Škoda Originální díly

Škoda Originální díly

Škoda Originální díly

Stejně jako dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů Škoda, klademe stejně vysoké nároky také na výrobu a vývoj Škoda Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment Škoda Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na Škoda Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz Škoda neměli originální náhradní díl.

Objednejte se do našeho autorizovaného servisu Škoda ještě dnes a zarezervujte si nejbližší volný termín.

Filtry pevných částic

Filtr pevných částic, takzvaný DPF filtr, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vozů s naftovým motorem. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení. Nyní můžete využít akční nabídku Škoda Originálních filtrů nebo filtrů pro automobily starší 4 let z palety Škoda Economy dílů.

Filtr pevných částic - DPF
Karosářské díly Škoda

Karosářské díly

Škoda Originální karosářské díly mají v porovnání s neoriginálními vyšší pevnost a až třikrát silnější antikorozní vrstvu, která prodlužuje odolnost a trvanlivost dílů. Přesné lícování s ostatními částmi karoserie zaručuje původní vzhled vozu. Před lakováním a montáží tak nejsou potřebné dodatečné úpravy, což snižuje cenu opravy.

Brzdy

V každé naší brzdové destičce a kotouči je ukryt proces pečlivého výběru materiálů brzdového obložení, volba té nejlepší technologie výroby a provedení nejnáročnějších zkoušek. Jsme si vědomi, že v sázce jsou nejen škody na vašem vozidle, ale především lidské životy.

Brzdy Škoda
Tlumiče Škoda

Tlumiče

Tlumiče mají významný vliv na jízdní vlastnosti, brzdnou dráhu, opotřebení pneumatik a namáhání karoserie a podvozkových dílů. Jejich konstrukce, vysoká kvalita a jistota optimální funkce výrazně přispívají k výborným jízdním vlastnostem na suché i mokré vozovce. Zároveň se podílejí na dobré přilnavosti především v zatáčkách a tudíž i na jízdním komfortu a celkovém pohodlí.

Filtry

Každé zanedbání údržby, překročení výměnného intervalu a použití neschválených typů filtrů má negativní důsledky na funkčnost vašeho motoru. Používání a pravidelná výměna Škoda Originálních filtrů je zárukou výborné funkčnosti, spolehlivosti a životnosti. Víte, že vzduchový filtr přefiltruje 15 kg vzduchu na 1 litr spotřebovaného paliva?

Filtry pro vozy Škoda
Akumulátory pro vozy Škoda

Akumulátory

Za všech okolností poskytují Škoda Originální akumulátory dlouhodobě stabilní energetický výkon. Jejich přednosti oceníte především při delším odstavení vozu v zimním období, které je pro akumulátory kritické. Veškeré Škoda Originální akumulátory jsou dnes již běžně bezúdržbové. Víte, že Škoda Originální akumulátory jsou těžší, a tím mají vyšší kapacitu než u srovnatelných konkurenčních baterií?

Čelní skla

Čelní sklo je jedním z nejvíce namáhaných dílů, podléhající přísným kvalitativním testům. Musí zaručit dobrou viditelnost bez optických deformací, zároveň odolnost proti odlétávajícím kamínkům a také musí zaručit dokonalou těsnost a tvarovou přesnost. Spoléhejte se pouze na Škoda Originální čelní skla.

Čelní skla pro vozy Škoda
Rozvodové sady pro vozy Škoda

Rozvodové sady

Takzvané rozvody jsou životně důležitým dílem pro správný chod motoru. Jejich špatné seřízení či výrazné opotřebení může nenávratně poškodit motor. Výměna ale nemusí přijít draho. Pokud je Váš vůz starší 4 let, můžete využít slev ze Šekové knížky.

Výfuky

Výfuky vůbec nemají lehký život, jsou denně vystavovány vnějším korozivním vlivům, stejně jako vnitřní korozi od kondenzátu vody a kyseliny sírové ze spalin. Výfuk se také potýká s odlétávajícími kamínky a vibracemi od motoru. Je proto vhodné výfukové vedeni pravidelně kontrolovat a v případě nenávratného poškozeni vyměnit.

Výfuky por vozy Škoda

Nabídka DPF filtrů


Škoda test tlumičů

Test tlumičů

Specialisté z časopisu Svět Motorů srovnali základní vlastnosti a funkce originálních a neoriginálních tlumičů. Škoda Originální tlumiče uspěly nejen na poli jízdních vlastností, ale také ceny a zpracování.
Jak celý test dopadl, se můžete podívat na následujícím videu.

Celý test

Škoda porovnání postupu opravy

Porovnání správného a nesprávného postupu opravy

Podívejte se, co může způsobit neodborná oprava vozu po nehodě v případě další nehody. Vzali jsme dva stejné vozy Octavia a u obou provedli boční crash-test. Následně byl každý vůz opraven jiným postupem. Modrý dle předpisů výrobce, červený s cílem nejnižších nákladů. Následně jsme provedli stejný boční crash-test a rozdíl je znát na první pohled.

Celý test


Škoda Economy díly

Škoda Economy díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla. V sortimentu Škoda Economy dílů najdete například akumulátory, brzdové destičky, výfuky ,tlumiče pérování a mnoho dalších.

Škoda Výměnné díly

Škoda Výměnné díly

Škoda Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Široký sortiment Škoda Výměnných dílů zahrnuje složité celky jakou jsou kompletní motory, turbodmychadla, alternátory a další.


Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.