Kia Stinger

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA STINGER.

Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
Kia Stinger
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Stinger
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Spotřeba

6,6 - 14,2 l/100 km

Výbava

Pokročilé technologie

Výkon

147 - 272 kW

Slider
Kia Stinger
Vášeň pro řízení

Nová Kia Stinger zapustí hluboké kořeny do srdcí skutečných automobilových nadšenců. Každá linie – od nízké kapoty motoru až po svalnatou záď – odkazuje na klasického ducha automobilů kategorie gran turismo. Pětidveřový liftback se splývající zádí ohromí svým nezaměnitelným profilem, který je předehrou dechberoucích výkonů.

Kia Stinger
Vyzývavý design

Základem fantastického designu jsou správné proporce a jejich vzájemná rovnováha. Nová Kia Stinger v tomto ohledu skutečně vyniká svou dlouhou kapotou motoru s krátkým převisem vpředu, dlouhým rozvorem a vizuálně nízkým prostorem pro cestující. Široká ramenní oblast ústí do pevně tvarované zádě, kterou završuje leskle černý zadní difuzor, vylepšující aerodynamiku.

Kia Stinger
Fascinující interiér

Ryzí a zároveň exkluzivní. Nová Kia Stinger čerpá inspiraci ze sportovního designu vozů kategorie gran turismo a letectví. Ohromující interiér je vybaven kruhovými výdechy ventilační soustavy v leteckém stylu, přístroji s kovovými rámečky a saténově chromovaným ozdobným obložením. V nízko uloženém sedadle řidiče si budete užívat všech detailů – velmi kvalitních materiálů, moderního ozdobného obložení a kontrastního prošívání – přispívajících k atmosféře sofistikovanosti.

Slider
Stupně výbavy
Kia Stinger GT
GT

Hlavní prvky:

19'' hliníkové disky kol, řízení s variabilním převodovým poměrem (VGR), elektronicky řízené tlumiče s nastavitelnou charakteristikou odpružení (ECS), brzdiče Brembo


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 10.3 l/100 km ; CO₂ kombinované emise 350 g/km .

Slider

Kia Stinger

Velkorysý prostor

Jednoznačným přínosem dlouhého rozvoru tohoto sedanu se splývající zádí je prostorný interiér. Vy a až čtyři cestující budete mít dostatek místa v útulném, přehledném interiéru, v němž můžete odpočívat a užívat si jízdu. Prostorný zavazadlový prostor nabízí objem 406 l. Pro naložení delších předmětů nebo většího množství zavazadel jednoduše sklopte zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

Kia Stinger

Kia Stinger

Vysoká úroveň komfortu

Váš komfort je naší prioritou. Proto nový Stinger nabízí optimální polohu za volantem. Vynikající konstrukce elektricky nastavitelného sportovního sedadla řidiče Vám poskytne vysokou úroveň opory v příčném směru. Cestující si budou užívat funkce vyhřívání sedadel. Řidič a spolujezdec dokonce i odvětrávání předních sedadel.

Kia Stinger

Kia Stinger

Chytré zadní výklopné víko

Máte plné ruce? Do svého liftbacku se splývající zádí snadno naložíte cokoli díky chytrému elektricky ovládanému zadnímu výklopnému víku. Ponechte si klíček v kapse nebo kabelce a víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře, jakmile se přiblížíte k zádi nového modelu Kia Stinger.

Kia Stinger
Slider
Technika a bezpečnost
Kia Stinger bezpečnost
Asistent pro rozpoznávání dopravních značek SLIF

Asistent pro rozpoznávání dopravních značek SLIF Vám pomůže dodržovat omezení rychlosti. Kamerou na čelním okně rozpoznává dopravní značky omezení rychlosti a zákazu předjíždění a tyto informace zřetelně zobrazuje na displejích navigačního systému a panelu přístrojů.

Kia Stinger - bezpečnost
Asistent pro rozpoznávání únavy řidiče DAW

Asistent pro rozpoznávání únavy řidiče (DAW) detekuje Vaši ztrátu koncentrace při řízení sledováním chování vozidla a řidiče. Je-li čas na odpočinek, vydá systém zvukové upozornění a zobrazí výstražný symbol na přístrojové desce.

Kia Stinger
Asistent dálkových světel HBA

Při jízdě se zapnutými dálkovými světly detekuje asistent dálkových světel HBA protijedoucí vozidla a automaticky přepne na tlumená světla. Tím zabráníte oslňování protijedoucích řidičů, aniž byste na to museli neustále myslet.

Kia Stinger
Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS

Začne-li nová Kia Stinger vyjíždět ze svého jízdního pruhu, asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS Vás upozorní zvukovým i vizuálním signálem a zásahem do řízení dokonce vrátí vůz do původního jízdního pruhu.

Kia Stinger bezpečnost
Pokročilý adaptivní tempomat ASCC

Pokročilý adaptivní tempomat ASCC sleduje radarovým senzorem vzdálenost vpředu jedoucího vozidla. Pokud vozidlo vpředu zrychlí, Váš vůz bude akcelerovat, dokud nedosáhne nastavené rychlosti nebo jedné ze čtyř předem nastavených vzdáleností. Jestliže vozidlo vpředu zpomalí a nastavená bezpečná vzdálenost nemůže být zachována, systém sníží rychlost, nebo vůz zastaví.

Kia Stinger - bezpečnost
Systém autonomního nouzového brzdění AEB

Systém autonomního nouzového brzdění AEB používá data z kamery a radarového senzoru k detekci vozidel nebo chodců v trajektorii jízdy nového modelu Kia Stinger a v případě potřeby zasáhne, aby odvrátil potenciální kolizi. Pokud zaznamená riziko kolize, upozorní řidiče a dokáže dokonce automaticky brzdit, aby minimalizoval případné škody.

Slider
Sportovní výkony
Kia Stinger
Strhující jízda zaručena

Nová Kia Stinger podává mimořádně sportovní výkony a pohotově reaguje na povely řidiče, jemuž poskytuje bezprostřední spojení s vozovkou. Elektronicky řízené odpružení ECS (Electronically-Controlled Suspension) zajišťuje maximální komfort a bezpečnost díky vyhodnocování provozních parametrů z mnoha senzorů. Využijte volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) a přizpůsobte si nastavení vozidla vlastním preferencím a provozním podmínkám.

Kia Stinger
Mimořádná jistota a ovladatelnost

Silnice jsou plné nečekaných překvapení. S pohonem všech kol AWD (All-Wheel Drive) ve výbavě nového modelu Kia Stinger budete připraveni na jakkoli náročné výzvy, čekající za zatáčkou. Systém používá dynamické rozdělování hnací síly mezi jednotlivá kola k zajištění trakce a stability. Díky tomu dojedete bezpečně do cíle, bez ohledu na stav vozovky nebo počasí.

Kia Stinger
Zrychlete svůj tep

Připravte se na zrychlený tep bez ohledu na to, jaký z nabízených přeplňovaných motorů je podélně uložen pod kapotou: 2.2 CRDI (200 k), 2.0 T-GDI (255 k), nebo 3.3 T-GDI V6 (370 k). Osmistupňová samočinná převodovka řadí rychle a hladce. Při skvělé akceleraci a cestování vysokými rychlostmi zažijete okamžiky, při nichž se Vám zatají dech.

Slider
Kia STINGER GT
Úchvatný uvnitř i venku
Kia Stinger GT

Připravte se, že Vám srdce poskočí radostí, až spatříte tmavě chromované ozdobné prvky na přídi i bocích a charakteristickou masku chladiče. Vysokému výkonu odpovídají 19" kola GT a kotoučové brzdy s červenými třmeny Brembo®. Dvě dvojité koncovky výfukové soustavy a leskle černý difuzor stylově završují záď.

Kia Stinger GT
Interiér GT

Detaily verze GT ztělesňují sportovního ducha a vytříbený styl. Mezi ně patří například volant s dole zploštělým věncem a sportovními páčkami pro manuální řazení nebo ozdobné obložení ze skutečného hliníku ve výplních dveří a na středové konzole. Sedadla, poskytující vynikající boční vedení, jsou čalouněna velmi kvalitní kůží Nappa a jejich opěrky hlavy zdobí emblém GT.

