Kia Soul

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODEL KIA SOUL.

Kia Soul
Kia Soul
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Soul

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODEL KIA SOUL.

Exkluzivní 7letá záruka Kia
Desing

Ikonicky design

Kombinace barev

Dvoubarevný exteriér

Výkon

Motor 1.6 T-GDI

Slider
Kia Soul design
Ikonický vzhled

Oceněný design, více zábavy k řízení, nejmodernější technologie: nová Kia Soul je připravena k vaší jízdě. Výrazné dvoubarevné kombinace, výrazné LED světlomety. Navíc v sofistikovaném interiéru nabízí větší prostor a větší flexibilitu, než byste očekávali.

Kia Soul design
Vnější design

Nekonvenčnost a nezaměnitelnost. Charaktersitické doplňky ve stylu SUV, čelní sklo s navazujícími bočními okny, robustní podběhy kol a sebevědomý profil. Xenonová světla s nastavitelnou výškou paprsků zvyšují bezpečnost jízdy za tmy, světla LED pro denní svícení umocní přítomnost na silnici.

Kia Soul interiér
Styl a komfort v interiéru

Kruhové prvky zdobí interiér Kia Soul. Půvab vozidla završují měkké materiály a mimořádná pozornost věnovaná detailům. Komfort zajistí vyhřívání sedadel vpředu a vzadu. Řidič zjistí důležité informace na panelu přístrojů Supervision s 4,3 palcovým displejem TFT LCD.

Slider
Hlavní přednosti
Charakter, kterému můžete důvěřovat
Kia Soul navigace
Informační a zábavní systémy

Vybavena nejnovějšími technologiemi, nová Kia Soul zajišťuje příjemnou jízdu. Ovládejte audio, vizuální a navigační systémy přes velkou 8 "dotykovou obrazovku. Prémiový zvukový systém JBL ® s 8 reproduktory a externím zesilovačem: hudba kdekoliv a kdykoliv. Využijte své oblíbené audio z různých zařízení díky připojení AUX, MP3 a USB.

Kia Soul
DRIVE WiSE

Inovace, které vám pomohou zajistit bezpečnější a pohodlnější cestu pro vás i vaše cestující, technologie DRIVE WiSE v novém modelu Kia Soul zahrnují detekci slepých bodů, výstrahu vzadu, upozornění na vyjetí z jízdního pruhu a inteligentní systém parkovací asistence. 1 S menší obavou je řízení opravdovým potěšením.

Kia Soul barva
Dvoubarevné lakování

Vyberte si sportovní nebo výrazný dvoubarevný exteriér pro novou Kia Soul, která skutečně vyčnívá z davu. Kontrastní barvy dodávají exteriéru ještě větší emotivnější náboj.

Kia Soul
Bezpečnost

Různé bezpečnostní prvky poskytují nejvyšší ochranu ve všech jízdních situacích. Od šesti airbagů a systému řízení stability vozidla až po monitorování tlaku v pneumatikách. Technologie High Beam Assist je další inteligentní technologie, která zvyšuje bezpečnost v noci.

Kia Soul
Jízdní dynamika

Připravte se na zábavnou jízdu s citlivými a přesto výkonnými motory Kia Soul: 1.6 GDI, 1.6 T-GDI nebo turbodiesel 1.6 CRDi. Chcete li zažít to nejlepší, dynamické řazení i nízkou spotřebu paliva, vyberte si k motoru dynamickou dvouspojkovou převodovku DCT.

Slider