Kia Venga

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA.

Kia Venga
Kia Venga
Kia Venga
Kia Venga
Kia Venga
Kia Venga
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Venga
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Využití

Všestrannost a prostor

Výkon

Výkon od 77 k

Objem

Objem zavazadlového prostoru 444 l

Slider
Kia Venga
Funkčnost spolu s úžasným stylem

Kdo říká, že není možné být elegantní a zároveň i praktický? Evropský design, svalnaté tvary, pevné linie a odvážné křivky dodávají novému modelu Kia Venga osobitý vzhled. Celek je završen pečlivou pozorností věnovanou detailům a drobnými vylepšeními. Díky tomu můžete mít funkčnost, která vypadá naprosto skvěle.

Kia Venga - exteiér
Exteriér

Stylové detaily nové Kia Venga jsou nepřehlédnutelné jak z blízka, tak zdálky. Na cestu si svítí nápadně tvarovanými předními světlomety a mlhovými světly. Osobitý vzhled doplňují zadní svítilny s LED technologií a LED světla pro denní svícení.

Kia Venga - Interiér
Interiér

Nová Kia Venga se nemůže netrefit do vašeho vkusu. Stylový a prostorný interiér nabízí řadu barev pro potahy sedadel, různé kombinace designu a povrchů, navíc s možností výběru chromovaných prvků a s novou úchvatně tvarovanou centrální konzoli.

Slider
Bezpečnost
Maximální pocit bezpečí během jízdy
Kia Venga bezpečnost
Brzdy a stabilita

Nová Kia Venga vás jistí. Efektivní brzdění a stabilitu v nestandardních situacích obstará antiblokovací systém ABS, nouzový brzdový asistent BAS, stabilizační systém VSM a systém elektronické stabilizace ESC, zatímco asistent HAC vám usnadní rozjezd do kopce.

Kia Venga bezpečnost
Maximální bezpečí

Nová Kia Venga je vyzbrojená pro každé střetnutí. Má pevnou kostru, pečlivě rozmístěné deformační zóny a šest airbagů, které zajistí vám i vaším pasažérům maximální bezpečí. Při zadním nárazu opěrky hlavy fungují jako ochrana před zraněním.

Slider
Technologie
Kia Venga - technologie
Nová úroveň navigace

Zbytečné komplikace nepotřebujete vy, ani váš spolujezdec. Oba vás nadchne jednoduché ovládání audio systému jediným tlačítkem. Pokud si pořídíte i satelitní navigaci, budete mít vše pod kontrolou pomocí dotykového displeje, včetně audio systému.

Kia Venga technologie
Aktivní bezpečnostní technologie

Je libo snazší ovládání? Kia Venga vaše přání splní. K dispozici je antiblokovací systém ABS, nouzový brzdový asistent BAS, systém elektronické stabilizace ESC, asistent pro rozjezd do kopce HAC a stabilizační systém VSM. Navigační systém map vám ukáže vždy tu správnou cestu.

Kia Venga připojení
Připojení

Rozmazlovat vás bude vysoce kvalitní audiosystém se 6 reproduktory, funkcí RDS,CD přehrávačem a USB konektorem pro připojení MP3 přehrávačů. Technologie Bluetooth umožní telefonovat i během řízení, navigační systém najde i ta nejodlehlejší místa.

Kia Venga kabina
Ergonomie kabiny

Jednoduše usedněte a jeďte! Naše novinka na rok 2015, inteligentní klíč, vám umožní okamžitý přístup do vozu bez zdlouhavého odemykání, zatímco díky zařízení Start/Stop nastartujete motor pouhým stisknutím tlačítka.

Slider

Kia Venga

Panoramatické střešní okno

Vaším stropem bude samotné nebe! Nová Kia Venga vám díky panoramatickému střešnímu oknu otevře nové dimenze, umožní vám vychutnat si celou škálu výhledů a přitom vás ochrání před rozmary počasí.

Kia Venga střešní okno

Kia Venga

Velmi prostorný interiér

Nová Kia Venga má jak zvýšenou střechu , tak i nezvykle dlouhý rozvor náprav. Každému cestujícímu tak nabízí dostatek prostoru v oblasti hlavy i nohou. Vyrazte s ní na cestu a sdílejte zábavu spolu s ostatními pasažéry.

Kia Venga - interiér

Kia Venga

Zavazadlový prostor

Dvouúrovňová podlaha zavazadlového prostoru umožní jeho rozšíření až na 570 litrů. K dosažení maximálního prostoru, neuvěřitelných 1486 litrů, stačí jen odkrýt podpodlažní úroveň v zavazadelníku a sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60/40.

Kia Venga - zavazadlový prostor

Kia Venga

Vyhřívaný volant

To poslední, co byste si přáli, je být rušeni během jízdy. Právě proto jsme do nové Vengy umístili funkce jako ovládání hlasitosti audia, zapínání tempomatu či vstup do palubního počítače doslova na dosah ruky přímo na volantu.

Kia Venga - vyhřívaný volant
Slider