Kia Optima

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA.

Kia Optima
Kia Optima
Kia Optima
Kia Optima
Kia Optima
Kia Optima
Kia Optima
Kia Optima
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Optima
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Verze

Dostupná i ve verzi Plug-in Hybrid

Automat

Dvouspojková převodovka

GT

Dostupná i ve verzi GT

Slider
Kia Optima
Odvážný exteriér

Charismatická, zcela nová Kia Optima se svalnatými konturami přitahuje pohledy, kdekoli se objeví. V klidu staví na odiv svou nezaměnitelnou masku chladiče s „tygřím nosem“, ostré linie karoserie a prodlouženou siluetu. Za jízdy její svůdné tvary skutečně ožijí – s nimi vzbudíte obdiv i úspěch.

Kia Optima
Inovativní design

The new Kia Optima is writing the next chapter in a visionary design story. Our talented European designers struck just the right balance of intrinsic style, visual innovation and functional enhancements. The result: a sedan that'll drive you to the next level.

Kia Optima
Kultivovaný interiér

Výjimečný design sahá hluboko pod povrch. Proto nepřekvapí, že je interiér zcela nového modelu Kia Optima stejně senzační jako jeho exteriér. Moderní, prostorný, velmi kvalitní – to je jen několik pojmů, které vzbudí pozornost, zatímco budete uhánět městem ve svém rozjetém životě.

Slider
Stupně výbavy
Kia Optima
Business Line

Hlavní prvky:

Denní svícení LED, 17 palcové hlinikové disky kol, 7 palcová GPS navigace, zadní parkovací kamera, Kia Connceted Services, palubní počítač, tempomat

Kia Optima
Executive Line

Hlavní prvky:

Přední mlhové LED světlomety, bezdrátová nabíječka mobilních telefonů, ukazatel rychlostních limitů, automatické přepínaní dálkových světlometů, palubní počítač, tempomat

GT Line
Kia Optima

Hlavní prvky:

17" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/45, JBL prémiová soustava reproduktorů, kůží potažený volant ve tvaru D, bezklíčový vstup Smart Key a start. tlačítko

Slider

Kia Optima

Velmi kvalitní materiály

V prostorném interiéru na Vás čeká přitažlivý a zároveň luxusní prostor. Mezi velmi kvalitní materiály patří i kůže nejvyšší jakosti, jíž jsou čalouněna sedadla. Všude se budete setkávat s mimořádnou pozorností věnovanou detailům, od pečlivě vybraných měkkých materiálů, až po přirozenou paletu barev a vkusné doplňky. Je to kvalita, kterou skutečně pocítíte.

Kia Optima

Kia Optima

Přístrojová deska

Naprosté soustředění: přístrojová deska orientovaná na řidiče Vám usnadní sledování silnice. Rychlým pohledem na vylepšenou přístrojovou desku, včetně nastavitelného panelu přístrojů Supervision, získáte veškeré potřebné informace. Míříte na důležitou schůzku? Jednoduše zadejte cíl a nechte se vést navigačním systémem, který je součástí standardní výbavy.

Kia Optima

Kia Optima

Komfortní výbava

Přepracovaná sedadla zajišťují maximální jízdní komfort. Jejich vyhřívání umožňuje nastavit si intenzitu tepla a odvětrávání vpředu umocňuje pohodu v létě. Vyberte si pro svůj vůz barvy a materiály přesně podle svých představ.

Kia Optima

Kia Optima

Panoramatické střešní okno

Zcela nová Kia Optima, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, Vám umožní užívat si pocit svěžesti díky přiváděnému čerstvému vzduchu. Možná dokonce i zapomenete, že je pracovní den. Až se nabažíte slunce, jednoduše jedním stisknutím tlačítka zatáhnete okno roletou.

