Čtvrtmaraton KROKUDY 2018

01. 09. 2018
Přijďte si zaběhat a zažít jedinečnou atmosféru čtvrtmaratonu KROKUDY!

Běháte rádi? Pokud ano, zveme Vás na 3. ročník KROKUDY čtvrtmaratonu, který se uskuteční 1. 9. 2018 od 14:00 na Střeleckém ostrově v Litoměřicích. Je to skvělá příležitost, jak si zasportovat a proběhnout se po nenáročné trase podél řeky Labe v okolí královského města Litoměřice. Je připraveno několik speciálních okruhů, a proto může běžet úplně každý - dospělí, mládež, děti, rodiče s kočárky i vozíčkáři, kteří mají startovné zdarma. Každý účastník závodu si odnese pamětní list a nejlepší z Vás i hodnotné ceny.

A na co se můžete těšit mimo běhu? Samozřejmě bude připravené občerstvení, jak na trati, tak i mimo ni. A nebude chybět ani hudební program, který zpříjemní celé odpoledne. A to není všechno! Umíte poskytnout první pomoc kdykoli a kdekoli? Na této akci budete mít možnost vyzkoušet si své zachraňující dovednosti na vlastní kůži.

Tak neváhejte, přihlaste se a zazávoděte si! Jelikož jsme partneři tohoto běhu, nesmíme ani my chybět a rádi Vás tam uvidíme!

Na závod se můžete registrovat zde:

www.krokudyrun.cz

 

MUŽI / ŽENY

Hlavní trasa pro ženy a muže povede podél Labe po cyklostezce z litoměřického Střeleckého ostrova směrem na Třeboutice.  Za jezem na Vás bude čekat občerstvovací stanice pro doplnění energie a vyrazíte zpět do Litoměřic až k soutoku Labe a Ohře pod Tyršův most. Zde si zaběhnete dvě kolečka a namíříte si to do cíle na Střelecký ostrov.

Délka: 10,6 km
Start: 14:30
Start / Cíl: altán na Střeleckém ostrově

Krokudy 2018 - Auto HorejsekMohlo by vás také zajímat

City Cross Run 2016
01. 10. 2016

UdálostCity Cross Run 2016

POBĚŽ A POZNEJ TO NEJLEPŠÍ Z ČESKÉ LÍPY A OKOLÍ! více

Zveme Vás na Zahájení turistické sezony 24.3.2018
24. 03. 2018

UdálostZveme Vás na Zahájení turistické sezony 24.3.2018

Stejně jako v minulém roce jsme partnerem akce Zahájení turistické sezony. více

Autosalon na Zahradě Čech 2018
11. 05. 2018

UdálostAutosalon na Zahradě Čech 2018

Letošní ročník představí široký počet nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, zajímavou nabídku ojetých vozů, mezinárodní přehlídku historických vozů, řadu soutěží, exhibicí, show a bohatý kulturní program. více