1 174 990 Kč
 • Cena vozu od: 1 174 990 Kč
 • Výkon: 184 - 202 kW
 • Spotřeba: 7,4 – 7,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

Hyundai Santa Fe - Prémiové SUV s pohonem všech kol

Výjimečný a elegantní. Hyundai Santa Fe v sobě spojuje prémiovou kvalitu, maximální komfort a design evokující sebevědomí a neohroženost.

Design karosérie

-

Stylový a sofistikovaný

Expresivní a výrazný

Výjimečný a elegantní. Hyundai Santa Fe v sobě spojuje prémiovou kvalitu, maximální komfort a design evokující sebevědomí a neohroženost.

Příď vozu Vás uchvátí nepřehlédnutelnými kompozitními světlomety a unikátní kaskádovitou mřížkou chladiče, které společně vozu dodávají atletický a elegantní vzhled.

Z boku nezaměnitelné

Výrazné lemy kol a prolisy dveří společně se zvýrazněnou boční linií dodávají vozu nezaměnitelný charakter, který jasně dává najevo, že nová vlajková loď Hyundai patří na samý vrchol ve své třídě.

Odvážný a osobitý

Hyundai Santa Fe dále rozvíjí jedinečný koncept fluidního designu. Osobitá linie zadních dveří plynule přechází do moderních zadních svítilen, které pomocí LED technologie vytvářejí elegantní a vyvážený ráz vozu. Výrazný zadní spoiler a dvojitá chromovaná koncovka výfuku dodávají novému Santa Fe sportovní akcent.

-

Světla

Elegantní a sebejisté

BI-LED přední světlomety - Elegantní a sebejisté. Přední světlomety s Bi-LED technologií poskytují za všech okolností vynikající viditelnost a jsou navíc vybaveny funkcí inteligentního přepínání dálkových světel HBA, která poskytne nejvyšší bezpečnost a pohodlí.

Kompozitivní světlomety - Kompozitní přední světla obsahují moderní úzký LED proužek pro denní svícení a jsou umístěny nad hlavními světlomety.

-

Kaskádová mřížka chladiče

Výrazná

Nepřehlédnutelná kaskádovitá mřížka ve spojení s pochromovaným rámečkem a mohutným nárazníkem dotváří majestátní vzhled celého vozu.

Design interiéru

-

Dechberoucí interiér

Maximální pohodlí

Skvěle odhlučněný interiér je tvořen vysoce kvalitními materiály, které poskytují maximální pohodlí, komfort a radost z jízdy.

Objevte novou úroveň komfortu. Obklopte se mimořádnou kvalitou zpracování, kterou podtrhují měkčené plasty a kůží obšitá přístrojová deska.

-

Elektricky ovládaná sedadla

Komfortní sezení

Poznejte novou úroveň komfortu sezení. Santa Fe je vybaveno elektricky ovládanými předními sedadly v 8 směrech, se kterými si nastavíte vhodnou pozici za volantem.

Sedadlo řidiče s integrovanou pamětí

Přesně tak, jak to máte rádi. Systém pro paměť nastavení sedadla řidiče Vám umožňuje uložit Vaši upřednostňovanou pozici sedadla a také polohu vnějších zpětných zrcátek a nově také délku nastavitelného sedáku.

Do 3. řady stisknutím tlačítka

Nastupování a vystupování je nyní výrazně jednodušší. Pro snadný přístup do 3. řady sedadel lze sedadla ve 2. řadě posunout pouhým stisknutím tlačítka.

-

Dálkové ovládání oken

Zapomněli jste zavřít okno?

Žádný problém. Stačí podržet tlačítko zamykání na klíči déle jak 3 vteřiny a okna se automaticky zavřou.

Jednodotykové ovládání oken

Funkce AUTO-UP, ovládaná jedním dotekem, zvyšuje bezpečnost. Automaticky stáhne okno, pokud během zavírání rozpozná překážku.

-

Elektrická parkovací brzda

Ulehčuje parkování

Elektronicky řízená parkovací brzda šetří místo v přední středové konzole a ulehčuje parkování a rozjezdy do kopce. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a o vše je postaráno.

