´KIA v pohybu´
´KIA v pohybu´

Roadshow ´KIA v pohybu´ představí široké veřejnosti novou identitu značky

  • Cílem akce je upozornit na novou identitu značky a ukázat přednosti jednotlivých vozů KIA
  • ‚KIA v pohybu‘ bude ve městech trvat vždy celý víkend, vrcholit bude na čtyřdenní open-air akci Auta na náplavce
  • Za každý kilometr testovací jízdy věnuje KIA 10 korun na sbírku Nadace Naše dítě určené na pomoc dětem na jižní Moravě

Společnost KIA Czech zahájí příští týden (24. 7. - 29. 8.) dynamické turné po jednotlivých městech České republiky, v rámci kterého představí novou identitu značky KIA a zároveň nabídne možnost otestovat celou řadu modelů. Turné ‚KIA v pohybu‘ zavítá do 6 měst včetně Prahy, kde bude probíhat v rámci tradiční open-air akce Auta na náplavce. Během šesti víkendů nabídne KIA v pohybu přibližně 600 zkušebních jízd v nejpopulárnějších modelech značky KIA, což z ní činí dosud nejintenzivnější kontaktní kampaň značky v České republice.

Letošní roadshow takticky nově nazvaná ´KIA v pohybu´ po vynucené roční pauze navazuje na naši úspěšnou tradici kontaktních kampaní z předešlých let. Uplynulý rok byl specifický mimo jiné v tom, že ztížil přímý kontakt značky a našich dealerů se zákazníky. Z našich zkušeností přitom vyplývá, že jde o jednu z nejefektivnějších forem komunikace.,“ říká Kateřina Vaňková Jouglíčková, tisková mluvčí společnosti KIA Czech. I proto se budou na turné KIA v pohybu podílet regionální dealeři, kteří dobře znají potřeby zákazníků. Dalším cílem intenzivní kontaktní kampaně je maximální zvýšení povědomí o nové identitě značky, kterou KIA představila na začátku letošního roku. Jednotlivé akce s doprovodným programem a soutěžemi se proto budou konat ve významných obchodních centrech velkých měst, v nichž o víkendech korzuje velké množství lidí a rodin s dětmi.

V rámci dynamického turné ´KIA v pohybu´ budou mít návštěvníci možnost usednout za volant téměř desítky modelů značky KIA s různými typy pohonů včetně výkonného elektromobilu, stejně tak nové generace největšího a dosud nejluxusnějšího modelu automobilky na evropském trhu, SUV KIA Sorento. Mezi další modely patří čistokrevný elektromobil KIA e-Niro, evropský bestseller KIA Sportage, městský crossover KIA Stonic a designově nejvýraznější modely KIA XCeed a KIA ProCeed. Chybět nebude ani prostorný a pro rodiny i podnikatele stvořený KIA Ceed Sportswagon (kombi). Jízdy budou probíhat spolu s instruktorem, který návštěvníky upozorní na pokročilé funkce výbavy, moderní technologie a jednotlivé přednosti široké nabídky pohonných jednotek značky KIA. „Přestože ovládání všech prvků výbavy našich vozů je tradičně ergonomické a intuitivní, řada návštěvníků se s některými funkcemi, stejně tak jako s praktickou konektivitou setká poprvé. Proto chceme, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli jejich účel a přínos,“ vysvětluje Kateřina Vaňková Jouglíčková. Kromě možnosti vyzkoušet si osobně vozy KIA budou mít návštěvníci také možnost navštívit speciální infostánek věnovaný elektromobilitě a komplexním aktivitám značky KIA v této oblasti.

KIA v pohybu zároveň přispěje na pomoc rodinám dětí z jižní Moravy

Automobilka v rámci turné ´KIA v pohybu´ zároveň přispěje na pomoc rodinám dětí na jižní Moravě zasažených nedávným tornádem. Za každý kilometr zkušebních jízd přispěje 10 korun na speciální projekt Nadace Naše dítě, se kterou dlouhodobě spolupracuje a která bude rodinám s dětmi pomáhat s nákupem drobného vybavení, jako jsou hračky, školní potřeby a pomůcky, případně přispívat na letní tábory apod.

V rámci turné KIA v pohybu bude na adrese www.kiavpohybu.cz k dispozici speciální mikrostránka, na které se zájemci dozví podrobnosti o jednotlivých akcích a kde si budou například moci zarezervovat svoji zkušební jízdu.

Termíny konání turné KIA v pohybu 2021:

DatumMěstoMísto
24. - 25. července Ostrava OC Futurum
31. července - 1. srpna Zlín NC Čepkov
31. července - 1. srpna Zlín NC Čepkov
7. - 8. srpna Brno Avion Shopping Park
14. - 15. srpna Plzeň OC Olympia
21. - 22. srpna České Budějovice NC Géčko
26. - 29. srpna Praha Auta na náplavce

kia v pohybu 02