ŠKODA KAROQ Scout - Tlačítko nouze
ŠKODA KAROQ Scout - Tlačítko nouze
Tlačítko nouze
-

Tlačítko pro případ nouze

Okamžité přivolání pomoci

Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem vážné nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

ŠKODA KAMIQ Scout - USB
ŠKODA KAMIQ Scout - USB
USB
-

2 USB sloty vpředu

Snadné nabíjení

Možnost připojení externích multimediálních přehrávačů a paměťových zařízení (USB klíčenky) prostřednictvím dvojice konektorů USB je standard modelu ŠKODA KAROQ SCOUT.

ŠKDA KAROQ Scout - Smartlink+
ŠKDA KAROQ Scout - Smartlink+
Smartlink+
-

Smartlink+

Vše jednoduše propojené s telefonem

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink™ a SmartGate. SmartGate je systém využívající připojení přes Wi-Fi nebo USB kabel k odeslání zvolených údajů o vozidle na připojené zařízení. Funkce SmartGate je řešení, které propojuje vůz s chytrým telefonem a umožňuje uživateli prohlížení více než 40 telemetrických dat v aplikaci ŠKODA CONNECT App.

ŠKODA KAROQ Scout - Connect
ŠKODA KAROQ Scout - Connect
ŠKODA Connect
-

ŠKODA Connect

Přizpůsobí se Vašemu výběru

Tento komunikační produkt poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení se servisním střediskem ŠKODA podle vašeho výběru. Tato funkce zahrnuje Tísňové volání.