Hyundai SANTA FE 2020 - Maska chladiče
Hyundai SANTA FE 2020 - Maska chladiče
Maska chladiče
-

Maska chladiče

Bezostyšně odvážný

Odvážná, široká maska chladiče s osobitou, prostorově tvarovanou mřížkou elegantně přechází do hlavních světlometů a obklopuje je, čímž vytváří ucelenější vzhled.

Hyundai SANTA FE 2020 - Zadní LED světla
Hyundai SANTA FE 2020 - Zadní LED světla
Světla
-

Přední a Zadní Led světla

Okázale sebevědomý

Nově navržená horizontální linie odrazových skel plynule přecházející do inovovaného designu zadních LED svítilen dodávají zadní části vozu elegantní a vyvážený ráz.

Nezaměnitelně zářivý

Nezaměnitelný světelný podpis nově navržených LED světel denního svícení ve tvaru písmene T přitahuje okamžitou pozornost. Tyto světla navíc také plní funkci ukazatelů směru, kdy se při odbočování oranžově rozbliká jejich horní část.

Hyundai SANTA FE 2020 - Exteriér
Hyundai SANTA FE 2020 - Exteriér
Exteriér
-

Odvážný design vytváří nezaměnitelný vzhled

Podmanivý design přední části

Podmanivý design přední části kombinuje sofistikovanost a robustnost osobitými tvary široké masky chladiče ohraničené hlavními světlomety. Nezaměnitelným prvkem jsou LED světla pro denní svícení ve tvaru T, umístěná po stranách mřížky, která zároveň plní funkci ukazatelů směru. Nezaměnitelný design dotváří širší lemování podběhů kol, volitelná dvacetipalcová kola nebo zadní světla efektně propojená pásem červené odrazové plochy. Nový Hyundai SANTA FE svým vnějším designem dává najevo vyzrálost a sebevědomí, tedy vlastnosti, v nichž se odráží prémiové kvality značky Hyundai.

Hyundai SANTA FE 2020 - Exteriér
Hyundai SANTA FE 2020 - Exteriér
Design
-

Design

Design jako vyjádření postoje

Je velké. Je odvážné. Je nádherné. Nové SANTA FE nenechá nikoho na pochybách, že jde o rozeného krále silnic, který bude přitahovat hodně pozornosti. Všichni se budou otáčet za jeho sebevědomým designem, který sází na elegantní spojení robustní karoserie a výrazných linií. Výsledkem je naprosto nezaměnitelný charakter, který dává jasně najevo, že nové SANTA FE patří na samý vrchol ve své třídě.