Hyundai SANTA FE 2020 - Digitální panel přístrojů
Hyundai SANTA FE 2020 - Digitální panel přístrojů
Digitální panel
-

Digitální panel

Dynamický, zcela digitální panel přístrojů

Prémiová vylepšení interiéru završuje nový, zcela digitální, 12,3“ panel přístrojů, který lze ve velkém rozsahu individualizovat.

Hyundai SANTA FE 2020 - Sedadla
Hyundai SANTA FE 2020 - Sedadla
Sedadla
-

Velmi variabilní sedadla

Velkorysý prostor pro posádku a zavazadla

Prvotřídní komfort si může užívat až 7 cestujících, kteří mají k dispozici velkorysý prostor pro sebe i svá zavazadla. Balíte věci na velkou výpravu? Po sklopení zadních sedadel dělených v poměru 60:40 získáte jeden z největších zavazadlových prostorů ve své třídě. Potřebujete vzít děti od sousedů na fotbalový zápas? Pro snadný přístup do 3. řady sedadel lze sedadla ve 2. řadě posunout pouhým stisknutím tlačítka.

Hyundai SANTA FE 2020 - Středová konzola
Hyundai SANTA FE 2020 - Středová konzola
Středová konzola
-

Plovoucí středová konzola

S množstvím ovládacích funkcí na dosah ruky

Největší inovací v interiéru je „plovoucí“ středová konzola, která plynule navazuje na kůží potaženou přístrojovou desku. Nová středová konzola se může pochlubit nepřeberným množstvím ovládacích funkcí, které jsou ergonomicky umístěny, aby řidič měl vždy vše po ruce. Přepracované řešení dalo vzniknout dalšímu praktickému úložnému prostoru, který se nachází pod konzolou a poskytuje velkorysé a snadno přístupné místo pro osobní věci.

Řazení stiskem tlačítka

Vše, co potřebujete, máte na dosah ruky – stiskem tlačítka na středové konzole volíte mezi jízdou vpřed, neutrálem, zpětným chodem a parkovacím módem.

Hyundai SANTA FE 2020 - Interiér
Hyundai SANTA FE 2020 - Interiér
Interiér
-

Prémiový interiér

Ještě víc prostoru, komfortu a praktičnosti

Usedněte do prostorného interiéru nového modelu SANTA FE a nechte se hýčkat špičkovým komfortem a důmyslnou praktičností. Pozornost je věnována detailům a kvalitním materiálům mezi které patří například kůží obšitá přístrojová deska a široké využití měkčených materiálů. Zažijte novou úroveň luxusu. Nové SANTA FE je prvním vozem značky Hyundai, který se na přání dodává s luxusním paketem pro ještě sofistikovanější atmosféru.

Hyundai SANTA FE 2020 - Průhledový displej
Hyundai SANTA FE 2020 - Průhledový displej
Displej
-

Průhledový displej

Důležité informace promítnuté na čelním okně

Průhledový displej významně přispívá k bezpečné jízdě. Důležité informace, například rychlost jízdy, navigační pokyny a upozornění, promítá přímo na čelní okno.