Hyundai - Služby Live Services

V kombinaci se vzdáleným plánováním trasy posunou předplacené služby Hyundai Live Services Vaši schopnost navigace na novou úroveň. Najděte čerpací stanice a zjistěte, kolik budete platit. Dojeďte do cíle a vyhledejte dostupné parkování. A ano, k dispozici máte i aktuální informace o provozu a počasí.


-

Jednoduché plánování trasy

Vaši trasu vypočítává výkonný server c cloudu Bluelink, nikoli Vaše navigace ve voze. V kombinaci s aktuálními dopravními informacemi Vás dopraví do cíle rychleji a s větším klidem. Cloudový server Bluelink má k dispozici více mapových dat, nejaktuálnější dopravní informace, provádí i predikci dopravních informací (z historických dat) a disponuje mnohem vyšším výpočetním výkonem - výpočty jsou tak přesnější a rychlejší. Dopravní informace se aktualizují každých 5 minut. Pokud dojde k aktualizaci trasy, je kalkulována z Vaší stávající pozice.

 
-

Tankování a dobíjecí stanice

Na trase samozřejmě najdete čerpací nebo dobíjecí stanice. Porovnejte také ceny pohonných hmot v reálném čase nebo zjistěte, kolik dobíjecích stanic je aktuálně k dispozici. Už se nemusíte bát vybití baterie: IONIQ a KONA Electric Vám zobrazují informace o dobíjecích stanicích v reálném čase, včetně polohy, typů konektorů a dostupnosti. Můžete hledat čerpací stanice poblíž Vaší aktuální polohy, cíle, konkrétní značky na mapě nebo centra města. Pak stačí jen ťuknout na displej a jet.

 
-

Dostupné parkování na ulici i v parkovacích domech

Napadlo Vás někdy, že parkování by mohlo být snadné, rychlé a bez stresu? Teď už je. Najděte aktuální možnosti parkování v reálném čase poblíž místa, kam chcete jet. Systém Vám najde garáže, parkoviště a dokonce i parkování na ulici. Garáže a parkoviště budou označeny červeně, pokud jsou plné. Můžete vyhledávat parkovací místa poblíž Vaší aktuální polohy, cíle, konkrétní značky na mapě. A až se tam dostanete, bude tam volno. Zadejte libovolnou adresu nebo kategorii a systém najde váš cíl.

 
-

Mnoho dalších funkcí

K dispozici jsou i upozornění na pevné i mobilní radary. Můžete se tedy soustředit na bezpečnou jízdu. Zjistěte, zda bude třeba zapnout stěrače: informace o počasí v místě Vaší polohy, cíle nebo oblíbeného města. Restaurace, lékárny, dealerství a servisy Hyundai: vyhledejte místa ve svém okolí a klepnutím navigujte. Vyhledávání pokrývá 11 milionů míst ve více než 500 kategoriích.

 

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na naší pobočku Auto Horejsek v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka