Vždy víte, za co a kolik platíte | údržba a opravy

Údržba a opravy vozů Škoda

Údržba a opravy vozidel Škoda

Aby Váš vůz Škoda dlouho vydržel, spoléháme se výhradně na Škoda Originální díly a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. Vybavení je pravidelně doplňováno o technická zařízení pro nejnovější modely. Jedná se například o diagnostickou tabuli pro seřízení radaru adaptivního tempomatu. Navíc abychom Váš vůz znali opravdu do posledního šroubku, musí všichni servisní technici značky Škoda pravidelně absolvovat technická školení.

V autorizovaných servisech značky Škoda máte také jistotu fixní ceny daného úkonu. Pro každý servisní zásah je totiž stanovený normovaný čas. Pokud se tedy oprava z jakéhokoliv důvodu protáhne, nezatíží tyto vícenáklady Vaši peněženku.

Objednejte se do našeho autorizovaného servisu Škoda ještě dnes a zarezervujte si nejbližší volný termín.

Nabídka servisů Škoda zahrnuje komplexní služby, které Váš vůz v průběhu let potřebuje

Škoda servis

Vždy víte, za co a kolik platíte

Čestný škodovácký! Ať už potřebujete servisní prohlídku, připravit na STK, nebo přezout, v našich autorizovaných servisech najdete ten nejpoctivější servis pro Váš vůz.

Servisní prohlídky

Abyste Váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky v našem autorizovaném servisu Škoda Auto Horejsek. Informaci o servisních intervalech vozů Škoda naleznete v servisní knížce, nebo návodu k obsluze vozidla, které jsou nedílnou součástí palubní literatury Vašeho vozu Škoda, nebo nám vyplňte krátký servisní formulář a my se vám ozveme zpět.

Servisní prohlídky vozů Škoda
Příprava vozu na STK

Příprava na STK a měření emisí

Připravíme Vaše vozidlo na technickou kontrolu a měření emisí. V případě nutnosti odstraníme po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je Váš automobil dokonale připraven.

Výměna oleje

Pravidelně vám vyměníme olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost. Škoda AUTO doporučuje Škoda Originální olej.

Výměna oleje
Sezonní akce

Sezonní akce

Aby byl Váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravuje pro Vás pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

Servis klimatizace

Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce a použijeme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem.

Servis klimatizace Škoda
Geometrie náprav vozidla

Geometrie náprav vozidla

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik Vašeho vozu. Proto vám nabízíme zaměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

Servis karoserie a laku

Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraníme v našem autorizovaném servisu Škoda, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím Škoda Originálních dílů. To je důležité nejen pro Vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty Vašeho vozidla.

Servis karoserie a laku

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.