Hyundai dealerství
Hyundai dealerství

Značka Hyundai letos otevřela nová dealerství v Praze, Brně i Ostravě

  • V roce 2023 došlo k dalšímu rozšiřování dealerské sítě značky Hyundai.
  • Zákazníci mají možnost navštívit jedno ze šedesáti plnohodnotných prodejních a servisních míst.
  • Pilířem strategie Hyundai je zákazníkovi nabídnout zázemí značky v blízkosti jeho domova.

Rok 2023 se nesl ve znamení dalšího rozšiřování dealerské sítě značky Hyundai. Ta se rozrostla na již 60 prodejních a servisních míst po celé zemi, doplněných jednou čistě servisní pobočkou, která se rozšíření svého prodejního zázemí dočká v následujícím roce. Zákazníci tak mají své zázemí značky Hyundai ještě blíže než doposud.

Technologie pneumatik s integrovanými sněhovými řetězy používá moduly ze slitiny s tvarovou pamětí, které jsou umístěny uvnitř kola a pneumatiky. Tyto moduly se po obdržení elektrického signálu vysunou, takže vyčnívají z povrchu pneumatiky a fungují jako sněhové řetězy.

Všechna nová dealerství disponují špičkovými showroomy v souladu s nejvyššími globálními standardy značky Hyundai, zákazníkům nabídnou maximální komfort a služby a jsou také plně certifikovaná na prodej a servis elektromobilů.


Ondřej Pospíšil - Obchodní ředitel Hyundai Motor Czech

"Jsme hrdí na to, jak silná a početná naše stávající dealerská síť je, protože naším cílem je nabídnout našim zákazníkům prodejní a především servisní zázemí co nejblíže jejich domovu. Otevření showroomů a servisů v nových lokalitách nám k tomu pochopitelně pomůže, obzvlášť, když jde o rozšíření spolupráce se stávajícími, zkušenými partnery."


Od roku 2019 značka Hyundai otevřela již 22 nových showroomů. Další expanzi prodejní a servisní sítě přinese i následující rok 2024. V plánu je otevření zázemí značky v dalších třech až pěti lokalitách.