Kia Optima PHEV

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA.

Kia Optima PHEV
Kia Optima PHEV
Kia Optima PHEV
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Optima Plug-in Hybrid
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Elektrický pohon

37g CO2/km

Motor

Dojezd na elektrický pohon 54km

Design

Stylová a ekologická

Slider
Kia Optima PHEV
Inovativní design

Nepřehlédnutelná zcela nová Kia Optima Plug-in Hybrid zahajuje novou éru našeho designu. Naši designéři v tomto modelu zdařile zkombinovali styl, trvalou udržitelnost a nejmodernější hybridní inovace. Připravte se na hybridní vozidlo s možností vnějšího nabíjení, jaké jste ještě neviděli.

Kia Optima PHEV
Plug-in hybridní design

Tento elegantně aerodynamický, uhlazený a nádherný vůz se může pochlubit sportovními liniemi a dynamickými proporcemi. Užívejte si skvělého osvětlení vozovky s nižší spotřebou energie díky okouzlujícími světlometům LED. Ekologický dojem umocní ozdobné logo „eco blue“ v blízkosti masky chladiče.

Kia Optima PHEV
Moderní komfort

Přední design by neměl zapomínat na pohodlí. Bohytý a ušlechtilý interiér vás vítá výběrem šesti barev světla. Díky mnoha prvkům, od dobře čitelného displeje až po uklidňující paket čalounění sedadel bílou kůží, se můžete naprosto uvolnit předtím, než dokonce vyrazíte.

Slider
Stupně výbavy
Kia Optima PHEV
Premium

Hlavní prvky:

Elektrické ovládání předních a zadních oken, bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítk, 8 palcová integrovaná GPS navigace, zadní parkovací kamera, Kia Connected Services, 360 monitorovací systém, pokročilý adaptivní tempoma, inteligentní parkovací asistent

Slider

Kia Optima Plug-in Hybrid

Objevte hybridní techniku plug-in

Zažijte novou úroveň hospodárnosti a delší dojezd s elektrickým pohonem, než u běžného hybridního vozu. Díky zážehovému motoru a elektromotoru bude jízda zábavná a hospodárná. A pocit klidu Vám dodá snadná údržba i 7letá záruka Kia, která platí také na akumulátory.

Kia Optima PHEV

Kia Optima Plug-in Hybrid

Paralelní hybridní soustava

Přepínejte plynule mezi zážehovým motorem a elektromotorem – nebo používejte kombinaci obou. Systém rekuperace kinetické energie přeměňuje energii uvolňovanou při zpomalování na elektrickou energii, která se ukládá do akumulátorů. Vůz je vybaven zásuvkou 220 V a kabelem typu 2 pro snadné nabíjení v garáži.

Kia Optima PHEV

Kia Optima Plug-in Hybrid

Jízdní dynamika

Připravte se na to nejlepší z obou světů. Zcela nová Kia Optima Plug-in Hybrid je vybavena motorem 2.0 GDi a elektromotorem. A také akumulátory s vysokou kapacitou. Užívejte si celkového výkonu hybridní soustavy 205 k a celkového dojezdu 980 km.

Kia Optima PHEV

Kia Optima Plug-in Hybrid

Znáte svůj výkon

Ostře řezaná přístrojová deska zobrazuje aktuální režim a tok energie, zatímco navigační obrazovka informuje o úrovni baterie, jízdním stylu a účinnosti. Příručka pro stanovení vzdálenosti označuje, kdy je nutné před otočením uvolnit pedál akcelerace. Technologie předvídavého ovládání předvídá, kdy se auto blíží k jízdě nahoru nebo z kopce a přizpůsobuje jízdní režim tak, aby maximalizoval účinnost.

Kia Optima PHEV
Slider
Bezpečnost
Kia Optima PHEV - bezpečnost
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKAS)

Už nemusíte mít obavy, že vyjedete z jízdního pruhu nekontrolovatelně bez varování. Aktivní systém pro jízdu v pruzích LKAS Vás
upozorní a dle Vašeho uživatelského nastavení dokonce zasáhne do řízení, aby vrátil vůz přesně tam, kde potřebujete, aby byl

Kia Optima PHEV - bezpečnost
Ukazatel rychlostních limitů

Mějte přehled o rychlostních limitech: Systém sleduje a rozpoznává dopravní značky omezující rychlost jízdy, a následně zobrazuje nejvyšší povolenou rychlost na panelu přístrojů. Rozpozná i omezení platná jen v určité denní době nebo při určitém počasí.

Kia Optima PHEV - bezpečnost
Pasivní bezpečnost

Komplexní balíček bezpečnostních prvků v novém vozidle Kia Optima pomáhá chránit vás a vaše cestující v případě kolize. Zpevněná karoserie vozidla je také lehčí, silnější a bezpečnější než kdy předtím.

Kia Optima PHEV - bezpečnost
Pokročilý adaptivní tempomat (ASCC)

Pokročilý adpativní tempomat ASCC používá radarový senzor na přídi vozu ke sledování vzdálenosti vpředu jedoucích vozidel.
Pokud není vzdálenost od vozidla vpředu bezpečná, systém sníží rychlost jízdy, v případě potřeby až do úplného zastavení, dokud
se vozidlo vpředu nerozjede.

Slider
Konektivita
Kia Optima PHEV
Kia Connected Services

Připojte se ke službám Kia Connected Services, které jsou vybaveny službami TomTom Live Services, které vám pomohou získat informace o dopravě, čerpacích stanicích, parkovištích, kamerách a počasí. 3,4 Cruise po připojení k telefonu pomocí zařízení Android Auto ™ a Apple CarPlay TM . 5 Získejte přístup ke svým nejdůležitějším funkcím a získávejte také skvělý zvuk.

Kia Optima PHEV - nabíjení
Bezdrátové nabíjení

Slabá baterie? Žádné obavy, stačí položit kompatibilní mobilní telefon do přihrádky v konzole a nechat jej bezdrátově nabíjet. Při vystupování z vozidla Vás systém detekce cizích objektů upozorní, že jste nechali telefon v nabíječce. Potřebujete-li připojit nějaké zařízení, naleznete vedle přihrádky vstupy USB a AUX.

Kia Optima PHEV
Prémiový audiosystém

Hudba pro Vaše uši. Na přání dodávaný prémiový audiosystém Harman Kardon o výkonu 590 W je vybaven 10 reproduktory, externím zesilovačem a technologií obnovy kvality zvuku Clari-FiTM MP3. Nebývalé zážitky z poslechu prostorového zvuku bez ohledu na zdroj zajistí Quantum Logic Surround. Soukromý koncertní sál nebo automobil? Zcela nová Optima nabízí obojí.

Slider