Akční modely Škoda First Edition

Škoda akční modely First Edition
Škoda akční modely First Edition

Škoda Scala a Kamiq First Edition

Pořiďte si inovovaný model Škoda Scala nebo Škoda Kamiq v exkluzivní First Edition již od 4 990 Kč měsíčně.

Využijte jedinečné příležitosti pořídit si inovované modely Scala a Kamiq v předprodeji! Kromě vylepšeného vzhledu přináší oba modely řadu nových výbavových prvků, které nejsou v daném segmentu obvyklé. Modely Scala First Edition a Kamiq First Edition si můžete pořídit s financováním Škoda CHYTŘE již od 4 990 Kč s DPH měsíčně, a to včetně balíčku Předplacený servis (varianta Standard) a Prodloužená záruka zdarma.

Škoda

Skvělou výbavu za atraktivní cenu

Atraktivní cena verzí First Edition zahrnuje nejvýznamnější novinky inovovaných modelů Scala a Kamiq. Vybavení vozu můžete rozšířit také o příplatkové prvky, například o panoramatickou střechu nebo navigaci.

Škoda

Výhodné financování Škoda CHYTŘE

Modely Scala a Kamiq First Edition si v předprodeji můžete pořídit s výhodným financováním Škoda CHYTŘE. Zvolte si vlastní výši akontace, délku smlouvy i poslední navýšenou splátku. Nabídka platí jak pro soukromé osoby, tak pro živnostníky a firmy.

Škoda

Předplacený servis a prodlouženou záruku zdarma

S financováním Škoda CHYTŘE zároveň získáváte balíček Předplacený servis (varianta Standard) a Prodloužená záruka na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km. Při platbě v hotovosti je balíček dostupný za zvýhodněnou cenu 9 900 Kč.


Modely First Edition již od 4 990 Kč měsíčně

 

Škoda Scala First Edition

Verze First Edition zahrnuje například nová 17palcová kola Kajam s aero kryty, Matrix-LED přední světlomety, virtuální pedál, asistovanou jízdu 1,5+ (hlídání mrtvého úhlu, adaptivní tempomat nebo adaptivní vedení v jízdním pruhu), 10,25“ virtuální kokpit nebo city plus (parkovací kamera vzadu, parkovací senzory vpředu a vzadu, KESSY s alarmem, volba jízdního režimu). Součástí je také plaketa First Edition na předních blatnících.

S motorizací 1,0 TSI/85 kW a manuální převodovkou začíná doporučená cena základního modelu Scala First Edition na částce 599 900 Kč (nebo 4 990 Kč měsíčně1), s totožným motorem a převodovkou DSG pak na částce 639 900 Kč (nebo 5 490 Kč měsíčně) a ve vrcholné motorizaci 1,5 TSI/110 kW DSG na částce 679 900 Kč (nebo 5 990 Kč měsíčně).

Více o modelu

Škoda Scala First Edition

Škoda Kamiq First Edition

Inovovaný model Kamiq ve verzi First Edition disponuje totožnými výbavovými prvky jako model Scala First Edition (např. nová 17palcová kola Kajam s aero kryty, Matrix-LED přední světlomety, virtuální pedál, asistovaná jízda 1,5+, 10,25“ virtuální kokpit, paket city plus, plaketa First Edition), k nimž navíc přidává černě lakovanou střechu, A-sloupky a kryty vnějších zpětných zrcátek.

S motorizací 1,0 TSI/85 kW a manuální převodovkou začíná doporučená cena základního modelu Kamiq First Edition na částce 599 900 Kč (nebo 4 990 Kč měsíčně), s totožným motorem a převodovkou DSG pak na částce 639 900 Kč (nebo 5 490 Kč měsíčně) a ve vrcholné motorizaci 1,5 TSI/110 kW DSG na částce 679 900 Kč (nebo 5 990 Kč měsíčně).

Více o modelu

Škoda Kamiq First Edition

Akce probíhá do odvolání.
Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Fotografie jsou pouze ilustrativní. Neodráží skutečnou výbavu, která je aktuálně dostupná.


Zaujala Vás naše jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka