Značka: Hyundai
Model: Santa Fe
1 099 990 Kč
  • Cena vozu od:1 099 990 Kč
  • Výkon:118 - 206 kW
  • Výkon:160 - 281 k
  • Palivo:Benzín / hybrid / Plug-in hybrid
  • Spotřeba paliva:-
  • Emise:-

Základní charakteristika modelu

Nový Hyundai SANTA FE

Exteriér a interiér zcela nového SUV střední třídy prošel radikální proměnou, kterou umožnila typologie designu založená na životním stylu, jež maximalizuje kapacitu zadního zavazadlového prostoru.

Design karosérie

 
 
 

Design

Přední část vozu vytváří pocit vznešenosti díky vysoké kapotě, světlometům ve tvaru písmene H a odvážným, ostrým blatníkům. Přední světlomety ve tvaru písmene H ladí s designem přední spodní části s motivem písmene H a umocňují tak vizuální celistvost. Designové prvky ve tvaru písmene H nově interpretují znak značky Hyundai.

Do prodlouženého rozvoru vešla odvážná linie střechy, ostře vymezené podběhy kol, zkrácený přední převis a 21palcová kola, což dodává tomuto SUV robustní a dobrodružný vzhled.

Zadní část definovaná většími a designově jednoduššími zadními dveřmi a vyvažuje celkový design exteriéru. Zadní světla ve tvaru písmene H jsou sjednocena s předními světly, což vytváří harmonii a zajišťuje výraznou přítomnost nového modelu SANTA FE na silnici ve dne i v noci.

Design interiéru

 
 
 

Hyundai Santa Fe interiér

Interiér

Interiér zcela nového SANTA FE nabízí dostatek prostoru pro dobrodruhy a jejich vybavení a nabízí velkorysý vnitřní prostor pro bezproblémový outdoorový životní styl. Plně sklopná sedadla druhé a třetí řady poskytují nejlepší vnitřní prostor ve své třídě. Všechny tyto atributy umožňují uživatelům užívat si pobyt v přírodě tím nejjednodušším možným způsobem.

Rafinovaný interiér nabízí příjemné překvapení tím, že kontrastuje s výrazným exteriérem. Design interiéru klade důraz na horizontální a vertikální linie, přičemž na palubní desce a výdeších ventilace je aplikován design ve tvaru písmene H, který umocňuje pocit otevřenosti a vytváří jedinečný pocit.

Kultivovanost interiéru zcela nového Santa Fe dokládá řada špičkových technologických prvků, včetně panoramatického zakřiveného displeje a duálního bezdrátového nabíjení. Zakřivený displej propojuje 12,3palcový digitální panel a informačně zábavní systém a zlepšuje a zároveň dodává pocit luxusu.

Hyundai Santa Fe interiér

Udržitelné materiály

Nové SANTA FE rovněž využívá řadu udržitelných materiálů. Semišový strop, koberečky a opěradla sedadel druhé a třetí řady jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, zatímco obložení dveří je z ekologické koženky.

Vozy skladem

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj