KIA EV Power Wallbox 4Go
KIA EV Power Wallbox 4Go

Se sadou Kia EV Power Wallbox 4Go nabijete elektromobil doma, na chatě i v kempu

  • Přenosný Wallbox 4Go pro nejpoužívanější typy elektrických zásuvek umožní pohodlné nabíjení kdekoli a kdykoli
  • První produkt z řady Kia EV Power, která nabídne zákazníkům elektrifikovanou mobilitu bez starostí
  • Nabíjecí výkon až 22 kW bez nutnosti dodatečné elektroinstalace
  • Automatická kontrola elektroniky, zemního a nulového vodiče před každým nabíjením

Společnost Kia Czech s.r.o. (KCZ) představuje unikátní sadu přenosného systému pro dobíjení elektromobilů a plug-in hybridů Kia EV Power Wallbox 4Go, díky které můžou její majitelé dobíjet svůj vůz z jakékoli elektrické zásuvky. Mobilní wallbox lze připojit do klasické domácí 230V zásuvky, do venkovní campingové 230V zásuvky nebo do 400V, tzv. „míchačkové“ či „cirkulárkové“ zásuvky s jištěním 16 A nebo 32 A, kterou disponuje většina českých chat a rodinných domů.

V závislosti na použité koncovce a nabíjecím výkonu palubní nabíječky elektromobilu nabízí přenosný wallbox pro nabíjení střídavým proudem nabíjecí výkon až 22 kW a společně s proudovým chráničem a automatickou kontrolou připojení zajišťuje vysokou bezpečnost při nabíjení, ať už je elektromobil nabíjen kdekoliv. Doporučená cena Kia EV Power Wallbox 4Go je 26 669 korun.

Přenosný Kia EV Power Wallbox 4Go je první ze série produktů a služeb z rodiny Kia EV Power, jejichž cílem je maximálně zpříjemnit zákazníkům přechod na naše současné i budoucí elektrifikované modely a nabídnout jim v tomto ohledu mobilitu bez starostí. Díky této přenosné sadě mají po ruce svůj osobní wallbox, který můžou využít například na chatách, v kempech, či přímo ve své domácí garáži, a to bez nutnosti řešit jakoukoli instalaci a revizi“ vysvětluje Kateřina Vaňková, PR & Corporate Events Manager společnosti Kia Czech s tím, že další služby a produkty z rodiny Kia EV Power budou brzy následovat.

Mobilní Kia EV Power Wallbox 4Go obsahuje koncovky pro 230V 1fázovou zásuvku s výkonem maximálně 3,7 kW, 230V 1fázový konektor CEE s výkonem nejvýše 3,7 kW, 400V 3fázový konektor s výkonem max. 11 kW (pro 16 A) a 400V 3fázový konektor s maximálním výkonem 22 kW (pro 32 A), (udávaný dobíjecí výkon je vždy závislý na hodnotě hlavního jističe). Přenosný wallbox má v sobě integrovaný tzv. Charging Control Box (CCB), který umožňuje pomocí tlačítka a LED indikátorů měnit nabíjecí proud v rozmezí od 6A do 16A, díky čemuž umožňuje předcházet přetížení domácí elektrické sítě při současném využívání více spotřebičů. Zároveň automaticky rozpoznává připojený adaptér, hlídá teplotu spínacích prvků a zástrčky, hlídá přepětí (příp. podpětí) a před každým nabíjením kontroluje elektroniku, zemní a nulový vodič. Díky tomu je v průběhu nabíjení zajištěna 100% bezpečnost i u starších elektroinstalací.

Přenosný Kia EV Power Wallbox 4Go díky své charakteristice dokáže bez jakékoliv dodatečné elektroinstalace plně nahradit stacionární wallbox a umožňuje tak jeho majitelům trávit se svým elektromobilem aktivní dovolenou doma i v zahraničí bez starosti o nabíjení.

Podívejte se na produktoví list KIA EVPower Wallbox 4Go (PDF)

Pozn.: uvedené ceny jsou včetně DPH.

kia sada kia ev power wallbox 4go 01 kia sada kia ev power wallbox 4go 02