Kia Stinger GT
Konstrukce pro sportovní výkony

Pro vozy kategorie gran turismo jsou charakteristické výjimečné jízdní výkony. Nová Kia Stinger GT je vybavena speciálním motorem V6 3.3 T-GDI o výkonu 370 k s 8stupňovou samočinnou převodovkou, a díky tomu nabízí jedinečné zážitky ze sportovní jízdy. Potěšení z jízdy ještě umocní mimořádná jízdní dynamika, k níž přispívají vyspělé systémy, od elektronicky řízeného odpružení ECS a řízení s variabilním převodem VGR až po funkci Launch Control pro rozjezd s maximálním zrychlením.

Slider
Kia Stinger GT Line

Exteriér GT Line

Na první pohled je zřejmé, že GT Line má sportovního ducha ve svých genech. Exteriér oslní svými okouzlujícími ozdobnými prvky s tmavě chromovanou povrchovou úpravou na přídi a bocích. Speciální 18" kola GT Line vyzařují sebevědomí a styl u zaparkovaného vozu i během dravé jízdy na silnici. Leskle černý difuzor završuje dokonalý sportovní styl.

Kia Stinger GT line
Kia Stinger GT Line

Interiér GT Line

Nic nevyjadřuje exkluzivitu tak, jako skutečně výjimečné prvky výbavy. Proto má verze GT Line sedadla, čalouněná pravou černou kůží. Volant s dole zploštělým věncem, obšitým perforovanou kůží, a s emblémem GT Line padne skvěle do rukou. Celek završují prahové lišty z ušlechtilé oceli a ozdobné obložení ze skutečného hliníku ve výplních dveří a na středové konzole.

Kia Stinger GT line
Slider
Všestranná inteligence
Kia Stinger
Prostorový kamerový systém AVM (Around View Monitor)

Intuitivní prostorový kamerový systém AVM (Around View Monitor) s vodicími liniemi pro parkování kombinuje čtyři širokoúhlé obrazy z kamer na přídi, zádi a bocích nového modelu Kia Stinger. Výsledkem je komplexní pohled z ptačí perspektivy na prostor kolem vozidla při parkování nebo jízdě rychlostí nižší než 20 km/h.

Kia Stinger - bezpečnost
Vždy připojeni

Propojené služby Kia Connected Services, zajišťované společností TomTom, posouvají spolehlivou navigaci na novou úroveň. Prostřednictvím 8" dotykového displeje, vyčnívajícího z přístrojové desky, zůstanete ve spojení a budete mít přístup k ještě většímu množství informací než dosud. Multimediální systém také podporuje funkce Android Auto™ a Apple CarPlay™. Zůstaňte ve spojení se svým světem, poslouchejte svou oblíbenou hudbu a zároveň pozorně sledujte dění na silnici.

Kia Stinger
Vždy na očích

V sedadle řidiče si budete užívat přístupu k důležitým informacím – díky displeji Supervision na panelu přístrojů, po jehož stranách se nachází rychloměr a otáčkoměr. Head-up displej Vám umožní nepřetržitě sledovat dění před vozem, protože důležité provozní informace promítá na čelní okno.

Kia Stinger - bezpečnost
Prémiový audiosystém Harman Kardon

Užívejte si zvuk světové úrovně. Na přání dodávaný audiosystém Harman Kardon o výkonu 720 W, dodávaný na přání, disponuje 15 reproduktory včetně prvního subwooferu ve voze značky Kia, uloženého pod sedadly řidiče a spolujezdce vpředu. Technologie Clari-Fi™ vylepšuje zážitky z poslechu digitálních zvukových souborů, zatímco nejmodernější technologie prostorového zvuku QuantumLogic™ šíří zvuk po celém interiéru autentickou, vícerozměrnou reprodukcí.

Slider
Technické údaje
Kia Stinger GT
Kia Stinger GT
Kia Stinger GT
Slider