Passat s kompletním servisem zdarma

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Passat s kompletním servisem zdarma

Passat je po generace etalonem třídy manažerských vozů. Nyní je ještě prémiovější, ještě vyspělejší a s nabídkou financování Volkswagen Financial Services také ještě dostupnější, než kdykoliv dříve.

Pokud si Volkswagen Passat objednáte ještě nyní, při financování s Volkswagen Financial Services získáte zdarma kompletní servis Vašeho nového vozu na dobu 3 let nebo do ujetí 45 000 km / 60 000 km* (podle toho, co nastane dříve). Při běžném užívání tak za tuto dobu nezaplatíte ani korunu za servis a o Váš vůz se s péčí postarají specialisté ze sítě autorizovaných servisů značky Volkswagen. A na Vás zbyde jen vychutnávat si jízdu ve svém Passatu.

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Výhody pořízení nového vozu s Volkswagen Financial Services

  • Zdarma kompletní servis vozu na 3 roky nebo 45 000 km / 60 000 km*
  • Kompletní servis kryje servisní náklady na: pravidelné servisní prohlídky, běžné opotřebení, úkony kryté z prodloužené záruky výrobce
  • Financování sjednáte do 30 minut
  • Tuto nabídku lze využít pro model Passat i Passat Variant

* Maximální nájezd vozu platný pro tuto nabídku se liší v závislosti na zvolené motorizaci. Více informací Vám poskytne Váš autorizovaný prodejce volkswagen.

Podmínky

Kompletní servis zdarma klient získá pouze při financování nebo operativním leasingu od Volkswagen Financial services.

Volkswagen Passat

Nabídka platí do odvolání.

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka