KIA
KIA
Kia vykázala historicky nejvyšší podíl na automobilovém trhu

Kia v roce 2020 vykázala historicky nejvyšší podíl na evropském trhu a jeden z vůbec nejvyšších meziročních nárůstů tržního podílu. Podle dnes zveřejněných údajů Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA) dokázala Kia během uplynulého roku zvýšit svůj podíl na evropském trhu z původních 3,2 % na 3,5 %.

Čtěte více
KIA - ‚Movement that inspires
KIA - ‚Movement that inspires
Kia představuje nové záměry značky a strategii do budoucna

Kia prostřednictvím speciální digitální prezentace oznámila podrobnější informace o nových záměrech značky a ambicích do budoucna. Vedle nového sloganu značky ‚Movement that inspires‘ dnes Kia odhalila nové podrobnosti strategie, jejímž prostřednictvím firma překročí hranice odvětví výroby vozidel s cílem vytvářet řešení trvale udržitelné mobility pro zákazníky.

Čtěte více
KIA - Partner filmu o Janu Kollerovi
KIA - Partner filmu o Janu Kollerovi
Kia je partnerem nově vznikajícího filmu

Společnost KIA MOTORS CZECH se stala hlavním partnerem nově vznikajícího dokumentu o české fotbalové legendě Janu Kollerovi. Dokument „Jan Koller – Příběh obyčejného kluka“ se bude věnovat neuvěřitelné sportovní cestě houževnatého amatérského fotbalisty ze Smetanovy Lhoty, na které se stal kromě nejlepšího střelce v historii českého reprezentačního týmu a držitele bronzové medaile z Mistrovství Evropy 2004 také nejlepším střelcem belgické ligy a klubovým mistrem v České republice, Německu a Belgii. Dokument bude produkovat a režírovat zkušený promotér Petr Větrovský.

Čtěte více
KIA
KIA
Kia v roce 2020 prodala v ČR 8 332 vozů

Společnost KIA MOTORS CZECH v roce 2020 prodala v České republice 8 332 nových vozů a s tržním podílem 4,1 % se tak stala 7. nejprodávanější značkou na českém trhu. Hranici 4 % přitom Kia překonala poprvé po 7 letech.

Čtěte více
Kia - ESSOX
Kia - ESSOX
Značkové financování vozů Kia nově zajišťuje ESSOX

Společnost ESSOX se na následující tři roky stala novým poskytovatelem finančních služeb pro vozy značky Kia určené pro spotřebitele i firemní zákazníky v České republice. Cílem nové spolupráce je rozšíření stávající nabídky financování a zatraktivnění aktuálních produktů, ať už jde o možnost koupi vozu s nulovým úrokem a nulovou akontací, či o oblíbený produkt Kia Select.

Čtěte více
Kia - nové logo
Kia - nové logo
Kia odhaluje nové logo a celosvětový slogan značky

Kia odhalila nové firemní logo a celosvětový slogan značky na znamení smělé transformace této automobilky a zbrusu nových cílů značky. Představení nového loga jde ruku v ruce s ambicemi značky Kia vybudovat si do budoucna čelní pozici v odvětví mobility cestou modernizace prakticky všech aspektů jejího podnikání.

Čtěte více