Boston Dynamics

HYUNDAI a Boston Dynamics: robotika pro dobro všech

Akvizicí společnosti Boston Dynamics vstoupilo naše úsilí o rozvoj robotických technologií do nové, ještě dynamičtější fáze. Spojením jejich technických znalostí s naší vizí nově definujeme budoucnost mobility.

HYUNDAI - lidstvo se vyvíjí s mobilitou

 

Marc Theermann ředitel

Marc Theermann - ředitel pro strategii společnosti Boston Dynamics

"Inovace, které vzniknou díky robotice, nebudou přínosem jen pro pár privilegovaných; roboti zlepší každodenní život všech."

Plány do budoucna

Plány do budoucna

Společnost HYUNDAI vytvoří se společností Boston Dynamics robotický hodnotový řetězec sahající od výroby robotických komponent až po inteligentní logistická řešení. To se stane výchozím bodem pro budoucí mobilitu, kde prolomíme konvenční pojetí silničních vozidel a dostaneme se do míst, která byla dříve nemyslitelná.


Co právě teď dělají naši roboti

Today, our robots work mostly in industrial settings, helping to foster safer, more efficient and more predictable operations. Spot, our agile mobile robot, helps operations teams collect equipment data and perform inspections in industries like energy and utilities, oil & gas, manufacturing, construction, and mining.

 

-

Místo pro průmyslové kontroly

Spot, agilní mobilní robot, pomáhá automatizovat vzdálené nebo nebezpečné kontroly, šetří čas a chrání lidské životy.

 
-

V práci - po celém světě

Společnost Boston Dynamics se od svých konkurentů v oboru lišila tím, že jsme již úspěšně integrovali agilní mobilní roboty do podnikových operací.

Společnost Boston Dynamics je uznávaným lídrem a inovátorem v oblasti robotiky a spolupracuje s mnoha předními světovými průmyslovými firmami.

 
-

Společný vývoj

Toto partnerství je rozhodně větší než součet jeho částí.

Naštěstí se společnosti Boston Dynamics a HYUNDAI vzájemně doplňují, takže vytváříme technologické synergie.

 
-

Doplňkové řady výrobků

Zatímco robotická laboratoř HYUNDAI se zaměřuje na vývoj technologií orientovaných na služby a člověka, jako jsou umělá inteligence, kloubové roboty, servisní roboty a mobilní platformy, společnost Boston Dynamics vyvíjí agilní mobilní roboty pro průmyslové a logistické odvětví.

 

Podívejme se trochu blíže na dva nejúspěšnější roboty

Posláním společnosti Boston Dynamics je vymýšlet a vytvářet výjimečné roboty, kteří obohacují životy lidí. Jednou z věcí, která činí společnost Boston Dynamics jedinečnou, je ambice vytvářet dynamicky stabilní stroje s nohama.

 

Seznamte se se Spotem

Spot je agilní mobilní robot, který se pohybuje v terénu s nebývalou mobilitou a umožňuje Vám bezpečně, přesně a často automatizovat rutinní kontrolní úkoly a sběr dat. V současné době je ve světě již téměř tisíc robotů Spot, které vykonávají cennou práci pro bezpečnější, efektivnější a předvídatelnější provoz.


Seznamte se s Atlasem

Atlas je výzkumná platforma navržená tak, aby posunula hranice mobility celého těla. Vyspělý řídicí systém a nejmodernější hardware robota Atlas poskytují robotovi sílu a rovnováhu, které mu umožňují prokázat pohyblivost na úrovni člověka, což z něj činí nejdynamičtějšího humanoidního robota.


Vítejte v rodině BTS

BTS - popové superhvězdy skupiny K a globální ambasadoři značky HYUNDAI - při natáčení videa překvapivě navštívili dva speciální roboti - Spot a Atlas od společnosti Boston Dynamics. Podívejte se, jak se všichni baví a předvádějí své pohyby v epickém tanečním souboji.


Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na naší pobočku Auto Horejsek v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka