Nová Kia Sportage

08. 02. 2019
Nechte se překvapit.

Nová KIA Sportage - Auto Horejsek

ROBUSTNÍ ELEGANCE

Odvážný a zároveň okouzlující design. Nová Kia Sportage vyčnívá z davu. Pozornost poutá propracovanými detaily, jako jsou maska chladiče s velmi lesklou povrchovou úpravou, chromované lišty a ochranné panely na karoserii, 19" kola z lehké slitiny a dvojitá koncovka výfukové soustavy. S LED světlomety si zase na jízdu pořádně posvítíte. 
 

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Pohodlné a detailně vypracované materiály vám zpříjemní jakkoliv dlouhý okamžik budete ve svém novém Kia Sportage voze trávit. Můžete se těšit na volant s dole zploštělým věncem, osobité prošívání sedadel nebo barevný paket. Kia Sportage přináší spokojenost svým vnějškem i vnitřkem. 

VOLANT, KTERÝ PŘINÁŠÍ KOMFORT

Nový sportovní volant s mnoha funkcemi je dole zploštělý a obšitý perforovanou kůží. Jízda je díky tomu ještě intenzivnější a pohodlenější. Soustředíme se na detaily, aby byly vaše dny příjemnější. 

Nová KIA Sportage - Auto Horejsek

 

Kia Sportage - Auto Horejsek

TECHNIKA O KROK NAPŘED

Moderní výbava na vrcholu a moderní vzhled v jednom. Nabízí inovativní elektrifikovanou poháněcí jednotku - částečně hybridní pohon ecodynamics+ 48 V (MILD HYBRID), která se vyznačuje nejnižší spotřebou paliva ve své kategorii.

Nová Kia se stane i skvělým pomocníkem. S asistentem pro odvrácení kolize s překážkou vpředu budete vždy včas upozorněni před neočekávaným objektem. Kia Sportage Vám poskytne větší bezpečí na silnici.

Řízení bude jednodušší a příjemnější než kdy dřív. Zapněte si chytrý tempomat s funkcí stop & go, nastavte si požadovanou rychlost a nechte auto zpomalovat či zrychlovat pro zachování bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu se bude vždycky hodit. Nechte se aktivně upozorňovat, že začínáte vyjíždět z jízdního pruhu bez zapnutých ukazatelů směru.

I asistent pro sledování slepého úhlu přijde vhod. Nenechte si nic ujít a mějte pod kontrolou každý detail při cestování.

 

TECHNOLOGIE A VÝBAVA, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT

Bezkabelová nabíječka telefonu, prostorový kamerový systém, aktuální dopravním zpravodajství,  Apple Carplay a Android Auto pro chytré a bezpečné používání telefonu při každodenním cestování automobilem. To vše je součástí nové KIA Sportage.

ZŮSTAŇTE ON-LINE

Získávejte dopravní zpravodajství v reálném čase, upozornění na místa s měřením rychlosti, předpověď počasí, body zájmu, ceny paliv a informace o parkování prostřednictvím propojených služeb Kia Connected Services na základě služeb TomTom Live Services® .

Nová KIA Sportage - Auto Horejsek


Nivá KIA Sportage

Cena již od 514 980 Kč


VČETNĚ
- akční slevy až 50 000 Kč

- dodatečného bonusu 10 000 Kč při financování kia Select


Stáhnout katalog / Kontaktujte nás

 

Další fotografie:Mohlo by vás také zajímat

Soutěž o vůz KIA
12. 05. 2017

AktualitaSoutěž o vůz KIA

Vůz KIA na víkend zdarma s plnou nádrží! více

Zcela nová Kia Sportage
16. 03. 2016

AktualitaZcela nová Kia Sportage

Přijďte si vyzkoušet zcela novou Sportage, která Vás osloví atraktivním designem, nejnovějšími high tech prvky a zcela novým turbobenzínovým motorem s dvojspojkovou převodovkou. více

KIA PROCEED Shooting Brake - předprodukční testování
10. 09. 2018

AktualitaKIA PROCEED Shooting Brake - předprodukční testování

Ve Frankfurtu právě probíhá předprodukční testování nejvýkonnější verze modelu ProCeed GT více