Škoda pohodlí nejen v zimě
S vozy ŠKODA v teple a pohodě i během zimy

Příjemné teplo díky vyhřívaným předním a vnějším zadním sedadlům. Nezávislé topení s pohodlným ovládáním pomocí chytrého telefonu a aplikace ŠKODA Connect App.

Řidiči nových kompaktních modelů ŠKODA SCALA a ŠKODA KAMIQ zimu mimořádně pohodlně přečkají díky až čtyřem vyhřívaným sedadlům, vyhřívanému čelnímu sklu a vyhřívaným tryskám ostřikovačů. Rychlý nástup do vozu umožní bezklíčové odemykání KESSY. Oboustranné koberce jsou ideální pro přepravu mokré nebo znečištěné zimní výbavy. Ještě vyšší komfort nabízí modely KAROQ, KODIAQ, OCTAVIA a SUPERB: Volitelné nezávislé topení lze pohodlně ovládat pomocí dálkového ovládání a částečně také pomocí chytrého telefonu.

ŠKODA je známá svými promyšlenými a praktickými nápady, usnadňující každodenní používání vozu – to platí i pro obtíže, spojené se zimním obdobím - zamrzlá okna, studené ruce, znečištěná obuv… ŠKODA tak například v modelech SCALA a KAMIQ vedle vyhřívaných předních sedadel nabízí volitelně také vyhřívání obou krajních zadních sedadel.

Mimořádně příjemně zimu přečkají řidiči modelů KAROQ, KODIAQ, OCTAVIA a SUPERB s nezávislým topením. Nezávislé topení lze pohodlně naprogramovat nebo aktivovat přímo od snídaně pomocí dálkového ovládání, u modelů KAROQ a u nové generace modelu OCTAVIA pomocí aplikace ŠKODA Connect App. Vůz tak bude mít už při nastoupení požadovanou vnitřní teplotu a odmražená okna.

Teplé ruce a vynikající výhled Na přání dodávaný vyhřívaný volant pro modely KAMIQ a SCALA i při teplotách pod nulou ochrání před prochladlýma rukama a umožní řízení bez tlustých a mokrých rukavic. Je to příjemné a především bezpečné. Vyhřívané čelní sklo velmi rychle zajistí dobrý výhled z vozu tím, že na něm námraza velmi rychle roztaje. Oba modely mají rovněž vyhřívané trysky ostřikovače, což rovněž zajistí dobrý výhled.

Pro optimální viditelnost za nepříznivého počasí a za dlouhých nocí lze pro modely ŠKODA SCALA a ŠKODA KAMIQ namísto sériově dodávaných LED-světlometů objednat full-LED-světlomety. Ty nabízí adaptivní funkci a několik různých světelných režimů; na přání je navíc k dispozici i asistent dálkových světel. Dešťový a světelný senzor a funkce coming/leaving home jsou součástí sériové výbavy všech provedení modelů SCALA a KAMIQ.

Čištění zavazadlového prostoru je u vozů ŠKODA KAMIQ a ŠKODA SCALA díky oboustrannému koberci velice snadné. Gumová spodní strana je ideální pro přepravu znečištěných bot, saní nebo mokrých deštníků. Jako originální příslušenství modelu KAMIQ je kromě toho také k dispozici plastová vana do zavazadlového prostoru.