vw vyrocni tiskova konference 1500

Již 15. března 2023: Nenechte si ujít online přenos výroční tiskové konference značky Volkswagen se světovou premiérou

Online výroční tisková konference značky Volkswagen se světovou premiérou ID. studie již 15. března 2023 od 10:00. Online světová premiéra nové ID. studie pro veřejnost VOLKSWAGEN – FOR THE PEOPLE již 15. března od 18:30.

Praha - Značka Volkswagen osobní vozy zveřejní 15. března 2023 v 10:00 své výsledky ve fiskálním roce 2022 a představí vůz, který poskytne jasný výhled na nový elektrický model této značky. U této příležitosti je také připravena akce pro veřejnost VOLKSWAGEN - FOR THE PEOPLE, který proběhne online v 18:30.

Výroční tisková konference značky Volkswagen a světová premiéra nové studie ID.

Komentář k výsledkům poskytne předseda představenstva Thomas Schäfer spolu s Patrikem Andreasem Mayerem, členem představenstva odpovědným za finance. Oba také ukážou výhled na další strategii značky Volkswagen a přiblíží její plány na ještě větší urychlení transformace na leadera v oblasti elektromobility.

A společně s Imeldou Labbéovou, členkou představenstva značky Volkswagen odpovědnou za oblast prodeje, marketingu a poprodejních služeb, Kaiem Grünitzem, členem představenstva značky Volkswagen, který má na starosti technický vývoj, a šéfdesignérem značky Volkswagen Andreasem Mindtem představí předseda představenstva Thomas Schäfer také konkrétní příklad, jak se bude Volkswagen profilovat na trhu v nadcházejících letech. Volkswagen na akci VOLKSWAGEN - FOR THE PEOPLE představí studii, která poskytne jasný výhled na nový elektrický model této značky a také uvede nový designový styl pro budoucí modely. Premiéra se pro veřejnost koná 15. března 2023 od 18:30 v Hamburku.

Datum: 15. března 2023

10:00 Výroční tisková konference značky Volkswagen

18:30 Světová premiéra nové studie ID. pro veřejnost

www.volkswagen-newsroom.com/en/live-stream-5455

Chcete náš online přenos sledovat raději na sociálních sítích? I to je možné:

www.youtube.com/watch?v=4SPDN-JsnJI

www.linkedin.com/events/volkswagen-forthepeople7039536732064600064/


Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích. V roce 2021 vyrobil Volkswagen 4,9 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou VW Polo, VW T-Roc, VW Golf, VW Tiguan nebo VW Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů VW ID.3 a VW ID.4. V uplynulém roce předala společnost zákazníkům na celém světě více než 260 000 elektromobilů, což je dosud nejvyšší počet. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců a servisních partnerů s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel Volkswagen do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.