Nová Kia Sportage

08. 02. 2019
Nová Kia Sportage nikdy nepřestane udivovat!

 

Nová KIA Sportage - Auto Horejsek

PŮSOBIVÝ VNĚJŠÍ DESIGN

Nová Kia Sportage vyčnívá z davu, protože má velmi odvážný a robustní vzhled. Její působivý vnější design je umocněn okouzlujícími stylistickými prvky, jako jsou maska chladiče s velmi lesklou povrchovou úpravou, chromované lišty a ochranné panely na karoserii, 19" kola z lehké slitiny a dvojitá koncovka výfukové soustavy. Užijte si jízdu, která nezůstane bez povšimnutí díky ohromujícím světlometům LED. Nová Kia Sportage nepřestane ohromovat!
 

SPORTOVNÍ VNITŘNÍ DESIGN

Kia Sportage se může chlubit i vnitřním designem. Interiér je zhotovený z příjemně měkkých materiálů s velmi kvalitní povrchovou úpravou a mimořádně pečlivým zpracováním každého detailu. Jako příklady propracovaných detailů můžeme uvést volant s dole zploštělým věncem, osobité prošívání sedadel nebo barevný paket. Kia Sportage není ohromující jen zvenku, ale její krása je ukryta i uvnitř.

VOLANT S DOLE ZPLOŠTĚLÝM VĚNCEM

Komfort, který budete vnímat až v konečcích prstů. Jízdu s modelem Kia Sportage si budete užívat ještě intenzivněji díky sportovnímu multifunkčnímu volantu s dole zploštělým věncem obšitým perforovanou kůží. I malé věci totiž dokážou změnit způsob, jakým pohlížíte na svůj každodenní život.

Nová KIA Sportage - Auto Horejsek

 

Kia Sportage - Auto Horejsek

VYSPĚLÁ TECHNIKA

Nová Kia Sportage má nejen kvalitní design, ale i špičkovou moderní výbavu. Nabízí inovativní elektrifikovanou poháněcí jednotku - částečně hybridní pohon ecodynamics+ 48 V (MILD HYBRID), která se vyznačuje nejnižší spotřebou paliva ve své kategorii.

Nová Kia se stane i skvělým pomocníkem. S asistentem pro odvrácení kolize s překážkou vpředu budete vždy včas upozorněni před neočekávaným objektem. Kia Sportage Vám poskytne větší bezpečí na silnici.

Řízení bude jednodušší a příjemnější než kdy dřív. Zapněte si chytrý tempomat s funkcí stop & go, nastavte si požadovanou rychlost a nechte auto zpomalovat či zrychlovat pro zachování bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu se bude vždycky hodit. Nechte se aktivně upozorňovat, že začínáte vyjíždět z jízdního pruhu bez zapnutých ukazatelů směru.

I asistent pro sledování slepého úhlu přijde vhod. Nenechte si nic ujít a mějte pod kontrolou každý detail při cestování.

 

KOMFORTNÍ A PRAKTICKÁ VÝBAVA

A s čím ještě přichází nová Kia Sportage? S bezkabelovou nabíječkou telefonu, s prostorovým kamerovým systémem, s aktuálním dopravním zpravodajstvím, s Apple Carplay a Android Auto pro chytré a bezpečné používání telefonu při každodenním cestování automobilem. Nebude chybět ani chytré elektricky ovládané zadní výklopné víko.

SLUŽBY V OBLASTI KONEKTIVITY

Dopřejte si trochu dobrodružství ve své každodenní rutině. Získávejte dopravní zpravodajství v reálném čase, upozornění na místa s měřením rychlosti, předpověď počasí, body zájmu, ceny paliv a informace o parkování prostřednictvím propojených služeb Kia Connected Services na základě služeb TomTom Live Services® .

Nová KIA Sportage - Auto Horejsek


Nivá KIA Sportage

Cena již od 514 980 Kč


VČETNĚ
- akční slevy až 50 000 Kč

- dodatečného bonusu 10 000 Kč při financování kia Select


Stáhnout katalog / Kontaktujte nás

 

Další fotografie:Mohlo by vás také zajímat

Kia Rio od 2 990 Kč
09. 03. 2017

AktualitaKia Rio od 2 990 Kč

Zcela nová KIA RIO jen za 2 990 Kč měsíčně se servisem 3 roky zdarma. více

KIA PROCEED Shooting Brake - předprodukční testování
10. 09. 2018

AktualitaKIA PROCEED Shooting Brake - předprodukční testování

Ve Frankfurtu právě probíhá předprodukční testování nejvýkonnější verze modelu ProCeed GT více

Kia v Ženevě odhaluje!
07. 03. 2017

AktualitaKia v Ženevě odhaluje!

Společnost Kia Motors na letošním mezinárodním ženevském autosalonu odhaluje čtyři nové modely. více