KIA EV6
KIA EV6
Kia EV6 s dojezdem až 528 km

Zbrusu nový čistě elektrický model EV6 značky Kia slibuje majitelům maximální uživatelskou spokojenost, kdy se elektrický životní styl stává životaschopnou alternativou pro každodenní mobilitu.

Čtěte více
 ´Kia v pohybu´
´Kia v pohybu´
´Kia v pohybu´ představí veřejnosti novou identitu značky

Společnost Kia Czech zahájí příští týden (24. 7. - 29. 8.) dynamické turné po jednotlivých městech České republiky, v rámci kterého představí novou identitu značky Kia a zároveň nabídne možnost otestovat celou řadu modelů. Turné ‚Kia v pohybu‘ zavítá do 6 měst včetně Prahy, kde bude probíhat v rámci tradiční open-air akce Auta na náplavce.

Čtěte více
Kia modernizovaný Ceed
Kia modernizovaný Ceed
Kia představuje modernizovaný bestseller Ceed

Ceed, nejprodávanější řada vozů značky Kia, si pro modelové provedení 2021 připravila výrazná moderní vylepšení vč. dynamických a sportovních prvků designu. Pětidveřový hatchback, sportovní kombi i karosářské provedení ‚shooting brake‘ s plánovaným zahájením prodeje ve 4. čtvrtletí odhalí zcela přepracovanou přední partii, záď s novými sportovně pojatými detaily, litá kola v novém stylu a svěží odstíny karoserie i barevná provedení interiéru.

Čtěte více
Kia nové logo
Kia nové logo
První vozy Kia s novým logem v ČR

Do České republiky dorazily první vozy značky Kia se zcela novým logem, které automobilka představila na začátku letošního roku. Logo, které připomíná ručně psaný podpis a které ztělesňuje nové hodnoty a cíle značky, nahrazuje původní oválné logo, se kterým se zákazníci Kia setkávali téměř třicet let, od roku 1994.

Čtěte více