Rozšíření nabídky společnosti Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.

CFMOTO

Rozšiřujeme nabídku o značku CFMOTO a KAYO

Společnost Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. rozšiřuje svou nabídku o značku CFMOTO - dlouhodobou absolutní čtyřkolkovou jedničku v ČR i SR i nejprodávanějších značku čtyřkolek v celé Evropě. V posledních letech navíc doslova raketově narůstají prodeje motocyklů CFMOTO, které jsou výsledkem velmi úspěšně spolupráce na úrovni "joint venture" s rakouským motogigantem KTM a špičkovým designerským studiem KISKA. Vzhled motocyklů si v roce 2021 vzalo pod svá křídla italské studio Modena 40 v čele s design ředitelem a šéfdesignerem CFMOTO, panem Carlesem Solsonou Martim (jeden z předních evropských designerů, který má za sebou spolupráci na vývoji motocyklů MV Agusta). Vynikající kvalita, skvělá cena, perfektní dostupnost náhradních dílů a profesionálního servisu, podtrhuje nadstandardní 5 letá záruka všech nabízených strojů.

V nabídce najdete i další produkty importéra Journeyman CZ, největšího dovozce čtyřkolek do ČR a SR. Značka KAYO nabízí rozsáhlé portfolio dětských, junior a rekreačních čtyřkolek, dále pak pitbiků a enduro motocyklů. Pro speciální profesionální použití je pak v nabídce i španělská značka Corvus se svým plně profesionálním naftovým nákladním UTV. Rozsáhlá nabídka příslušenství či stylových značkových brand doplňků, je samozřejmostí.

Nově vzniklá divize Moto Horejsek tak může čerpat z dlouholetých zkušeností v divizi Auto Horejsek a hned na úvod prodeje přichází s exklusivním produktem „Sezónní nabídky pronájmu strojů“ a to nejen značky CFMOTO pro velké zájemce, ale také čtyřkolek značky KAYO, pro naše ratolesti.

Více o této nabídce

Podívejte se na naše nové webové stránky www.moto-horejsek.cz věnující se prodeji čtyřkolek a motocyklů.