Hyundai - budoucnost mobility

HYUNDAI - budoucnost mobility
HYUNDAI - budoucnost mobility

Nechte Hyundai pohánět Váš svět

Od elektrifikace dneška k mobilitě zítřka

Hyundai Vás nejen dopraví z bodu A do bodu B, ale také z dneška do zítřka. Od elektrické jízdy na dlouhé vzdálenosti k budoucnosti mobility. Od inteligentní robotiky po leteckou dopravu s nulovými emisemi. Od vozidel na vodíkový pohon k udržitelné společnosti. Protože pokrok má mnoho podob a forem, ale pro Hyundai má vše, co děláme, jeden společný cíl: pohánět Váš svět.

Od vývoje nových technologií až k cestování po obloze

Hyundai investuje do budoucí mobility, ale také do hledání nových způsobů jejího pohonu. Od přesunu městské dopravy do nebes až po vývoj pohodlné robotiky. A od autonomního řízení až po metamobilitu, kdy robotika pomáhá propojit virtuální svět se světem reálným. Umožňujeme dnešní i budoucí společnosti pohybovat se lepším, udržitelnějším a autonomnějším způsobem.

-

Městská letecká mobilita (Urban Air Mobility)

Koncept SA 1: Dosahování nových výšek - městská letecká mobilita Vás spojí s neomezenými možnostmi dopravy na zemi a zmírní dopravní zácpy. Je navržen s ohledem na nízkou hladinu hluku a nabízí komfort a pohodlí bez emisí.

Více zde

 
hyundai budoucnost mobility lidstvo se vyviji
-

Lidstvo se vyvíjí s mobilitou

Akvizice společnosti Hyundai ve společnosti Boston Dynamics a založení globální inovační komunity CRADLE prohlubuje náš závazek vyvíjet budoucí řešení mobility. Spojením technických odborných znalostí s naší vizí zítřka se mnoho inovativních konceptů brzy stane skutečností.

Více zde

 
-

Svoboda autonomie

Robotaxi na bázi Hyundai IONIQ 5 bylo vyvinuto ve spolupráci se společností Motional, která je průkopníkem a lídrem v oblasti technologií bez řidiče. Kombinuje bezpečnost a komfort vozů Hyundai s technologií autonomního řízení. Pracujte nebo odpočívejte s lehkostí, protože toto taxi bez řidiče Vás bezpečně doveze do cíle.

Více zde

 

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na naší pobočku Auto Horejsek v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka