Značka: Škoda
Model: Superb
1 180 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 180 900 Kč
 • Výkon: 147 - 206 kW
 • Spotřeba: 5,9 - 8,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

Škoda Superb Combi Scout - Cestujte s důvěrou

Působivý vůz pro aktivní životní styl. To je Škoda Superb Scout. Nejvýkonnější motory, pohon 4x4 a režim off-road ve standardní výbavě. Robustní design dává vozu Superb Scout nádech exkluzivity, která Vás vybízí k tomu, abyste vyrazili za novým dobrodružstvím.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Škoda Superb Combi

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Charakteristický znak

Logo modelu SUPERB COMBI SCOUT

Logo vozu SUPERB SCOUT zdobí oba přední blatníky a je na nich umístěno hned pod tornádo linií, která se táhne po celé délce vozu. Boční ochranu vozu doplňují robustní kryty podběhů a černé plastové kryty prahů.

-

Bezpečně kupředu

Jedinečný styl s nádechem exkluzivity

Robustní vzhled přední části podtrhuje nově tvarovaný přední nárazník v barvě karoserie, který je specifický pro tento model a navazuje na spojler se střibrnými prvky.

-

Smělá póza

Zřetelný a výkonný

Zadní nárazník vozu Superb Scout se vyznačuje zabudovaným stříbrným difuzorem, který společně s nápisem Škoda a úhledným chromovaným páskem tvoří další charakteristický konstrukční prvek.

-

Kola z lehké slitiny

Kola podle svého vkusu

Vyberte si ze dvou barevných provedení 18″ kol Braga z lehké slitiny, anebo možná dáte přednost 19″ kolům Manaslu.

Design interiéru

-

Svou vlastní cestou

Interiér vyšší třídy

Na první pohled si lze všimnout, že SUPERB SCOUT je vůz, který si jede svou vlastní cestou: dekor Ash Brown specifický pro tento model, dekorativní lišty prahů a kryty pedálů v ALU designu dělají z interiéru místo v jedinečném stylu. Kvalitní a prostorný interiér je obohacen o širokou řadu doplňků, včetně koženého multifunkčního vyhřívaného volantu, barevného Maxi DOT a vyhřívaných předních sedadel.

-

Stylová sedadla

Pro Váš vysoký komfort

Černý interiér zdobí nápis SCOUT vyšitý na opěrkách hlavy předních sedadel. Standardem jsou potahy v kombinaci Alcantary a kůže. Jedinečným detailem předních sedadel je dekorativní lamování na jejich bočních stranách.

-

Ta správná atmosféra pro každou příležitost

Ambientní LED osvětlení

Standardně dodávané LED ambientní osvětlení nabízí deset barevných odstínů, které lze nastavit prostřednictvím infotainmentu. Typický dekor Ash Brown (na obrázku) lze na požádání změnit na Dark Brushed. Zvláštní zaměření tohoto modelu připomíná znak SCOUT na přístrojové desce na straně spolujezdce.

Konektivita

-

Moderní Infotainment

Usnadní Váš každodenní život

Vyberte si ze tří moderních Infotainment systémů, které jsou vybaveny displejem o velikosti od 8,0 do 9,2 palce. Prvotřídní systém Columbus nabízí 3D navigaci, funkci Škoda Connect, ovládání gesty a Wi-Fi hotspot. Mezi doplňkové funkce patří Media Command nebo Sound Systém Canton.

-

Online služby Škoda Connect

Navigační a informační služby

Tento produkt konektivity poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s Vámi vybraným servisním střediskem Škoda. Součástí této funkce je tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

Infotainment Online

Bezpečně do cíle Vaší cesty

On-line služby infotainmentu Vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle Vaší cesty. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb získává systém infotainmentu informace o provozu na cestách v reálném čase, zprávy o počasí, cenách benzinu a informace o dostupných parkovacích místech. Současně nabízí řadu jiných funkcí.

-

Vzdálený přístup

Snadná obsluha Vašeho vozu

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro Vás ideálním řešením služba „Jízdní údaje“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí Škoda Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci Škoda Connect na svém chytrém telefonu.

-

Až 5 USB portů

Nabíjení pro celou posádku

Používejte přední USB porty jako centrální nabíjecí bod pro dobíjení a datové připojení chytrých telefonů a jiných zařízení k Vašemu vozu Škoda. USB-C port před řadicí pákou je doplněn dalším USB-A portem ve schránce Jumbo-Box, kde najdete také šikovný držák na tablet. Volitelně lze přidat jeden další port USB-C ve vnitřním zrcátku pro nabíjení kamery.

