Akční modely Škoda Fresh

Škoda akční modely Fresh
Škoda akční modely Fresh

Akční modely Fresh

Teď to klapne!

Na léto jsme pro Vás připravili akční vozy Fresh. Modely Karoq, Kamiq a Scala Fresh můžete nyní získat s mimořádnou výbavou navíc a s výhodným financováním. Ušetřit můžete rovněž na balíčku služeb Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka. Například v případě modelu Karoq Fresh Vám v kapse může zůstat až 108 100 Kč!

Škoda

Atraktivní mimořádná výbava v ceně

V ceně akčních modelů Fresh jsou navíc zahrnuty atraktivní prvky mimořádné výbavy.

Škoda

Výhodné financování

Uspořit můžete také, pokud budete vůz financovat úvěrem Financování CHYTŘE nebo při platbě v hotovosti.

Škoda

Předplacený servis a Prodloužená záruka

S úvěrem Financování CHYTŘE získáte balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka (do 5 let nebo do nájezdu 100 000 km) zdarma. Při platbě v hotovosti za výhodnou cenu 9 900 Kč.


Škoda Karoq Fresh se zákaznickou výhodou až 108 100 Kč

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh v doporučených cenách je 62 100 Kč. Doporučená cena základního modelu Fresh je 699 900 Kč včetně DPH. V ceně modelu získáte navíc například parkovací kameru vzadu nebo virtuální pedál.

Při platbě v hotovosti získáte zákaznickou výhodu až 98 200 Kč a balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka za výhodnou cenu 9 900 Kč.

Při Financování CHYTŘE získáte zákaznickou výhodu až 108 100 Kč a balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka zcela zdarma.

Vice o modelu

Akční modely Fresh

Škoda Kamiq Fresh se zákaznickou výhodou až 95 800 Kč

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh v doporučených cenách je 56 800 Kč. Doporučená cena základního modelu Fresh je 499 900 Kč včetně DPH. V ceně modelu získáte navíc například KESSY s alarmem nebo dvouzónovou klimatizaci Climatronic.

Při platbě v hotovosti získáte zákaznickou výhodu až 85 900 Kč a balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka za výhodnou cenu 9 900 Kč.

Při Financování CHYTŘE získáte zákaznickou výhodu až 95 800 Kč a balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka zcela zdarma.

Více o modelu

Akční modely Fresh

Škoda Scala Fresh se zákaznickou výhodou až 75 800 Kč

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh je v doporučených cenách 36 800 Kč. Doporučená cena základního modelu Fresh je 499 900 Kč včetně DPH. V ceně modelu získáte navíc například KESSY s alarmem nebo dvouzónovou klimatizaci Climatronic.

Při platbě v hotovosti získáte zákaznickou výhodu až 65 900 Kč a balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka za výhodnou cenu 9 900 Kč.

Při Financování CHYTŘE získáte zákaznickou výhodu až 75 800 Kč a balíček Předplacený servis ve variantě a Prodloužená záruka Standard zcela zdarma.

Více o modelu

Akční modely Fresh

Zaujala Vás naše jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka