očekávání a dokázal poskytovat veškerou potřebnou energii. Tuto starost můžete přenechat vyškoleným technikům na našich pobočkách v rámci zimní servisní prohlídky KIA.
  • Během zimních měsíců se kvůli kluzkému povrchu vozovky prodlužuje brzdná dráha vozidla do zastavení. S ohledem na nižší viditelnost a horší výhled z vozidla je správné fungování brzd ještě důležitější. Brzdy budou správně fungovat jen tehdy, pokud jsou na vozidle správně namontovány brzdové kotouče i obložení v optimálním funkčním stavu. V zájmu vlastní bezpečnosti a pocitu jistoty doporučujeme nechat brzdy zkontrolovat v rámci zimní zdravotní prohlídky vozidla v některé z našich poboček.