VW T-Roc Cabriolet - volba jízdního profilu
VW T-Roc Cabriolet
Volba jízdního profilu
-

Volba jízdního profilu

T-Roc Cabriolet se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu

Jestliže kladete velký důraz na sportovní charakter, je pro Vás T-Roc Cabriolet tou pravou volbou. Jak sportovní přitom chcete být, se můžete rozhodnout před každou jízdou - díky volbě jízdního profilu. Přizpůsobit chování vozu Vašim potřebám lze snadno prostřednictvím dotykové obrazovky infotainment systému.

  • ECO: Pro hospodárnou jízdu
  • NORMAL: pro normální cestovní komfort
  • SPORT: pro sportovní jízdní výkony
  • INDIVIDUAL: pro individuální nastavení
  • COMFORT: pro mimořádně komfortní jízdu
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Sportovní podvozek
-

Sportovní podvozek

Tak blízko k povrchu silnice jste ještě nikdy nebyli

O pár milimetrů méně. Pro zlepšení ovladatelnosti i radost z jízdy na netušené úrovni není v novém voze T-Roc Cabriolet nic víc potřeba. Důvodem je kromě snížené karoserie také tuhé naladění pružin, tlumičů a stabilizátorů jeho sportovního podvozku (sériová výbava pro linii R-Line). Výsledkem je zcela bezprostřední zážitek z jízdy.

Volkswagen T-Roc Cabriolet
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Progresivní řízení
-

Progresivní řízení

A teď musíte točit

Progresivní řízení (výbava na přání, sériová výbava pro linii R-Line), zvyšuje díky přímější odezvě jízdní dynamiku Vašeho nového vozu T-Roc Cabriolet. Pro Vás to znamená vysokou úroveň kontroly a komfortu a větší radost z jízdy při jízdě v serpentinách.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - Výkon
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Výkon
-

Výkon

Šetřete na spotřebě, ne na radosti z jízdy

Radost z jízdy nebo hospodárnost? V novém voze T-Roc Cabriolet můžete mít obojí. Naše silné benzinové motory TSI vyvíjejí maximální krouticí moment již při nízkých otáčkách. Volitelná dvouspojková převodovka DSG pak spojuje komfort automatické převodovky s efektivitou převodovky manuální. Pro Vás to znamená sportovní řazení bez nutnosti ovládat pedál spojky a sundávání nohy z pedálu plynu. Nebo stručněji: Dvojnásobnou radost z jízdy zejména při jízdě v serpentinách.