Hyundai SANTA FE Hybrid 2021 - Design exteriéru
Hyundai SANTA FE Hybrid 2021 - Design exteriéru
Design exteriéru
-

Odvážný design

Bezostyšně odvážné

Robustní ochranný panel na spodní straně nárazníku obklopuje spodní otvor pro přívod vzduchu, čímž vizuálně zvýrazňuje uspořádání masky chladiče. Robustní aerodynamické kanály zvyšují efektivitu proudění vzduchu a vytvářejí atraktivní vizuální detail.

Odvážná, široká maska chladiče s osobitou, prostorově tvarovanou mřížkou elegantně přechází do hlavních světlometů a obklopuje je, čímž vytváří ucelenější vzhled.

Nenechte se svazovat. Své SANTA FE Hybrid si vybavte speciálními 19" koly z lehké slitiny, v jejichž designu se odráží dynamika hybridního pohonu.

Širší lemování podběhů kol a nové designy kol z lehké slitiny, včetně volitelné 19" varianty, umocňují silný charakter nového modelu SANTA FE Hybrid. Zatímco přitažlivá modernizace vnějšího designu se týká všech tří verzí pohonu, Hybrid hrdě dává najevo svůj potenciál pro hospodárnou jízdu speciálním logem na zádi.

Hyundai SANTA FE Hybrid 2021 - Světlomety
Hyundai SANTA FE Hybrid 2021 - Světlomety
Světlomety
-

Světlomety

Nezaměnitelné a výjimečné

Nové LED světlomety jsou standardní výbavou a nabízejí unikátní světla pro denní svícení ve tvaru T, která zaujmou na první pohled.

Nový design zadních světel horizontálně prodlužuje napojení na červený pás odrazových skel. Tím je vizuálně umocněna šířka karoserie.

Hyundai SANTA FE Hybrid 2021 - Exteriér
Hyundai SANTA FE Hybrid 2021 - Exteriér
Exteriér
-

Design jako vyjádření postoje

Je velké. Je odvážné. Je nádherné.

Nové SANTA FE Hybrid je ještě větší, odvážnější a osobitější díky zcela novému designu, kombinujícímu robustní vzhled SUV s elegantní sofistikovaností. Pozměněný design exteriéru a interiéru je v tomto segmentu opravdu jedinečný.

Nové SANTA FE Hybrid je určeno pro ty, kteří se nebojí. Je rozeným králem silnic přitahujícím pozornost. Za jeho širokou karoserií se zbrusu novým, odvážným designem se budou všichni otáčet.