Dobrá zpráva! Již žádné hádky kvůli USB portům a zásuvkám. Vůz Superb Scout jich má spoustu. Dva USB-C porty a zásuvka 230 V čekají na cestující na zadních sedadlech. To dává konceptu „neustálého on-line připojení“ zcela nový rozměr.

-

Horká tlačítka

První pomoc v případě nouze

Vybrané služby Škoda Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince Škoda.

-

Nabíjecí box pro smartphone

Umožňuje volání i při slabém signálu

Nabíjecí box pro smartphone slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzole, která umožňuje volání i při slabém signálu. Schránka nyní také umožňuje nabíjení Vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátového standardu Qi.

-

Smartlink

Vše jednoduše propojené s telefonem

SmartLink zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay a MirrorLink™. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve Vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

-

Digitální zesílení hlasu

Nerušená komunikace s posádkou

Užijte si jasně slyšitelnou komunikaci mezi cestujícími na předních a zadních sedadlech, a to i při vyšší rychlosti. Systém využívá mikrofony k distribuci zvuku v reálném čase, digitálně upraveného a bez okolního hluku.

Výbavové stupně

-
Škoda Superb Combi Scout

Škoda Superb Combi Scout

 • Cena od: 1 180 900 Kč

Interiér Scout

 • 2ramenný vyhřívaný multifunkční kožený volant
 • Ambientní osvětlení LED
 • Infotainment Amundsen 8" s navigací
 • Interiér Scout s čalouněním kombinací Alcantary a kůže

Základní výbava Scout

 • Přední a zadní nárazník Scout s imitací hliníku
 • Černé plastové elementy Scout (lemy blatníků, spodné části dveří a nárazníků)
 • Kryty zpětných zrcátek stříbrné (hliníkový design)
 • Pohon všech kol
 • O 15 mm zvýšený podvozek

Asistenční systémy

-

Asistovaná jízda 2.0 (Travel Assist)

Váš maximální komfort na cestách

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí, které uvádíme samostatně na následujících stránkách. Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci můžeAsistovaná jízda 2.0 automaticky zastavit a znovu nastartovat vozidlo, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit okolní provoz na displeji před Vámi.

-

Prediktivní tempomat

S předstihem upravuje rychlost

Tato nová funkce systému adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz SUPERB SCOUT do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce opět zrychlí na dovolenou rychlost na dálnici.

-

Asistent jízdy v koloně

Řídí jízdu Vašeho vozu podle pohybu vozů v koloně

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent jízdy v v koloně aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a adaptivního vedení v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

-

Front Assist s prediktivní ochranou chodců

Systém varování před srážkou

Front Assist je bezpečnostní systém varování před srážkou. Při blížící se srážce aktivuje brzdy s cílem minimalizovat její následky. Současně provádí nouzové zastavení, pokud se chodec snaží nebezpečně přejít před vozidlem.

-

Asistent změny jzdního pruhu

Chytrý pomocník

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje asistenční systém Side Assist vozidla jedoucí za Vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje Vás kontrolkou LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Systém Side Assist dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím Vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Součást Asistované jízdy 2.0

Tento asistent Vás dokáže udržet uprostřed jízdního pruhu. Systém pracuje ve spojení s kamerou pro rozpoznávání dopravních značek a jízdních pruhů na silnici včetně žlutých čar během prací na silnici, dopravních kuželů a dalších okrajů silnic nebo pruhů. Tato vylepšená verze nejen zabrání vozu vybočit z pruhu, ale kontinuálně se snaží vůz udržovat uprostřed a dělá tak jízdu plynulejší.

Snadné parkování

-

Area View

Panoramatický kamerový systém

Chcete přesně vědět, co se děje kolem Vašeho vozu? Panoramatický kamerový systém (Area View) zobrazuje na displeji infotainmentu několik různých pohledů kolem vozidla zachycených širokoúhlými objektivy čtyř kamer namontovaných vpředu a vzadu a na krytech zpětných zrcátek. 360 stupňový panoramatický výhled na vozidlo usnadňuje parkování nebo manévrování v úzkých uličkách.

-

Trailer Assist

Asistent pro manévrování s přívěsem

Chcete si koupit nový karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist) to zvládne za Vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

-

Automatické parkování

Parkovací asistent

Automatické parkování Vás navede do příčného parkovacího místa (najetí předem i pozadu) a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém Vám pomáhá tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže Vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

-

Parkovací senzory

Upozorní na případné riziko střetu s překážkou

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu  s překážkami při parkování. Aby k takovým situacím nedošlo, pokud včas nezabrzdíte podle upozornění na vzdálenost, vůz SUPERB aktivuje manévrovací asistent, funkci, která vůz zastaví a zabrání tak střetu.

-

Parkovací kamera

Komfort při parkování

Při zařazení zpětného chodu se aktivuje kamera v pátých dveřích a záběry se zobrazí na displeji systému infotainmentu. Dynamické pomocné linie na displeji ukazují směr, kterým by se vůz pohyboval při daném úhlu nastavení volantu, nebo Vás upozorní, kdy je třeba volantem otočit.

Inovativní osvětlení

-

Matrix-LED světlomety

Automatické ovládání světel

Prostřednictvím kamery ve zpětném zrcátku, která zjišťuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel, Matrix-LED světlomety v blízkosti takových vozů potlačí část dálkových světel v reálném čase nezávisle přepínatelnými LED čipy v každém světlometu. Tím zajišťuje dokonale osvětlenou vozovku před Vámi a vyšší bezpečnost

-

TOP LED zadní světla

Animovaný ukazatel směru

Koncová světla v Top LED provedení obsahují všestranné diody. Mezi jejich zvláštní rysy patří pochromovaný pásek přes celou šířku pátých dveří a nápadný dynamický ukazatel směru.

-

Led světlomety

Inovativní osvětlení vozu

Vůz Škoda Superb Scout je vybaven standardními LED světlomety obsahujícími diody pro tlumená a dálková světla, obrysová světla i denní svícení.

-

Koncová světla LED

Viděn za každé situace

Vůz SUPERB SCOUT se standardně dodává s koncovými LED světly, v nichž jsou diody použity pro brzdová, koncová a mlhová světla.

Motory

-

Výkonné motory

2,0 TDI 147 kW

 • 6,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 228 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7 s na 100 km/h
 • emise CO2 158,2 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm
-

Výkonné motory

2,0 TSI 206 kW

 • 8,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 250 km/h
 • palivo benzin
 • emise CO2 189,8 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm

Technologie

-

Pohon všech kol

Stabilní i mimo zpevněné cesty

Díky standardně dodávanému pohonu všech kol zvládá SUPERB SCOUT snadno jízdu na nezpevněných vozovkách. Systém pohonu čtyř kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si během několika milisekund poradí se sebemenší změnou pod koly vozu SUPERB SCOUT. To zlepšuje funkce off-road i manévrovatelnost a zvyšuje bezpečnost.

-

Volba jízdního režimu s funkcí OFF-ROAD

Velmi snadné nastavení

Standardně dodávaná volba jízdního režimu byla u vozu SUPERB SCOUT doplněna o speciální režim off-road pro jízdu mimo asfaltové vozovky. Tento režim přizpůsobuje nastavení jízdní stability a zahrnuje asistenta pro jízdu z kopce. Dalšími standardními off-road prvky jsou o 15 mm vyšší podvozek a dodatečná ochrana pohonného ústrojí.

-

Řádně informovaná jízda

Vše na očích

Po aktivování režimu off-road se v systému infotainmentu automaticky zobrazí ukazatele informující o aktuální jízdní situaci. Můžete si vybrat z několika režimů zobrazení: kompas, výškoměr, zobrazení úhlu natočení volantu a zobrazení teploty chladicí kapaliny a oleje.

-

Elektrický dětský bezpečnostní zámek

Pro snažší použití dětského zámku zadních dveří

Použití mechanického dětského zámku v zadních dveřích vyžaduje předvídavost, když jste někdy v autě s dětmi, jindy s dospělými. Zámek zadních dveří můžete aktivovat a deaktivovat elektronicky z místa řidiče, kdykoli potřebujete.

-

Sound System Canton

Oblíbená hudba v jedinečném zážitku

Na přání dodávaný Sound Sytem Canton používá dvanáct vysoce výkonných reproduktorů: deset v bočních dveřích, jeden centrálně umístěný na palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru. Výkon systému 610 W zajišťuje dokonalý zážitek z Vaší oblíbené hudby.

Objednejte si testovací jízdu modelu Škoda Superb Combi Scout

Povinná položka

 

Vozy skladem

Škoda Superb DSG 4x4 2,0 TDI / 140 kW SportLine
 • Cena s DPH 649 000 Kč
 • Cena bez DPH 536 364 Kč
 • 71 704 km
 • 140 kW / 191 k / 2,0 l
 • 12/2018
 • Automatická, 6 st.
 • Nafta
 • Zlatá
Škoda Superb 2,0 TSI 206kW L&K Combi 4x4 AP
 • Cena s DPH 449 900 Kč
 • Cena bez DPH 371 818 Kč
 • 215 594 km
 • 206 kW / 281 k / 2,0 l
 • 08/2016
 • Automatická, 6 st.
 • Benzín
 • Modrá
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW Style DSG
 • Cena s DPH 638 000 Kč
 • Cena bez DPH 527 273 Kč
 • 63 816 km
 • 140 kW / 191 k / 2,0 l
 • 10/2019
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Černá