Prahové lišty

Stylové lišty chrání prahy před poškrábáním, a navíc skvěle vypadají.

-

Prémiový audiosystém KRELL

Neobyčejný zážitek

Vysoce kvalitní prémiový Hi-Fi systém značky KRELL Vám poskytne neobyčejný zážitek z poslechu hudby, kdykoli nasednete. Díky 10 reproduktorům včetně subwooferu a výkonnému externímu zesilovači Vás hudba doslova pohltí.

-

Maximální pohodlí

Komfort

Skvěle odhlučněný interiér je tvořen vysoce kvalitními materiály, které poskytují maximální pohodlí, komfort a radost z jízdy. Mimořádná kvalita zpracování, kterou podtrhují měkčené plasty a kůží obšitá přístrojová deska.

Technologie

-

Technologie pro maximální komfort

Špatné počasí? Ostré zatáčky? Žádný problém

Santa Fe přichází s širokou škálou inovativních technologií, které Vám usnadní každodenní řízení. Chytré funkce jsou k dispozici kdykoli potřebujete a vytváří komfortní prostředí, které Vám umožní dokonale ochránit Vaši rodinu a užít si neopakovatelně radostné okamžiky. Od vylepšeného ovládání, sledování ostatních vozů až po bezpečné vystupování pasažérů. Bezpečnostní systémy pracují bez povšimnutí na pozadí a vy si můžete plně užívat komfortu, který Santa Fe nabízí.

Pohon všech kol HTRAC™

Zažijte skvělou ovladatelnost a maximální kontrolu, které zvýší Vaší sebedůvěru při řízení vozu. Systém pohonu všech kol HTRAC™ rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu, aby dosáhl maximálního záběru na všech typech povrchu. HTRAC™ průběžně přizpůsobuje hnací sílu na jednotlivých kolech jízdním podmínkám. Na rozdíl od mechanických pohonů všech kol, které nabízí řada konkurentů, HTRAC™ variabilně řídí brzdění a přenášený točivý moment na kola. V kombinaci s jízdními režimy zlepšuje zrychlení, stabilitu a úsporu paliva. Systém maximálně využívá dostupnou trakci na sněhu, štěrku a samozřejmostí je zlepšení zatáčení v běžném každodenním provozu.

Comfort

Jednoduchým stisknutím tlačítka si přizpůsobte dynamiku Santa Fe svým potřebám. Režim COMFORT nabízí vylepšenou stabilitu, kdy až 35 % točivého momentu posílá na zadní nápravu. Při náledí nebo na kluzkém povrchu systém automaticky rozděluje točivý moment na všechna čtyři kola. Volba jízdního režimu mění odezvu motoru, upravuje distribuci točivého momentu na jednotlivé nápravy pomocí systému pohonu všech kol HTRAC™. Zvolený jízdní režim a distribuce hnací síly se přehledně zobrazuje na přístrojovém panelu.

ECO

Jednoduchým stisknutím tlačítka si přizpůsobte dynamiku Santa Fe podle svých potřeb. Režim ECO zlepšuje spotřebu paliva díky posílání výkonu na přední nápravu. Při náledí nebo na kluzkém povrchu systém automaticky rozděluje točivý moment na všechna čtyři kola. Volba jízdního režimu mění odezvu motoru, upravuje distribuci točivého momentu na jednotlivé nápravy pomocí systému pohonu všech kol HTRACTM. Zvolený jízdní režim a distribuce hnací síly se přehledně zobrazuje na přístrojovém panelu.

SPORT

Jednoduchým stisknutím tlačítka si přizpůsobte dynamiku Santa Fe podle svých potřeb. Režim SPORT nabízí lepší akceleraci, kdy točivý moment je rovnoměrně rozložen mezi přední a zadní nápravu. Při náledí nebo na kluzkém povrchu systém automaticky rozděluje točivý moment na všechna čtyři kola. Volba jízdního režimu mění odezvu motoru, upravuje distribuci točivého momentu na jednotlivé nápravy pomocí systému pohonu všech kol HTRACTM. Zvolený jízdní režim a distribuce hnací síly se přehledně zobrazuje na přístrojovém panelu.

-

8palcová dotyková obrazovka

3D vykreslení map

8palcová dotyková obrazovka slouží k ovládání navigace s 3D vykreslením map, používání multimediálních funkcí a konektivity včetně aplikací Android Auto™* a Apple CarPlay™*. Součástí je 7letý bezplatný přístup ke službám LIVE Services, které poskytují aktuální dopravní zpravodajství, upozornění na radary**, údaje o počasí či informace o bodech zájmů, aktuálních cenách parkovacích míst včetně zaplněnosti a cenách pohonných hmot. Mapové podklady podléhají aktualizaci Lifetime MapcareTM*** stejně jako software systému. Prémiový sound systém KRELL přináší díky 10 reproduktorům neobyčejný zážitek z poslechu hudby, kdykoli nasednete.

-

Systém Display Audio

7“ Dotykový display

Systém Display Audio se 7“ barevným dotykovým displejem podporuje aplikace Apple CarPlay™ a Android Auto™, díky nimž můžete pohotově ovládat přehrávání hudby, telefonování a kompatibilní aplikace Vašeho chytrého telefonu přímo na displeji audiosystému. Kromě této plnohodnotné konektivity můžete svůj telefon připojit také pomocí Bluetooth. 7“ barevná obrazovka znázorňuje obraz z integrované parkovací kamery, se kterou se parkování stane hračkou.

-

Rádio s 5” displejem

Monochromatický displaj

Rádio s 5“ monochromatickým displejem je vybaveno 6 reproduktory, USB portem a podporuje připojení mobilního telefonu prostřednictvím Bluetooth, díky němuž můžete pohodlně telefonovat nebo poslouchat Vaši oblíbenou hudbu.

-

360° kamerový systém (SVM)

Rychlé a bezpečné parkování

Úzké parkovací místo nebo komplikovaný vjezd do automyčky? Kamery na přídi, zádi a pravé i levé straně vozidla nejenže poskytují záběry okolí v rozsahu 360 stupňů, ale umožní Vám zaparkovat rychle a bezpečně.

-

Nová 8stupňová automatická převodovka

Snadné ovládaní

8stupňová automatická převodovka s hydrodynamickým měničem se chlubí snadným ovládáním a mimořádně plynulými změnami rychlostních stupňů. Díky zlepšené účinnosti má příznivým vliv i na spotřebu paliva

6stupňová manuální převodovka

Nabízí plynulé a tiché řazení díky zdokonalené synchronizaci, optimalizaci konstrukce převodových soukolí i ložisek a využití převodového oleje s nízkou viskozitou.

-

Přední a zadní náprava

Lepší stabilita a jízdní vlastnosti

Nezávislé zavěšení předních kol MacPherson zvyšuje jízdní stabilitu a zlepšuje jízdní vlastnosti, jak při akceleraci, tak i při brzdění. Víceprvková konstrukce zadní nápravy zvyšuje jízdní komfort a současně svou prostorovou kompaktností poskytuje více místa cestujícím na zadních sedadlech.

Asistenční systémy

-

Hyundai SmartSense

Postaven pro maximální bezpečnost a klid

Hyundai Santa Fe díky nejvyspělejším systémům aktivní bezpečnosti Hyundai SmartSense patří mezi lídry ve svém segmentu - navržen tak, aby Vás bezpečně a s klidem dopravil na místo určení. Ať už jde o autonomní brzdění nebo detekci vozidel v mrtvém úhlu, Santa Fe Vás vždy upozorní na blížící se nebezpečí. Spolehnout se můžete například na Autonomní nouzové brzdění (FCA), Sledování mrtvého úhlu a upozornění na projíždějící vozidlo při couvání (BCW), Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích (LKA), Statické přisvěcování do zatáčky (LBA-S), Inteligentní adaptivní tempomat s úplným zastavením a opětovným rozjezdem (SCC), Automatické přepínání dálkových světel (HBA), Asistent sledování pozornosti řidiče (DAW).

-

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem

Radarové senzory v karoserii

Užitečná funkce najde uplatnění zejména při couvání z míst s omezeným výhledem. Systém kromě varování řidiče před přijíždějícími vozidly dokáže sám aktivně zabrzdit (navíc oproti systému RCCW). Dokáže tak v případě hrozící kolize snížit její následky či ji aktivním zabrzděním vozidla úplně zamezit. Radarové senzory umístěné v zadních rozích karoserie sledují provoz v 180° oblasti a aktivují se zařazením zpětného rychlostního stupně.

-

Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích

Bezpečí v jízdním pruhu

Systém se podílí na aktivní bezpečnosti zabráněním nechtěnému opuštění jízdního pruhu, které je způsobeno nepozorností řidiče. Aktivuje se při rychlostech nad 60 km/h a využívá přední kamery pro monitorování dopravního značení. V případě nechtěného opuštění jízdního pruhu způsobeného nepozorností systém upozorní řidiče akustickým a vizuálním signálem a sám nasměruje vozidlo zpět do středu jízdního pruhu.

-

Aktivní sledování mrtvého úhlu

Zabraňuje kolizi s autem či cyklistou

Radarové senzory umístěné v zadním nárazníku detekují přítomnost jakýchkoli vozidel nebo cyklistů v mrtvém úhlu a aktivují varovnou světelnou signalizaci v odpovídajícím dveřním zpětném zrcátku. V případě, kdy je při spuštění směrového ukazatele v mrtvém úhlu detekováno vozidlo, dojde k aktivaci výstražného zvukového signálu. V případě hrozící kolize při změně jízdního pruhu BCA zasáhne použitím selektivní brzdné síly na jedné straně.

-

Autonomní nouzové brzdění

Systém FCA

Přední radar a kamerové systémy skenují a detekují přítomnost vozidel nebo chodců v prostoru před vozem. V případě detekce chodce nebo náhlého brzdění v předu jedoucího vozu systém FCA automaticky spustí nouzové brzdění pro minimalizaci možnosti vzniku kolize nebo omezení jejích následků. Zpočátku varuje řidiče akusticky a vizuálně a poté ovládá intenzitu brzdění podle stupně nebezpečí. Systém se aktivuje při rychlostech 10 km/h nebo vyšších.

-

Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go

Systém SCC

Pomocí radarového senzoru umístěném v předním nárazníku udržuje tato verze tempomatu přednastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a automaticky snižuje nebo zvyšuje rychlost v přednastaveném rozsahu. Při popojíždění v hustém provozu systém SCC udržuje přednastavenou vzdálenost včetně zastavení za vozidlem vpředu a automatického rozjezdu při detekci pohybu směrem dopředu a funguje v rozmezí 0 až 180 km/h.

-

Head-up displej

8,5palcový head-up displej

Díky špičkovému jasu a maximální viditelnosti Vám náš nový 8,5palcový head-up displej zajistí bezpečnější jízdu. Důležité informace promítá přímo na čelní sklo přesně do zorného pole řidiče, který je tak informován o například aktuální rychlosti, navigačních pokynech nebo varování před vozidlem v mrtvém úhlu.

-

Sledování pozornosti řidiče

Systém DAW

Monitorováním a analýzou změn úhlu zatáčení, momentu vyvíjeného na sloupek řízení, poloze vozu v jízdním pruhu a době řízení, systém DAW průběžně vyhodnocuje míru únavy řidiče a signalizuje ji akustickým a vizuálním varováním. Citlivost systému je nastavitelná.

Motory

-

Dostupné motory

2,4 GDI 136 kW

 • 9,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° A 4x4
 • maximální rychlost 195 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,4 s na 100km/h
 • emise CO2 215 g/km
-

Dostupné motory

2,0 CRDi 136 kW

 • 6,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 8° A
 • maximální rychlost 197 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 10,3 s na 100km/h
 • emise CO2 162 g/km

2,2 CRDi 147 kW

 • 5,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 198 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 9,4 s na 100km/h
 • emise CO2 153 g/km

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai Santa Fe

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka