Připojení - Hyundai Bluelink

Řízení je jiné, když se připojíte.

Před, během a po jízdě s Vaším vozem Hyundai Vás Bluelink udržuje ve spojení s Vaším autem. Celá sada služeb byla navržena tak, aby bylo řízení bezpečnější, jednodušší a zábavnější. Služby jsou k dispozici prostřednictvím aplikace Bluelink a na dotykovém displeji Vašeho vozu Hyundai.


-

Před jízdou

S aplikací Bluelink je řízení vozu Hyundai snadnější a radostnější ještě předtím, než do něj vůbec nasednete. Aplikace komunikuje s Vaším vozem Hyundai, načítá údaje o stavu, odesílá Vaši trasu nebo spouští ovládání klimatizace (k dispozici pouze u elektromobilů Hyundai).

Chcete-li například zkontrolovat stav paliva (nebo nabití, pokud řídíte elektromobil Hyundai), spusťte aplikaci.

Aplikace Bluelink umožňuje v klidu naplánovat trasu a poté ji jednoduše odeslat do navigace v autě.

Nastavte klimatizaci tak, aby vaše vozidlo bylo v zimě vyhřáté nebo před letní jízdou ochlazené (k dispozici pouze u elektromobilů Hyundai).

 
-

Při jízdě

Telematické služby Hyundai Bluelink® Connected Car Services usnadňují a zlepšují řízení, aniž by Vás rušily od sledování silnice.

Užijte si lepší předpovědi provozu, přesnější časy příjezdu a spolehlivější výpočty tras.

Služby Hyundai Live Services Vám pomohou najít čerpací stanice, parkovací místa, restaurace a další možné cíle.

Pro navigaci, zahájení telefonních hovorů nebo přehrávání hudby stačí jen promluvit, aniž byste sundali ruce z volantu.

Když řídíte svůj vůz Hyundai, můžete svůj mobil používat jakkoliv.

 
-

Po jízdě

Cesta nekončí ani když zaparkujete. S aplikací Bluelink pokračujte v navigaci až do cíle i během chůze, nebo s ní při návratu snadněji najděte svůj zaparkovaný vůz tam, kde jste jej zanechali. S aplikací Bluelink si taktéž ověřte, že je Vaše auto bezpečně zamčené.

Také nemáte rádi nejistotu: udělali jste to nebo ne? Nyní můžete použít aplikaci Bluelink a zamknout (nebo odemknout) svůj Hyundai na dálku.

Když musíte zaparkovat ještě před cílem, aplikace navigace na poslední míli v telefonu Vás dovede až do konečného cíle.

Jakmile Váš Hyundai zjistí pokus o vloupání do Vašeho vozu, uvidíte to na mobilu.

Aplikace Bluelink si pamatuje, kde jste zaparkovali a navede Vás zpět k vašemu vozu Hyundai.

 

Často kladené otázky

  • Pokud si zakoupíte vůz Hyundai a zvolíte výbavu s integrovaným palubním navigačním systémem dodávaným s 10,25" dotykovou obrazovkou, budete mít možnost využívat služeb Bluelink. Jakmile Bluelink aktivujete na hlavním displeji vašeho vozu, stačí si stáhnout aplikaci z Apple App Store nebo Google Play Store a otevřít ji ve svém telefonu. Poté stačí postupovat podle pokynů na obrazovce a hned můžete vyrazit.
  • Aplikaci Bluelink lze stáhnout z obchodu Apple App Store nebo Google Play zcela zdarma. Služby Bluelink® Connected Car Services jsou zahrnuty v ceně vozu, pokud si u svého nového modelu Hyundai vyberete integrovanou navigaci s 10,25“ dotykovou obrazovku. Předplatné služeb Live Services je na prvních 5 let zdarma.
  • Pokud je váš vůz vybaven 10,25" dotykovou obrazovkou a palubní navigací, je vám Bluelink k dispozici.
  • Jediné, co musíte udělat, je deaktivovat Bluelink v autě. Všechna nastavení a data se automaticky resetují a vaše soukromí je ochráněno.

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na naší pobočku Auto Horejsek v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka