Více konektivity

Přineste si vlastní telefon

Ať chcete svůj telefon užívat pří řízení vozu Hyundai jakkoliv, máme pro vás vždy to pravé připojení.


-

Aplikace Apple CarPlay™ a Android Auto™

Všechny novější modely Hyundai jsou kompatibilní s aplikacemi Apple CarPlay ™ a Android Auto ™, takže můžete připojit svůj chytrý telefon a zrcadlit své oblíbené aplikace na velké dotykové obrazovce.

U vybraných modelů budete moci zrcadlit svůj telefon Apple nebo Android na dotykovou obrazovku Hyundai bez nutnosti připojení pomocí USB kabelu.

 
-

Dobíjení a připojení Vašeho telefonu

Přihrádka pro bezdrátové dobíjení, která je pohodlně umístěná ve středové konzole, umožňuje snadné dobíjení telefonů, kompatibilních s bezdrátovým dobíjecím standardem Qi.

U vybraných modelů budete moci zrcadlit svůj telefon Apple nebo Android na dotykovou obrazovku Hyundai bez nutnosti připojení pomocí USB kabelu.

Zapoj a hraj. Pohodlně umístěný vstup AUX a port USB umožňují snadné připojení chytrých telefonů a dalších mobilních zařízení.

Pro telefonování nebo přístup k hudbě, podcastům nebo audioknihám můžete samozřejmě připojit jakékoliv mobilní zařízení přes Bluetooth.

 
-

Funkce eCall

Pokud dojde k nehodě a aktivují se airbagy, Váš Hyundai automaticky přivolá pomoc. Můžete také stisknout tlačítko SOS pro nouzovou pomoc – funguje kdykoliv.

 

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na naší pobočku Auto Horejsek v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka