Volkswagen ID. 4
Volkswagen ID. 4

Volkswagen zahajuje elektrizující spolupráci s filmem Ant-Man a Wasp: Quantumania z produkce televizního a filmového studia Marvel Studios

Volkswagen ID.41 se objeví ve filmu „Ant-Man a Wasp: Quantumania“ z produkce televizního a filmového studia. Marvel Studios, který bude uveden do kin na celém světě v polovině února. Globální 360° kampaň bude mít speciální obsah připravený ve spolupráci s Marvel Studios a kreativní agenturou. Bullitt, režii zajistil Anthony Leonardi III, dlouholetý spolupracovník společnosti Marvel Studios. ID.4 se představí na červeném koberci v rámci světové premiéry filmu v Los Angeles.

Praha - Volkswagen spouští globální 360° kampaň u příležitosti představení filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania", který Marvel Studios uvede do kin 16. února. V kampani, jejíž speciální obsah je inspirován výše uvedeným novým filmem, bude středem pozornosti model ID.4. Spolupráce je založena na zviditelnění elektromobilu, který bude v novém filmu hrát roli rodinného vozu superhrdiny.

"Filmy z produkce televizního a filmového studia Marvel Studios patří mezi historicky nejúspěšnější a Ant-Man je jednou z nejsympatičtějších postav v kinematografickém vesmíru Marvelu. Začlenění modelu ID.4 do filmu a doprovodná kampaň nám umožní oslovit miliony lidí na celém světě," říká Gilbert Heise, vedoucí oddělení Global Brand Management a Consumer Insights ve společnosti Volkswagen. "A co víc, postava Ant-Mana dokonale ladí s naší značkou: je sympatický, autentický a má velký smysl pro humor," dodává.

Globální speciální spot pro sociální sítě, televize a kina ukazuje Ant-Mana a Cassie Langovou v zábavné a skvěle zahrané scéně s modelem ID.4.

Volkswagen a Marvel Studios prezentují před premiérou filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania" společně vytvořený speciální spot, který odstartuje globální kampaň. Reklamu, vyvinutou a vyrobenou společností Volkswagen, týmem pro partnerství ze společnosti Walt Disney Studios a kreativní agenturou Bullitt, režíroval Anthony Leonardi III, který je dlouholetým spolupracovníkem televizního a filmového studia Marvel Studios. Zmenšovací a zvětšovací efekty ve spotu jsou dílem oceňovaného týmu VFX ze společnosti Framestore. Spot poběží na sociálních sítích, v televizi a kinech: https://youtu.be/5XmuqzfpPU4

"Tato zábavná, inovativní a integrovaná kampaň výjimečným způsobem oživuje dějovou linii příběhu, čímž vyvolává emoční spojení. Máme velkou radost, že ji můžeme sdílet s fanoušky na celém světě, a oslavit tak uvedení dalšího pokračování MCU," řekla Lylle Breierová, viceprezidentka společnosti Walt Disney Studios odpovědná za globální marketingová partnerství.

Krátký film navíc umožní divákům nahlédnout do zákulisí natáčení filmu, v němž vystupuje také elektrické SUV Volkswagen ID.4. Tento vůz bude představen rovněž na červeném koberci při světové premiéře v Los Angeles.

"Emocionální vyprávění příběhu prostřednictvím tohoto druhu spolupráce je pro značky v současnosti nesmírně důležité," vysvětluje Salim Yüksel, který nese ve společnosti Volkswagen odpovědnost za budoucí trendy, strategická partnerství a globální značkovou zábavu a tento projekt vedl spolu se společností Volkswagen of America. "Jsme velmi hrdí na to, že jsme naše globální značky spojili tak kreativním projektem."

Film "Ant-Man a Wasp: Quantumania" od společnosti Marvel Studios

Superhrdinští partneři Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyneová (Evangeline Lillyová) se vracejí, aby pokračovali ve svých dobrodružstvích jako Ant-Man a Wasp. Rodina začne společně s rodiči Hope, Janet Van Dyneovou (Michelle Pfeifferová) a Hankem Pymem (Michael Douglas), a Scottovou dcerou Cassie Langovou (Kathryn Newtonová), prozkoumávat Kvantovou říši. Přitom potkává podivné nové tvory a vydává se za dobrodružstvím, které ji posune až za hranice toho, co považovala za možné. Režisérem filmu je Peyton Reed, producenty jsou Kevin Feige a Stephen Broussard. Ve filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania" také hrají Jonathan Majors jako Kang, David Dastmalchian jako Veb, Katy O'Brianová jako Jentorra, William Jackson Harper jako Quaz a Bill Murray jako Lord Krylar. Dobrodružný sci-fi film bude uveden do kin 16. února 2023.

1) ID.4 - ID.4 Pro Performance 150 kW (204 k) - spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: kombinovaná 18,7-16,4; emise CO2 v g/km: 0. Pro tato vozidla jsou k dispozici údaje o spotřebě elektrické energie a emisích již jen podle metodiky WLTP, a nikoli podle metodiky EU.


Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích. V roce 2020 vyrobil Volkswagen 5,3 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou VW Golf, VW Tiguan, Jetta nebo VW Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů VW ID.3 a VW ID.4. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.


Informace o značce Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success." Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.