-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY Škoda Karoq.

ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: -
 • Výkon: 110 kW
 • Spotřeba: 5,5 - 6,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

Škoda Karoq Scout - Vůz připravený na dobrodružství

Karoq představující expresivní design, variabilní interiér a pokročilé technologie. Pohon 4x4, skvělé motory a robustní vzhled, pozoruhodný charakter.

Design

-

Exterier

Vůz připravený na dobrodružství

Škoda Karoq Scout vyniká robustním předním nárazníkem se spodní ochranou, rozšířenými podběhy kol a ochranou dveří. Robustní zadní nárazník.

Další detaily vozidla Scout: Plaketa křídla Scout a hliníková boční zrcátka.

-

Interiér

Vyrazte do přírody

Interiér Škoda Karoq Scout se speciálním dřevěným dekorem. Kožený multifunkční volant a pedálové kryty z nerezové oceli jsou standard tohoto vozu. Černohnědá barevná sedadla s designovou výšivkou Scout.

Interier

-

Elektromechanická parkovací brzda

Zabraňuje nechtěnému rozjetí vozu

Elektromechanická parkovací brzda umí nejen vytvořit více místa mezi předními sedačkami, ale také zvyšuje bezpečnost a komfort. Je totiž vybavená Auto Hold funkcí, která zabraňuje nechtěnému rozjetí vozu, aniž by řidič musel stát na brzdě.

-

Elektronická dětská pojistka

Pro snažší použití dětského zámku zadních dveří

Použití mechanického dětského zámku v zadních dveřích vyžaduje jistou předvídavost, protože někdy jste v autě s dětmi, jindy s dospělými. Proto zámek zadních dveří vozu KAROQ můžete aktivovat a deaktivovat elektronicky z místa řidiče, kdykoli budete potřebovat.

-

Sound system

Škoda Karoq Scout Praktičnost a zábava

Na přání dodávaný Sound System CANTON o celkovém výstupním výkonu 550W využívá 10 vysoce výkonných reproduktorů: osm reproduktorů v bočních dveřích, jeden centrální umístěný v palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru.

-

Kessy

Bezklíčový systém pro Váš vůz

Už nikdy nemusíte při nastupování nebo vystupování vyndávat klíč z kapsy, bezklíčový systém pro odemykání, zamykání a startování totiž rozezná klíč do vzdálenosti až 1,5 metru od vozu. Auto se automaticky odemkne, když zatáhnete za kliku dveří nebo stisknete tlačítko na kufru. Motor nastartujete pouhým stisknutím tlačítka.

-

Virtuální pedál

Bezdotykové otevírání a zavírání pátých dveří

Víko zavazadlového prostoru modelu KAROQ může být na přání ovládáno stiskem tlačítka z místa řidiče, klíčem dálkového ovládání nebo stiskem tlačítka na pátých dveřích. KAROQ může být navíc volitelně vybaven virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání/zavírání pátých dveří.

-

Zavazadlový prostor

Roletový kryt zavazadlového prostoru

Karoq s volitelnými zadními sedadly VarioFlex je vybaven roletovým krytem zavazadlového prostoru, připevněným k pátým dveřím. Toto nové řešení ještě vice usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

Cargo elementy

Jak je u vozů Škoda zvykem, i Karoq má zavazadlový prostor plný praktických řešení – například pro zabezpečení věcí, které by jinak za jízdy klouzaly ze strany na stranu. Vaše krabice nebo nákupní tašky tak stačí zajistit cargo elementy a ani se nehnou. Pokud je nepoužíváte, snadno je můžete uložit na kraj zavazadlového prostoru.

-

Chytré detaily vozu

Dva Easy-Open držáky nápojů

Easy-open držák nápojů je velmi praktické řešení. Jak naznačuje jeho jméno, jeho unikátní tvar umožňuje řidiči otevřít lahev pouze jednou rukou a pomáhá mu tak udržet větší pozornost při řízení. Škoda Karoq má hned dva Easy-open držáky nápojů.

Opěrka lokte se dvěma držáky nápojů vzadu

Sklopené prostřední zadní sedadlo může sloužit jako opěrka lokte. Umí tak zpříjemnit cestování a má v sobě dva držáky na 0,5litrové lahve, do kterých si cestující vzadu mohou pohodlně odložit své nápoje.

-

Nabíjecí box pro smartphone

Chytrý detail vozu

Nabíjecí box pro smartphone slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzoli, která umožňuje volání i při slabém signálu. Jejím výrazným rysem je anténa ve spodní části schránky, která usnadňuje „indukční připojení vnější antény“. Nabíjecí box pro smartphone nyní také umožňuje nabíjet Váš chytrý telefon pomocí bezdrátového standardu Qi.

Konektivita

-

Škoda Connect

Přizpůsobí se Vašemu výběru

Tento komunikační produkt poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení se servisním střediskem Škoda podle vašeho výběru. Tato funkce zahrnuje Tísňové volání.

-

Smartlink+

Vše jednoduše propojené s telefonem

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink™ a SmartGate. SmartGate je systém využívající připojení přes Wi-Fi nebo USB kabel k odeslání zvolených údajů o vozidle na připojené zařízení. Funkce SmartGate je řešení, které propojuje vůz s chytrým telefonem a umožňuje uživateli prohlížení více než 40 telemetrických dat v aplikaci Škoda CONNECT App.

-

2 USB sloty vpředu

Snadné nabíjení

Možnost připojení externích multimediálních přehrávačů a paměťových zařízení (USB klíčenky) prostřednictvím dvojice konektorů USB je standard modelu Škoda Karoq Scout.

-

Tlačítko pro případ nouze

Okamžité přivolání pomoci

Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem vážné nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince Škoda.

Výbavové stupně

-
Škoda Karoq Scout

Škoda Karoq Scout

Interiér Scout

 • Infotainment Amundsen 8" s navigací
 • Multifunkční kožený vyhřívaný volant
 • Potahy sedadel - látka s logem Scout vpředu
 • Ambientní LED osvětlení interiéru s uvítacím logem

Základní výbava Scout

 • 7x airbag
 • Paket pro špatné cesty
 • Kessy - bezklíčové zamykání a startování
 • Kola z lehké slitiny Braga 7Jx18" (antracitová, leštěná)

Asistenční systémy

-

Front Assist

S prediktivní ochranou chodců

Front Assist je systém zabraňující kolizím. V případě hrozící srážky začne samočinně brzdit, aby jí zabránil, případně minimalizoval důsledky havárie. Dokáže také nouzově zabrzdit v případě, že do trasy vozu vstoupí neopatrný chodec.

-

Side Assist

Asistent změny jízdního pruhu

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje asistenční systém Side Assist vozidla jdoucí za Vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje řidiče prostřednictvím LED kontrolky na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím řidiče účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Traffic Jam Assist

Asistent při jízdě v koloně

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent jízdy v dopravní zácpě aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a adaptivního asistentu jízdy v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Součást Asistované jízdy 2.0

Adaptivní vedení v jízdním pruhu dokáže udržet Váš KAROQ ve zvolené stopě v jízdním pruhu aktivními zásahy do řízení, tedy nátáčením volantu. Systém spolupracuje s kamerou, která rozezná nejen bílé, ale i žluté provizorní čáry na silnici a další ohraničení jízdního pruhu či silnice.

-

Asistovaná jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí

Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 automaticky vůz zastavit a znovu rozjet, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit dopravní značky na displeji před Vámi.

-

Adaptivní tempomat

Řízení na bázi radaru

Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a pracuje v rychlosti do 210 km/h.

-

Off-Road

Terénní režim

Tlačítko Off-Road přepíná všechny asistenční systémy na zvláštní nastavení pro jízdu v terénu (off-road). Po jeho zapnutí reaguje plynový pedál méně citlivě a funkce Auto Hold pomáhá vozidlu v náročných situacích. Asistent pro jízdu z kopce Hill Descent Assist využívá citlivé brzdění a udržuje tak konstantní rychlost v jízdě ze strmých svahů.

Snadné parkování

-

Parkovací asistent

Automatické parkování

Automatické parkování Vás poloautomaticky navede do příčného parkovacího místa a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém pomáhá řidiči tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže řidič pouze používá plynový a brzdový pedál.

-

Rear Traffic Alert

Asistent vyparkování

Pokud couváte z parkovacího místa, Asistent vyparkování sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zvýrazní na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí. Tento asistent se dodává automaticky s Asistentem změny jízdního pruhu.

-

Area View

Panoramatický kamerový systém

Chcete vědět, co se děje okolo Vašeho auta? Systém Area View ukazuje na palubním displeji několik různých úhlů okolo vozidla, zachycené širokoúhlými objektivy kamer namontovaných vpředu, vzadu a na krytech zpětných zrcátek.

-

Trailer Assist

Asistent pro manévrování s přívěsem

Chcete si koupit nový karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist) to zvládne za vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

-

Zadní kamera + signalizace

Parkovací kamera vzadu

Abyste měli zajištěný komfort a dobrou orientaci při parkování, používá se zadní kamera umístěná na klice pátých dveří. Spolu s obrazovkou infotainmentu zobrazuje systém prostor za vozem a ukazuje směr jízdy podle šířky vozu.

Parkovací senzory

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování.

Motory

-

Dostupné motory

2,0 TDI 110 kW

 • 4,6 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 199 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 8,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 146 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm

Technologie

-

Pohon 4x4

Inteligentní pohon všech kol

SUV Škoda Karoq je díky svému inteligentnímu pohonu všech kol připraveno na jakékoliv nesnáze. Karoq je velmi schopný při jízdě mimo zpevněné cesty – pohon všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si poradí se změnami povrchu pod koly v řádu milisekund.

-

Adaptivní podvozek DCC

Dynamic Chassis Control

S volitelným Adaptivním podvozkem (DCC) a výběrem jízdního režimu máte vlastně tři vozidla. Stisknutím jediného tlačítka můžete přeměnit svůj KAROQ SCOUT z pohodlného silničního vozidla na výkonné vozidlo terénní nebo na mistra úzkých silnic krajiny.

-

Terénní schopnosti

Škoda Karoq Scout Off-road

Když sjedete z asfaltu, nemusíte hledat místo na parkování. S vysokou světlou výškou, inteligentním pohonem 4x4, extrémně tuhou karoserií a sadou elektronických jízdních asistentů Vás Karoq doveze dál, než byste si dokázali představit.