Volkswagen Polo - kola
Volkswagen Polo - kola
Kola
-

Kola

Nádhera připravená pro Vás: nabídka kol pro Polo.

Jaká se Vám líbí nejvíce? Základní model vozu Polo je vybaven 14" ocelovými koly s ozdobnými celoplošnými kryty, v linii Comfortline pak 15" ocelovými koly. Součástí sériové výbavy pro linii Highline jsou 15" kola z lehké slitiny. Pro linie Comfortline i Highline máte k dispozici bohatou nabídku volitelných kol z lehké slitiny - elegantní kola "Las Minas" (16") lakovaná ve stříbrné barvě "Adamantium" nebo výrazná moderní kola "Torsby" (16") s černým a leštěným povrchem. Pouze pro linii Highline jsou pak v nabídce na přání působivá 17" kola "Pamplona" s pěti zdvojenými paprsky, která jsou lakovaná ve stříbrné barvě "Glam" nebo "Adamantium".

Volkswagen Polo - Paket Dekor
Volkswagen Polo - Paket Dekor
Paket "Dekor"
-

Paket "Dekor"

Vyberte si jedinečný vzhled interiéru.

Díky paketu "Dekor" může projevit Vaše individuální vnímání stylu. Podle přání si můžete vybrat z několika různých barevných provedení. Přístrojová deska i další výrazné designové prvky pak svou barvou přinesou do interiéru vozu svěží akcenty.

Volkswagen Polo - technologie
Volkswagen Polo - technologie
Jezděte na zemní plyn
-

Jezděte na zemní plyn

Skutečný magnet pro oči. Polo GTI.

Alternativní řešení existuje: Polo CNG je mimořádně efektivní a hospodárné, protože při provozu využívá zemní plyn, ktzerý má vysokou hustotu energie (množství energie v jednotce objemu).

Volkswagen Polo - Systém Start-Stop
Volkswagen Polo - Systém Start-Stop
Systém Start-Stop
-

Systém Start-Stop

Při brzdění získáváte energii.

Motor, který běží při stání před semaforem, zbytečně spotřebovává palivo. Systém "Start-Stop" proto v takové situaci vypne motor, jakmile sundáte nohu z pedálu spojky. Při brzdění se uvolněná energie přemění na energii elektrickou, která se ukládá do baterie.Systém "Start-Stop" automaticky vypíná motor v případě, že automobil stojí. Ten tak běží pouze tehdy, když je opravdu potřeba. Jakmile sundáte nohu z pedálu spojky, motor se vypne. Nastartuje se po opětovném sešlápnutí spojkového pedálu. Od toho okamžiku je rovněž využívána energie uvolněná při brzdění. Princip této technologie spočívá v přeměně energie uvolněné při brzdění nebo při brzdění motorem na energii elektrickou díky její rekuperaci pomocí alternátoru. Získaná elektrická energie se ukládá do baterie. Systém "Start-Stop" a využívání energie uvolněné při brzdění jsou dvě technologie, které Vám šetří energii, palivo a peníze - a Vy tak dojedete dál.

Volkswagen Polo - světla
Volkswagen Polo - světla
Světla
-

Světla

LED světla prodenní svícení a LED světlomety

Tyto argumenty jsou zcela jasné: LED světlomety vytvářejí působivou světelnou signaturu, která se vryje do paměti a podle níž Polo vždy identifikujete. Vyznačují se velkou svítivostí, dlouhou životností, nízkou spotřebou energie a spektrální charakteristikou, která je podobná spektru světla denního. Při špatném počasí navíc zlepšují Vaši viditelnost. Součástí sériové výbavy vozu Polo jsou LED světla pro denní svícení. Pro linie Comfortline a Highline jsou v nabídce také LED světlomety, v nichž jsou LED světla pro denní svícení již integrována.

LED zadní světla jsou dobrou volbou jak z ekonomických, tak zejména z estetických důvodů. Mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie, signál jejich světla je velmi dobře viditelný a jejich výrazná signatura, která je dobře viditelná i při pohledu ze strany, působí velmi moderním dojmem. Navíc jsou pokračováním průběžné designové linie, která vytváří čistou konturu okolo celého vozu Polo. LED technologie pro zadní světla je v nabídce od linie výbavy Comfortline.

