ŠKODA FABIA
ŠKODA FABIA

Thomas Schäfer startuje nový videoformát „TS X“

T. Schäfer pravidelně zveřejňuje strategické příspěvky a na LinkedIn patří mezi nejúspěšnější CEO v České republice.

Předseda představenstva společnosti Škoda AUTO Thomas Schäfer startuje na svém profilu na sociální síti LinkedIn nový formát „TS X“. Prostřednictvím krátkých videí bude brát své sledující na testovací vyjížďky s různými modely české automobilky.

Aktuálně se v polském Gdaňsku koná mediální prezentace nové generace modelu Škoda Fabia. Předseda představenstva společnosti Škoda AUTO Thomas Schäfer využívá této příležitosti a uvádí na profesní platformě LinkedIn nový videoformát „TS X“.

V první epizodě videoseriálu představuje různé novinky oblíbeného malého vozu, které osobně považuje za nejzajímavější. Poté vyrazí s Jensem Katemannem, vedoucím komunikace společnosti Škoda AUTO, na společnou zkušební jízdu a vysvětlí divákům význam tohoto modelu pro značku a jeho pozici v aktuálním produktovém portfoliu.

Také v budoucnu bude Thomas Schäfer v rámci formátu „TS X“ pravidelně testovat různé modely, a to společně s experty a dalšími hosty. Na svém profilu na síti LinkedIn bude rovněž formou krátkých videí sdílet své dojmy.

Thomas Schäfer má na LinkedIn aktuálně více než 33.000 sledujících. V různých žebříčcích měřících míru interakce je nejúspěšnější CEO na platformě LinkedIn v Česku. Na této profesní sociální síť předseda představenstva společnosti Škoda AUTO pravidelně umisťuje aktuální zprávy týkající se společnosti Škoda AUTO a doplňuje je o své osobní názory a očekávání.

Thomas Schäfer je předsedou představenstva společnosti Škoda AUTO od srpna 2020 a automobilku provede novým desetiletím v duchu strategie NEXT LEVEL – Škoda STRATEGY 2030.