Kia - ESSOX
Kia - ESSOX

Značkové financování vozů Kia nově zajišťuje ESSOX

  • Společnost ESSOX vyhrála výběrové řízení na financování vozů Kia pro spotřebitele a firemní zákazníky
  • Cílem nové spolupráce je mimo jiné rozšíření stávajících možností financování nových i ojetých vozů

Společnost ESSOX se na následující tři roky stala novým poskytovatelem finančních služeb pro vozy značky Kia určené pro spotřebitele i firemní zákazníky v České republice. Cílem nové spolupráce je rozšíření stávající nabídky financování a zatraktivnění aktuálních produktů, ať už jde o možnost koupi vozu s nulovým úrokem a nulovou akontací, či o oblíbený produkt Kia Select. Ten umožňuje zákazníkům zvolit si financování přesně podle jejich představ. Ať už jde o výši akontace, výši měsíční splátky, délku splácení či plovoucí výši poslední splátky.

„Společnost ESSOX nás ve výběrovém řízení přesvědčila jasnou vizí dalšího rozvoje finančních služeb do budoucna. Zároveň nabídla nejlepší kombinaci podmínek pro dealery značky Kia a pro zákazníky, kteří se rozhodnou při koupi vozu využít značkového financování. Předpokládáme, že široké možnosti výhodného značkového financování budou v příštích letech hrát při prodeji automobilů mnohem vyšší roli než dosud. Nová spolupráce se společností ESSOX nám přitom umožní tento trend využít na maximum,“ říká Arnošt Barna, generální ředitel společnosti KIA MOTORS CZECH s tím, že ve stadiu úvah je například produkt zaměřený na financování elektromobilů a plug-in hybridních vozů.

„Z vítezství v tendru mám velkou radost a těším se na vzájemnou spolupráci. Kia má atraktivní nabídku automobilů a jsem přesvědčena, že naše odpovědné financování pomůže k novému vozu ještě větší skupině klientů. Já osobně se těším zejména na rostoucí počty profinancovaných vozů s alternativním pohonem,“ uvedla při podpisu smlouvy Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

Společnost ESSOX se díky nové smlouvě zařadí mezi největší poskytovatele značkového financování motorových vozidel na českém trhu. ESSOX je členem skupiny Komerční banky, podobně jako dodavatel leasingových služeb pro společnost KIA MOTORS CZECH, společnost ALD Automotive. Nová spolupráce umožní společnostem využít naplno potenciál vzájemných synergií.