Volkswagen Service: Podzim a zima? To nám sedí!

Sezonní servis: před zimou vám autorizovaný servis zkontroluje to nejdůležitější. Přezout je potřeba: využijte Volkswagen Pneuservis s 3letou PneuGarancí. Volkswagen MyCard na scéně: zákaznická karta ušetří náklady na servis i nákup originálního příslušenství. Sezonní nabídka Volkswagen: platí do konce roku 2022 jak pro Volkswagen, tak i pro Volkswagen Užitkové vozy.

Praha - S blížící se zimou nezapomeňte na návštěvu autorizovaného servisu. Kromě výměny letních pneumatik za zimní se vyplatí vůz prohlédnout, dále můžete zakoupit sezonní příslušenství nebo si jen tak udělat radost dárkem z lifestylové kolekce Volkswagen pro váš osobní nebo užitkový vůz.

Využijte Volkswagen Pneuservice a komplexní prohlídku celého vozu.

"Letošní zima se hlásí celkem brzy, proto je naše výhodnější nabídka aktivní již od října," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Nejde přitom jen o to přezout na zimní pneumatiky. Zároveň bych všem doporučil kontrolu celého vozu autorizovaným servisem. Ten zná váš osobní či užitkový Volkswagen nejlépe a vy se tak můžete v klidu soustředit na jízdu a provoz," dodává Špinar.

O povinnosti přezout na zimní pneumatiky od listopadu ví každý. Se zákaznickou kartou Volkswagen MyCard Service+ máte kompletní výměnu kol dvakrát do roka zdarma, jako příjemný bonus ke komplexním službám Volkswagen Pneuservisu. Ten nabízí také pestrou paletu pneumatik s technologií AirStop® - speciální hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa s průměrem do 5 mm hned při narušení povrchu, utěsní ho a umožní tak dojet do servisu.

K zákaznické kartě Volkswagen MyCard Service nebo její placené rozšířené verzi Service+ patří i další výhody, které uplatníte při nákupu široké nabídky produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen®. Například Volkswagen MyCard Service+ ušetří 10 % na příslušenství vč. kompletních kol. Vybírat můžete pohodlně přes E-shop Volkswagen s doručením až domů nebo k vašemu partnerovi a vyzvednutím zde zdarma. Samozřejmostí jsou online platby stejně jako bezplatné vrácení nevhodného zboží do 14 dnů.

Sezonní servis a přezutí pneu je ideální spojit do jedné návštěvy autorizovaného servisu Volkswagen. Od 299 Kč vám zde pečlivě zkontrolují brzdovou soustavu, výfukový systém, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, stav baterie, plochý/drážkový řemen, topení a klimatizaci, provozní kapaliny, chladicí systém a také světla včetně jejich správného nastavení.

Péče autorizovaného servisu je pro náročný zimní provoz opravdu zásadní a souvisí s ní také nabídka akčních Servisních balíčků jak pro osobní vozy Volkswagen, tak pro značku Volkswagen Užitkové vozy. Tam je stoprocentní kondice vozů, užívaných v extrémních podmínkách nejen rozvážkových služeb, ale například složek IZS, otázkou zcela zásadní. I rodina však ocení předplacený servis na dobu 5 let a až 150 000 nebo dokonce 300 000 kilometrů (u typu Crafter). Po celou dobu Volkswagen Užitkové vozy garantuje fixní ceny servisu bez ohledu na pohyby cen: když si servis předplatíte, nemusíte již dál nic řešit a navíc zvyšujete hodnotu automobilu při dalším prodeji. Servisní balíček je totiž přenosný. Nyní se slevou 15 000 až 30 000 Kč ke každému vozu Volkswagen, který doposud neabsolvoval první předepsanou servisní prohlídku Volkswagen.

1) www.auto-horejsek.cz/volkswagen-servisni-balicky

2) www.auto-horejsek.cz/volkswagen-mycard

3) www.volkswagen-eshop.cz/

vw servis podzim zima 01 vw servis podzim zima 02


Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích. V roce 2020 vyrobil Volkswagen 5,3 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou VW Golf, VW Tiguan, Jetta nebo VW Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů VW ID.3 a VW ID.4. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.