Volkswagen T-Roc Cabriolet - kola
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Kola
-

Kola

Ta nejkrásnější kola na voze

Na jakých kolech bude Váš T-Roc Cabriolet stát záleží pouze na Vašem vkusu. I v tomto případě je to zcela na Vašem svobodném rozhodnutí. Součástí sériové výbavy jsou 17" kola z lehké slitiny "Mayfield"; od linie R-Line se pak dodávají 17" kola z lehké slitiny "Kulmbach". Na přání je možné získat také 18" nebo 19" kola z lehké slitiny, která dále umocní dojem, kterým vůz působí. Z naší nabídky kol si ta pravá vybere jistě každý.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - sedadla
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Sedadla
-

Sedadla

Komfort sezení na vysoké úrovni

V novém voze T-Roc Cabriolet je vše podřízeno vysokému komfortu. Zvýšená pozice sezení Vám zajistí lepší přehled o situaci v dopravě a volitelné bederní opěrky (sériová výbava pro linii R-Line) budou příznivě působit na Vaše zádové svalstvo. Sportovně-komfortní sedadla, která jsou rovněž součástí sériové výbavy pro linii R-Line, jsou tvarována tak, aby zajistila dobré držení těla. Pro posílení luxusního charakteru interiéru Vašeho vozu je pak k dispozici paket výbavy v kůži "Vienna" v různých barevných variantách.

Volkswagen T-Roc Cabriolet
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Lane Assist
-

Lane Assist

Váš nový T-Roc Cabriolet spolehlivě zůstává v jízdním pruhu

Při monotónních jízdách mohou nastat kritické situace, při kterých zasáhne asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist". Ten od rychlosti 60 km/h rozpozná, zda vozidlo neúmyslně opouští vyznačený pruh a prostřednictvím protipohybu řízení vrátí pozornost řidiče k řízení.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - Park Assist
Volkswagen T-Roc Cabriolet - Park Assist
Park Assist
-

Park Assist

Bezchybné zaparkování

Nový T-Roc Cabriolet s volitelným parkovacím asistentem "Park Assist" Vám nejen řekne, zda je parkovací místo dostatečně velké, ale také do něj zaparkuje. Vy ovládáte pouze pedály plynu, spojky a brzdy. Vy ovládáte pouze pedály plynu, spojky a brzdy. O vše ostatní se postará parkovací asistent.

  • ultrazvukové senzory skenují vhodná parkovací místa (až do maximální rychlosti jízdy 40 km/h)
  • podélná parkovací místa musí být dlouhá minimálně délka vozu plus 80 cm na manévrování
  • proces parkování lze kdykoli přerušit
Volkswagen T-Roc Cabriolet - látková střecha
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Látková střecha
-

Látková střecha

Volnost, která Vás provází na Vašich cestách

Nový T-Roc Cabriolet Vám otevírá nové možnosti. Například spontánní jízdu pod otevřeným nebem. Sériově dodávaná větrná clona přitom zabraňuje větrným turbulencím v interiéru vozu a současně omezuje nepříjemný hluk proudícího vzduchu. A když někdy náhodou počasí nespolupracuje, stačí stisk tlačítka nebo dálkového ovládání* k tomu, aby se střecha za pouhých 11 sekund zatáhla. Její otevření pak trvá jen 9 sekund** - vše pomocí elektrického ovládání. A pomocí jednoho ovladače lze navíc vysunout nebo naopak zapustit okna bočních dveří. Automatický systém ochrany při převrácení za zadními sedadly zajišťuje dodatečnou ochranu pro všechny cestující. Takže: Zavřete dveře a otevřete střechu!

* Dodává se pouze v kombinaci s volitelným systémem "Keyless Access".

** Při rychlosti do 30 km/h.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - interiér
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Interiér
-

Prostor

Více prostoru pro vše, na co si pomyslíte

Příjemných pocitů, které navozuje velký prostor, se nemusíte vzdát ani v kompaktním crossover vozu. Nový T-Roc Cabriolet byl navržen tak, aby ve svém interiéru působil prostorným a komfortním dojmem. Díky svým proporcím SUV modelu poskytuje řidiči i spolujezdci spoustu místa nad hlavou i pro nohy. V jeho zavazadlovém prostoru s objemem 284 litrů pohodlně uložíte Vaše zavazadla na spontánní výlety nebo na dlouho plánované cesty. Dělené a sklopné opěradlo zadního sedadla umožňuje v případě potřeby i transport rozměrnějších předmětů. Opěradla zadních sedadel je možné odjistit a sklopit i prostřednictvím ovládání ze zavazadlového prostoru. Hoďte tedy starosti všedních dnů za hlavu a užívejte si svobodu.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - Front Assist a ACC
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Front Assist a ACC
-

Front Assist a ACC

Příliš hustý provoz, žádný stres

Volitelný adaptivní tempomat ACC Vám pomáhá udržovat Vámi přednastavenou maximální rychlost, stejně jako vzdálenost od vozidla jedoucího před Vámi. V dopravní zácpě pak Váš T-Roc Cabriolet automaticky zpomaluje a následně opětovně zrychluje (v případě, že je vybaven automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG).

Sériový asistent nouzového brzdění "Front Assist" s rozpoznáváním chodců varuje před kritickými situacemi způsobenými chodci nebo jinými vozidly a v případě nouze automaticky začne vozidlo brzdit.

VW T-Roc Cabriolet - volba jízdního profilu
VW T-Roc Cabriolet
Volba jízdního profilu
-

Volba jízdního profilu

T-Roc Cabriolet se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu

Jestliže kladete velký důraz na sportovní charakter, je pro Vás T-Roc Cabriolet tou pravou volbou. Jak sportovní přitom chcete být, se můžete rozhodnout před každou jízdou - díky volbě jízdního profilu. Přizpůsobit chování vozu Vašim potřebám lze snadno prostřednictvím dotykové obrazovky infotainment systému.

  • ECO: Pro hospodárnou jízdu
  • NORMAL: pro normální cestovní komfort
  • SPORT: pro sportovní jízdní výkony
  • INDIVIDUAL: pro individuální nastavení
  • COMFORT: pro mimořádně komfortní jízdu
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Exteriér
-

Exteriér

Nejsilnější podoba lehkosti

Jeďte znovu do modré! Jako flexibilní a všestranný automobil přináší nový T-Roc Cabriolet svěží vítr do Vašich všedních i nevšedních dnů. Pod jeho výrazným zevnějškem je skryta lehkost kabrioletu, která vždy příjemně překvapí. Součástí sériové výbavy je jak slunce, tak i LED zadní světla a na přání také LED světlomety včetně světelné signatury. S touto výbavou Vás tento model doveze všude, kam si budete přát: do města, do hor nebo k moři.

Volkswagen T-Roc Cabriolet
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Emergency Assist
-

Emergency Assist

Reaguje, když nereagujete

Volitelný systém "Emergency Assist" zasáhne v případě, že neregistruje žádnou aktivitu řidiče. Systém se nejdříve snaží přimět řidiče k reakci. Jestliže řidič na varování nereaguje, systém kontrolovaným způsobem vozidlo zastaví. Může tak v rámci možností daných systémem zabránit nehodě.

  • Systém "Emergency Assist" získal ocenění "Deutschland - Land der Ideen" (Německo - země nápadů) a ocenění "German Mobility Award 2017" od Spolkového ministerstva dopravy a digitální infrastruktury.