Volkswagen Polo - Paket Style
Volkswagen Polo - Paket Style
Paket "Style"
-

Paket "Style"

Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Volitelný paket "Style" posouvá kvalitu vnitřní výbavy Vašeho vozu Polo na vyšší úroveň. Kromě komfortních sportovních sedadel a tmavého čalounění stropu zahrnuje vysoce kvalitní detaily, jako jsou lakované a leštěné dekory, aplikace z umělé kůže nebo šedé ozdobné švy na sedadlech, a dodává tak interiéru vozu okouzlující stylový vzhled.

Volkswagen Polo - CNG
Volkswagen Polo - CNG
CNG
-

Jezděte na zemní plyn

Skutečný magnet pro oči. Polo GTI

Alternativní řešení neexistuje: Polo CNG je mimořádně efektivní a hospodárné, protože při provozu využívá zemní plyn, který má vysokou hustotu energie (množství energie v jednotce objemu)..

Volkswagen Polo - Motory
Volkswagen Polo - Motory
Motory
-

Motory

Budete mít dvojí užitek.

Benzinové TSI motory a naftové TDI motory jsou optimalizovány na vysoký kroutící moment při nízké spotřebě paliva a jízda s nimi vyvolá nadšení.

Volkswagen Polo - exteriér
Volkswagen Polo - exteriér
Exteriér
-

Exteriér

Ukažte své sebevědomí.

 Design nového vozu Polo nastavuje již v základní verzi nová měřítka. Při prvním pohledu zaujme jeho tornádová linie. Výrazné designové rysy se táhnou od předních blatníků přes dveře (karoserie je v rámci sériové výbavy pětidveřová) a vzadu přes dveře zavazadlového prostoru. Vytváří tak čisté kontury, které jsou projevem progresivní dynamiky. K celkovému výraznému vzhledu patří kromě nových světlometů a nových zadních světel také světla pro denní svícení tvořená LED diodami, LED osvětlení panelu poznávací značky a 14" ocelová kola s celoplošnými ozdobnými kryty. Polo v linii Comfortline je pak vybaveno ocelovými 15" koly a dekory v provedení "Limestone Grey Metallic" na palubní desce a obložení předních dveří, které přispívají k vyššímu komfortu. Je-li pro Vás důležitý sportovní zevnějšek, měli byste se rozhodnout pro Polo v linii Highline, které uspokojí Vaše nároky. Chromované lišty zakomponované v předním nárazníku a zatmavená zadní světla podtrhují jeho sportovní eleganci a dokonale ladí s jeho designem. 15" kola z lehkých slitin jsou pak završením celkové výrazné kompozice.

Volkswagen Polo - Interiér
Volkswagen Polo - Interiér
Interiér
-

Interiér

Více prostoru pro Váš komfort.

Vaše bezpečnost je nejdůležitější: Polo je již v základní verzi sériově vybavené systémem pro sledování odstupu "Front Assist", včetně funkce nouzového brzdění City a s rozpoznáváním chodců, jenž rozpozná situaci, při které došlo ke kritickému poklesu vzdálenosti od překážky před vozem a při brzdění zkrátí brzdnou dráhu. Hlavové airbagy pro cestující na předních i zadních místech pak při vážných nehodách zajistí zvýšenou ochranu hlavy. Rádio "Composition Colour" a klimatizace, které jsou pro Polo Comfortline součástí sériové výbavy, zajistí v každém ročním období to správné klima.

Máte hodně zavazadel? Ve voze Polo to díky velké nabídce místa není žádný problém. V linii Comfortline je navíc součástí sériové výbavy rovná podlaha zavazadlového prostoru. Díky asymetricky dělenému a sklopnému opěradlu zadního sedadla je navíc možné snadno uložit dlouhé předměty nebo větší nákupy.

Polo v linii Highline nabízí kromě vysokého komfortu také vyšší úroveň designu, např. díky leštěným dekorům v provedení "Deep Iron" nebo "Silver Silk". Střední loketní opěrka vpředu, klimatizace "Climatronic" s regulací teploty ve dvou zónách s antialergenním filtrem, stejně jako multifunkční volant v kůži jsou mimořádně komfortní i praktické.