Kia Optima
Slider
Bezpečnost
Kia Optima - bezpečnost
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKAS)

Už nemusíte mít obavy, že vyjedete z jízdního pruhu nekontrolovatelně bez varování. Aktivní systém pro jízdu v pruzích LKAS Vás
upozorní a dle Vašeho uživatelského nastavení dokonce zasáhne do řízení, aby vrátil vůz přesně tam, kde potřebujete, aby byl

Kia Optima - bezpečnost
Ukazatel rychlostních limitů

Mějte přehled o rychlostních limitech: Systém sleduje a rozpoznává dopravní značky omezující rychlost jízdy, a následně zobrazuje nejvyšší povolenou rychlost na panelu přístrojů. Rozpozná i omezení platná jen v určité denní době nebo při určitém počasí.

Kia Optima - bezpečnost
Pasivní bezpečnost

Komplexní balíček bezpečnostních prvků v novém vozidle Kia Optima pomáhá chránit vás a vaše cestující v případě kolize. Zpevněná karoserie vozidla je také lehčí, silnější a bezpečnější než kdy předtím.

Kia Optima - bezpečnost
Pokročilý adaptivní tempomat (ASCC)

Pokročilý adpativní tempomat ASCC používá radarový senzor na přídi vozu ke sledování vzdálenosti vpředu jedoucích vozidel.
Pokud není vzdálenost od vozidla vpředu bezpečná, systém sníží rychlost jízdy, v případě potřeby až do úplného zastavení, dokud
se vozidlo vpředu nerozjede.

Slider
Konektivita
Kia Optima
Kia Connected Services

Připojte se ke službám Kia Connected Services, které jsou vybaveny službami TomTom Live Services, které vám pomohou získat informace o dopravě, čerpacích stanicích, parkovištích, kamerách a počasí. 3,4 Cruise po připojení k telefonu pomocí zařízení Android Auto ™ a Apple CarPlay TM . 5 Získejte přístup ke svým nejdůležitějším funkcím a získávejte také skvělý zvuk.

Kia Optima - nabíjení
Bezdrátové nabíjení

Slabá baterie? Žádné obavy, stačí položit kompatibilní mobilní telefon do přihrádky v konzole a nechat jej bezdrátově nabíjet. Při vystupování z vozidla Vás systém detekce cizích objektů upozorní, že jste nechali telefon v nabíječce. Potřebujete-li připojit nějaké zařízení, naleznete vedle přihrádky vstupy USB a AUX.

Kia Optima - audiosystém
Prémiový audiosystém

Hudba pro Vaše uši. Na přání dodávaný prémiový audiosystém Harman Kardon o výkonu 590 W je vybaven 10 reproduktory, externím zesilovačem a technologií obnovy kvality zvuku Clari-FiTM MP3. Nebývalé zážitky z poslechu prostorového zvuku bez ohledu na zdroj zajistí Quantum Logic Surround. Soukromý koncertní sál nebo automobil? Zcela nová Optima nabízí obojí.

Slider
Optima GT
Kia Optima GT
GT vychytávky

Můžete mít sportovní vůz – nebo můžete mít nový model Optima GT. Jeho design na Vás zapůsobí z každého úhlu. Verze GT se může pochlubit ostrými konturami, atletickým půvabem a celou řadou nádherných detailů, jako jsou například úžasné boční prahy. Výbavu završuje motor 2.0 T-GDI s výkonem 245 k. Optima GT je díky tomu podmanivou kombinací skutečně sportovních výkonů a ryzí kultivovanosti.

Kia Optima GT
Dynamika jízdy

Působivý 2,0 T-GDi motor s výkonem 238 ps je silný a splňuje emisní normu Euro 6d TEMP. Vychutnejte si optimální ovladatelnost s elektronicky řízeným odpružením (ECS) a systémem posilovače řízení. Zvyšte vzrušení přepnutím do režimu Sport pro ostřejší řízení.

Kia Optima GT
Fantastický interiér

Elegantnímu interiéru modelů Optima GT je těžké odolat. Neuvěřitelně atraktivní měkké materiály zvyšují Váš komfort, zatímco praktické přístroje Vás ve sportovním režimu informují o rychlosti, točivém momentu a plnicím tlaku. A veškerý komfort je samozřejmě prodchnutý vytříbeným stylem. Volant s věncem ve tvaru písmene D, hliníkové pedály a výrazně sportovní sedadla jsou krátkou ukázkou prvků výbavy, která umocňuje vzrušující zážitky.

Slider