Kia Optima SW PHEV

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA.

Kia Optima SW PHEV
Kia Optima SW PHEV
Kia Optima SW PHEV
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Elektrický pohon

37g CO2/km

Motor

Dojezd na elektrický pohon 62 km

Design

Všestraný a ekologický

Slider
Kia Optima SW PHEV
Progresivní design

Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid s dynamickými liniemi a působivou přídí je cokoli, jen ne nesmělá. Přitažlivé detaily, jako jsou speciální ozdobné prvky v odstínu modrá eco na masce chladiče a bočních prazích nebo energeticky hospodárné světlomety LED, umocňují ekologický charakter tohoto modelu. Aktivní vzduchové klapky společně se 17" koly z lehké slitiny vylepšují aerodynamiku vozu a dodávají mu ještě elegantnější vzhled.

Kia Optima SW PHEV
Osobitý interiér

Výjimečný design je více než jen pohlazením pro oči. Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid Vás vřele přivítá prostorným a ušlechtilým interiérem. Díky mnoha prvkům, od dobře čitelného displeje až po uklidňující paket čalounění sedadel bílou kůží, se můžete naprosto uvolnit před svižnou jízdou do Vašeho cíle.

Kia Optima SW PHEV
Stejnou měrou všestranný i praktický

Díky zavazadlovému prostoru o objemu 440 l si tento vůz poradí s každou situací. Sklopením zadních sedadel, dělených v poměru 40:20:40, snadno naložíte i větší náklad nebo méně skladné předměty. Kompletní soubor praktických prvků bezpečně zajistí přepravovaná zavazadla. Máte plné ruce? Chytré elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře, pokud je v jeho blízkosti chytrý klíček.

Kia Optima SW PHEV
Nepřetržité spojení s Vaším světem

Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid podporuje systémy Android Auto™ a Apple CarPlay™, které Vám poskytnou spojení se světem, zatímco Vy můžete stále sledovat dění na silnici.1 Zůstaňte v obraze se službami Kia Connected Services od společnosti TomTom.2 Využívejte informace o místech měření rychlosti, počasí a dopravě, zobrazované na 8" displeji.3,4 Navigační systém zahrnuje aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.5

Slider
Stupně výbavy
Kia Optima SW PHEV
Premium

Hlavní prvky:

Elektrické ovládání předních a zadních oken, bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko, 8 palcová integrovaná GPS navigace, zadní parkovací kamera, Kia Connected Services, 360 monitorovací systém, pokročilý adaptivní tempomat, inteligentní parkovací asistent

Slider

Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

Vyspělá hybridní technika

Představujeme Vám nové pojetí hospodárnosti a delší elektrický dojezd než u běžných hybridních vozů s možností vnějšího nabíjení. Jízda se zážehovým motorem a elektromotorem je plynulá a hospodárná. Užívejte si cestování automobilem s čistým svědomím. A s pocitem jistoty, pramenícím ze snadné údržby a 7leté záruky Kia.8 Včetně akumulátorů.

Kia Optima SW PHEV

Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

Paralelní hybridní soustava

Můžete snadno přepínat mezi zážehovým motorem a elektromotorem. Nebo využívat kombinaci obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace přeměňuje kinetickou energii při zpomalování na elektrickou energii pro nabíjení akumulátorů. Nový model Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid můžete také snadno nabíjet z domácí zásuvky 220 V nebo na nabíjecí stanici.

Kia Optima SW PHEV

Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

Jízdní dynamika

Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid Vás hospodárně doveze kamkoli díky motoru 2.0 GDI a elektromotoru. Užívejte si celkového výkonu hybridní soustavy 205 k a pozoruhodného dojezdu 62 km s elektrickým pohonem díky větším akumulátorům. Ano, to je nejlepší hodnota ve své třídě.

Kia Optima SW PHEV

Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

Provozní údaje jedním pohledem

Nejdůležitější provozní údaje budete mít přehledně na očích. Jasně uspořádaný displej zobrazuje aktuální režim a toky energií. Více informací o stavu akumulátorů, jízdním stylu a hospodárnosti naleznete na navigačním displeji. Nebo si vyhledejte nabíjecí stanici v okolí. Je to ochrana životního prostředí a uživatelská přívětivost v jednom!

Kia Optima SW PHEV
Slider
Technika a bezpečnost
Kia Optima - bezpečnost
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKAS)

Už nemusíte mít obavy, že vyjedete z jízdního pruhu nekontrolovatelně bez varování. Aktivní systém pro jízdu v pruzích LKAS Vás
upozorní a dle Vašeho uživatelského nastavení dokonce zasáhne do řízení, aby vrátil vůz přesně tam, kde potřebujete, aby byl

Kia Optima - parkování
Chytrý parkovací asistent SPAS (Smart Parking Assist System)

SPAS pomocí senzorů vyhledá vhodné místo pro zaparkování a automatickým řízením vůz do mezery zaparkuje. Všechno, co musíte udělat, je regulovat rychlost jízdy, řadit a brzdit. Ať žije chytré parkování!

Kia Optima - bezpečnost
Pasivní bezpečnost

Komplexní balíček bezpečnostních prvků v novém vozidle Kia Optima pomáhá chránit vás a vaše cestující v případě kolize. Zpevněná karoserie vozidla je také lehčí, silnější a bezpečnější než kdy předtím.

Kia Optima - bezpečnost
Pokročilý adaptivní tempomat (ASCC)

Pokročilý adpativní tempomat ASCC používá radarový senzor na přídi vozu ke sledování vzdálenosti vpředu jedoucích vozidel.
Pokud není vzdálenost od vozidla vpředu bezpečná, systém sníží rychlost jízdy, v případě potřeby až do úplného zastavení, dokud
se vozidlo vpředu nerozjede.

Slider