Volkswagen MyCard

Volkswagen MyCard
Volkswagen MyCard

Volkswagen MyCard - nový program výhod

Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.

Jako držitelé bezplatné verze MyCard Service získáte automaticky následující výhody

  • 15% slevu na Originální díly Volkswagen® (min. 6 050 Kč vč. DPH / zakázka).
  • Přípravu a zajištění STK.
  • Výhody externích partnerů.

Bez ročního poplatku

Volkswagen MyCard Service

Volkswagen MyCard Service+

Jako držitelé verze MyCard Service+ získáte všechny výhody bezplatné MyCard Service a k tomu navíc

  • Výměnu kompletních kol včetně vyvážení (2x ročně).
  • Výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt (1x ročně).
  • 10% slevu na Originální příslušenství Volkswagen® (vč. kompletních kol).

Vše za 1 990 Kč ročně (vč. DPH)

Aktuální výhody pro držitele Volkswagen MyCard

Volkswagen DataPlug

Pokud budete mezi prvními majiteli Volkswagen MyCard, získáte zdarma Volkswagen DataPlug v hodnotě 1 090 Kč. S Volkswagen DataPlug pak využíváte služby aplikace We Connect Go naplno. We Connect Go lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci můžete sledovat Váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo mít rychlý přístup k preferovanému servisnímu partnerovi Volkswagen.

Více

Volkswagen MyCard výhody

Volkswagen MyCard výhody

Flexibilní pojištění majetku

Nechte starosti o majetek na nás. Naše moderní a flexibilní pojištění majetku a odpovědnosti Můj majetek Vám pomůže i tam, kde to jiné pojišťovny neumí. A to vše za maximálně zvýhodněnou cenu. Najděte si svého poradce u Generali České. Při předložení zákaznické karty MyCard navíc získáte slevu 40 %!

Volkswagen MyCard výhody

Cestovní pojištění

Cestujte s námi bez starostí! Naše cestovní pojištění zahrnuje turistiku, práci i rekreační sport, a sjednáte si ho jednoduše online. Nově se s ním můžete bez obav vydat i do zemí s vysokým rizikem nákazy covid-19. A pro ještě více zábavy si jej můžete rozšířit i o rizikové cesty nebo organizovaný sport.

A jak svoji MyCard získat?

Registrujte se do zákaznického portálu carLOG. Zde vyplníte své jméno, e-mailovou adresu, adresu a údaje ke svému autu, abyste mohli naplno využívat benefitní program.

Před registrací si v Mapě participujících partnerů ověřte, zda se Vámi preferovaný servis účastní programu MyCard. Pokud nikoliv, je nutné vybrat si participujícího partnera a toho při registraci označit jako domovský servis.

Registrovat se

Přihlásit do účtu MyCar

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka