Kia Carens

0 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA.

Kia Carens
Kia Carens
Kia Carens
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Carens
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Komfort

Až 7 sedadel

Spotřeba

Kombinovaná spotřeba od 4,8 l /100km

Prostor

Objem zavazadlového prostoru až 1650 l

Slider
Kia Carens kufr
Variabilní styl

Ať máte jakékoli plány, Kia Carens je pro cestování dokonalým partnerem, který se postará o všechno. Toto kompaktní MPV je díky svému atraktivnímu vzhledu, prostornosti a všestrannosti skutečně jedinečné. Dokonale vyvážený celek završuje nejmodernější technika v čele s bezpečnostními systémy.

Kia Carens - exteiér
Dynamický exteriér

Nová Kia Carens dává najevo odvážný postoj svým osobitě sportovním vzhledem. Ať pohlédnete kamkoli, všude naleznete inteligentní prvky výbavy s nádherným designem – od xenonových světlometů pro maximální viditelnost až po výrazně tvarované zadní svítilny s nejmodernější technikou LED. Tak si představujeme optimální rovnováhu mezi designem a funkčností.

Kia Carens - Interiér
Kultivovaný interiér

MPV, na jehož řízení se budete těšit, existuje! Díky ergonomicky navržené přístrojové desce, která klade na první místo komfort řidiče, a intuitivnímu ovládání různých funkcí ze světa high-tech dotyky prstů. Užívejte si vynikajícího výhledu díky nízké poloze čelního okna a ladnému designu přístrojové desky.

Slider

Kia Carens

Asistenční systémy

Snažíme se, aby naše technika maximalizovala potěšení z jízdy. Například zadní kamera ukáže prostor za vozidlem na displeji, kdykoli zařadíte zpětný chod.

Kia Carens asistent

Kia Carens

Bezpečnost

Prvky aktivní a pasivní bezpečnosti ve výbavě modelu Kia Carens ochrání Vás i Vaše spolucestující. Mezi inovativní bezpečnostní systémy patří systém řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management),
6 airbagů, brzdový asistent BAS (Brake Assist System) a elektronicky řízený stabilizační systém ESC (Electronic Stability Control).

Kia Carens bezpečnost

Kia Carens

Dynamika jízdy

Vyberte si mezi dvěma benzinovými a jedním dieselovým motorem modelu Kia Carens. Pro nejlepší dynamické řazení a úsporu paliva zkombinujte naftu se špičkovou 7stupňovou převodovkou s dvojitou spojkou (DCT). S technologií Idle Stop & Go seautomaticky se vypne motor, čímž se sníží spotřeba paliva a emise.

Kia Carens dynamika

Kia Carens

Až pro 7 pasažérů

Kia Carens jede ve všestrannosti na plný plyn. Nabízí velké množství prostoru, variabilní uspořádání sedadel a možnosti pro odložení věcí v interiéru a objemný zavazadlový prostor. Na výlet se můžete vydat s rodinou, k dispozici je až 7 sedadel. Sedadla snadno sklopíte, potřebujete-li přepravit více zavazadel.

Kia Carens počet míst

Kia Carens

Informační a zábavní systémy

Na 7“ barevném dotykovém displeji snadno naleznete trasy i zkratky. Služby Kia Connected Services 1, zajišťované společností TomTom, Vám poskytnou dopravní informace v reálném čase. Za pomoci systémů Android Auto™ a Apple CarPlay™ 2 přehrajete své oblíbené skladby.

Kia Carens interier
Slider