Funkce aplikace - Hyundai Bluelink

Připojte se ke svému vozu Hyundai odkudkoli

Ať jste kdekoli, můžete se spojit se svým vozem prostřednictvím aplikace Bluelink. Naplánujte si trasy z domova, najděte a na dálku zamkněte svůj Hyundai, zkontrolujte jeho stav. A pokud si zvolíte elektromobil Hyundai, aplikace pro Vás bude mít i některé další funkce.

-

Zamykání a odemykání s jistotou

Zapomněli jste zamknout svůj Hyundai? Nebojte se, vůz Vám dá vědět zasláním notifikace na Váš telefon. Poté pomocí kódu PIN můžete svůj Hyundai zamknout nebo odemknout na dálku, pomocí tlačítka v aplikaci Bluelink.

Bluelink neustále sleduje Vaše auto. Pokud se někdo pokusí vloupat do Vašeho vozu Hyundai, zámek dveří je narušen a dveře jsou otevřeny - aplikace Bluelink pošle alarm na Váš smartphone.

Pro maximální klid můžete z aplikace Bluelink spustit vzdálenou diagnostiku. Zobrazí se Vám zpráva o stavu vozidla s informacemi jako je tlak v pneumatikách, indikace poruchy, stav airbagů, brzdového systému, apod.

Potřebujete zjistit, zda Vám stačí palivo? Stačí otevřít aplikaci. Využijte vzdálený přístup k informacím o stavu svého vozu odkudkoli a kdykoliv – uvidíte aktuální informace o dojezdu, stavu otevření/zavření či zamčení/odemčení dveří, oken a kufru.

 
-

Mapy a polohové funkce

Používání a ovládání navigačního systému ve vozidle je snadné, aplikace Bluelink Vám navíc umožní naplánovat si trasu odkudkoli. Také umožňuje dokončit navigaci po zaparkování na poslední míli, či najít auto tam, kde jste ho předtím zaparkovali.

Pokud je Váš Hyundai vybaven navigací, můžete pomocí aplikace Bluelink vyhledávat cíle a plánovat cestu i mimo vůz. Bluelink poté synchronizuje trasu s Vaším navigačním systémem. A stačí jen nastoupit a stisknout tlačítko Jet.

Pokud jste ve vzdálenosti 200 m - 2 km od cíle, můžete přeposlat navigační pokyny z auta do aplikace Bluelink. S využitím rozšířené reality Vás telefon poté navede přesně tam, kam se potřebujete dostat.

Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Stačí otevřít aplikaci Bluelink a zobrazit si aktuální polohu Vašeho vozu - kdekoli na světě.

 
-

Funkce, specifické pro elektromobily

Pro řidiče, kteří zvolili elektromobil Hyundai, má aplikace Bluelink ještě další, funkce pro ještě více pohodlí – nastavte si předem správnou teplotu a spravujte vše, co souvisí s nabíjením Vašeho elektromobilu Hyundai.

Nastavte si teplotu pohodlně v aplikaci Bluelink a Váš Hyundai aktivuje buď topení nebo klimatizaci tak, aby bylo vše připraveno na Vaši jízdu.

Než vyrazíte na cestu, ověřte si svůj aktuální dojezd.

Aplikace Bluelink umožňuje plánovat dobíjení Vašeho elektromobilu Hyundai. Plánuje tak, aby byla zajištěna co nejdelší životnost baterie a přitom nejvyšší rychlost dobíjení.

Mějte nabíjení svého elektromobilu Hyundai pod úplnou kontrolou. Můžete rozhodnout o limitech pro rychlé a úplné dobití - pokud budete chtít.

 

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na naší pobočku Auto Horejsek v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka