ŠKODA KODIAQ SCOUT

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA KODIAQ.

ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
ŠKODA KODIAQ SCOUT
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 110 - 147 kW
 • Spotřeba: 5,1 - 6,8 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA KODIAQ SCOUT - Miluje jízdu v terénu

Vůz ŠKODA KODIAQ SCOUT poznáte podle robustního předního nárazníku se stříbrným spoilerem.

Design karosérie

-

Exteriér

Zaujme na první pohled

Vůz ŠKODA KODIAQ SCOUT poznáte podle robustního předního nárazníku se stříbrným spoilerem. Zadní nárazník se stříbrně lakovaným ochranným krytem, který propůjčuje vozu robustní vzhled. Další prvky vozu ŠKODA KODIAQ SCOUT: Logo SCOUT na předních blatnících, zpětná zrcátka v hliníkovém vzhledu.

Design interiéru

-

Dekor dřeva

Design interiéru

Specifický dekor v interiéru a pedály z ušlechtilé oceli jako součást standardní výbavy. Černý interiér se sedadly potaženými kombinací materiálu Alcantara/kůže. Opěradlo sedadel zdobí logo SCOUT.

Chytrý uvnitř

-

Elektronická dětská pojistka

Pro bezpečnou jízdu s dětmi

Použití mechanického dětského zámku v zadních dveřích vyžaduje jistou předvídavost, protože někdy jste v autě s dětmi, jindy s dospělými. Proto zámek zadních dveří můžete aktivovat a deaktivovat elektronicky z místa řidiče, kdykoli budete potřebovat.

-

Paket pro spaní

Pohodlí i během dlouhé cesty

KODIAQ můžete vybavit paketem pro spaní, který obsahuje nastavitelné komfortní opěrky hlavy, takže pasažéři na zadních vnějších sedadlech mohou na dlouhých cestách pohodlně odpočívat. Paket obsahuje také deku na přikrytí a zadní zatmavená okna.

-

Držák tabletu

Zábava nejen při dlouhých cestách

Snadná cesta pro zabavení pasažérů na zadních sedadlech. Jednou z hlavních výhod tohoto držáku je jeho snadné a bezpečné upevnění na vodící tyče hlavových opěrek předních sedadel.

-

Jumbo box

Praktická schránka mezi předními sedadly

Jumbo Box je praktická odkládací schránka umístněná pod nastavitelnou loketní opěrkou mezi předními sedadly, takže je snadno dosažitelná pro řidiče i spolujezdce.

-

Vyhřívané čelní sklo

Pro Vaše pohodlí po celý rok

Slunce nebo déšť, s vozem ŠKODA KODIAQ SCOUT si budete užívat pohodlí po celý rok. Volitelná nová průhledná fólie ClimaCoat zajišťuje vyhřívání čelního skla. Kromě toho ale v horkých dnech umí také zabránit pronikání tepla do interiéru.

Chytrý zvenku

-

Virtuální pedál

Snadné otevírání a zavírání pátých dveří

Páté dveře vozu ŠKODA KODIAQ SCOUT mohou být volitelně ovládané stiskem tlačítka z místa řidiče nebo tlačítkem přímo na pátých dveřích. Navíc může být vůz vybaven virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání a zavírání.

-

Sklopné tažné zařízení

Extrémě praktické a jednoduché na ovládání

Extrémně praktické sklopné tažné zařízení je novinkou pro značku ŠKODA. Na jeho odjištění stačí pouhé stisknutí tlačítka v zavazadlovém prostoru.

-

Ochrana hran dveří

Chytré řešení které ochrání nejen Váš vůz

Automaticky vysouvané plastové ochrany hran dveří jsou jedním z mnoha chytrých řešení ulehčujících každodenní život, které si rychle oblíbíte. Jsou aktivovány pružinou, takže jakmile otevřete dveře, ochrana vyskočí a přilne k hraně dveří, aby tak zabránila i těm nejdrobnějším oděrkám Vašeho auta a aut vedle.

-

Schránka na deštník

Praktický pomocník vpředních dveřích

ŠKODA KODIAQ SCOUT má v obou předních dveřích schránku na deštník. Schránky jsou voděodolné a voda je odváděna kanálkem mimo vůz, takže do nich můžete bez obav ukládat i mokré deštníky.

-

Panoramatické střešní okno

Pro příjemné prosvětlení interiéru

Rozměrné panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér. Sklo je zatmavené, takže světla ani tepla nevpouští do interiéru nikdy příliš mnoho – navíc má i elektricky ovládanou sluneční clonu.

Komfortní prvky

-

Kessy

Obsluha auta bez nutnosti klíče

Už nikdy nemusíte při nastupování nebo vystupování vyndavat klíč z kapsy, bezklíčový systém pro odemykání, zamykání a startování totiž rozezná klíč do vzdálenosti až 1,5 metru od vozu. Auto se automaticky odemkne, když zatáhnete za kliku dveří nebo stisknete tlačítko na kufru. Motor nastartujete pouhým stisknutím tlačítka.

-

Cargo elementy

Praktické řešení pro zabezpečení Vašich věcí

Jak je u vozů ŠKODA zvykem, i KODIAQ SCOUT má zavazadlový prostor plný praktických řešení – například pro zabezpečení věcí, které by jinak za jízdy klouzaly ze strany na stranu. Vaše krabice nebo nákupní tašky tak stačí zajistit cargo elementy a ani se nehnou. Pokud je nepoužíváte, snadno je můžete uložit na kraj zavazadlového prostoru.

-

Zavazadlový prostor

Háčky v zavazadlovém prostoru

Vysoká variabilita a využitelnost zavazadlového prostoru modelu KODIAQ těží i ze dvou robustních háčků na stranách. Můžete na ně pověsit zavazadla, která by jinak byla nestabilní nebo by nešla uložit na podlahu zavazadlového prostoru. Ideální jsou například pro nákupní tašky nebo sportovní vybavení.

Síťový program

Chytrý design kombinující háčky, oka a příčky Vám dovolí využít objemný zavazadlový prostor skutečně naplno. Síťový program se snadno instaluje a zamezí pohybu drobných předmětů po podlaze zavazadlového prostoru. Robustní háčky po stranách využijete při nakupování nebo přepravě sportovního vybavení.

Výbavové stupně

-
ŠKODA KODIAQ SCOUT

ŠKODA KODIAQ SCOUT

Interiér SCOUT

 • Infotainment Amundsen 8" s navigací
 • Interiér Alcantara/kůže, výplně dveří čalouněné Alcantarou
 • Dekorační lišty „Ash Wood“
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí

Základní výbava SCOUT

 • Full LED přední světlomety s funkcí adaptivního svícení
 • Driving mode Select s Off Road funkcí – volba jízdního režimu
 • Specifický přední a zadní nárazník pro verzi Scout
 • 19“ kola z lehké slitiny BRAGA, antracitová

Asistenční systémy

-

Asistent jízdy v koloně

Bezpečnostní asistenční systémy

Tento systém přináší více bezpečnosti a komfortu při jízdě v dopravní zácpě. Asistent při jízdě v koloně spojuje funkci adaptivního tempomatu a adaptivního asistentu jízdy v pruzích, takže se rozjíždí a brzdí spolu s dopravou, a zároveň udržuje jízdu v pruhu.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Bezpečnostní asistenční systémy

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje Asistent změny jízdního pruhu vozidla jedoucí za Vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje Vás kontrolkou LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Systém Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, tím Vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Prediktivní tempomat

Komfortní asistenční systémy

Tato nová funkce adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení nebo podle profilu trasy. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce opět zrychlí na dovolenou rychlost na dálnici. Prediktivní funkce adaptivního tempomatu je dostupná pouze ve vozech vybavených Asistovanou jízdnou 2.0.

-

Asistovaní jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí. Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 automaticky vůz zastavit a znovu rozjet, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit dopravní značky na displeji před Vámi.

-

Asistent vyparkování

Rear Traffic Alert

Pokud vyjíždíte pozadu z parkovacího místa, Asistent vyparkování sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zobrazí na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí.

-

Panoramatický kamerový systém

Systém Area View

Chcete vědět, co se děje okolo Vašeho auta? Panoramatický kamerový systém ukazuje na palubním displeji několik různých úhlů okolo vozidla, zachycené širokoúhlými objektivy kamer namontovaných vpředu, vzadu a na krytech zpětných zrcátek.

-

Asistent manévrování s přívěsem

Trailer Assist

Chcete si koupit nový karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Nový Asistent manévrování s přívěsem to zvládne za Vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

Motory

-

Dostupné motory

2,0 TDI 110 kW 4x4

 • 5,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° M 4x4
 • maximální rychlost 197 km/h
 • palivo Diesel
 • zrychlení za 9,4 s na 10 km/h
 • emise CO2 137 g/km

2,0 TDI 147 kW 4x4

 • 5,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° M 4x4
 • maximální rychlost 213 km/h
 • palivo Diesel
 • zrychlení za 7,6 s na 10 km/h
 • emise CO2 145 g/km
-

Dostupné motory

2,0 TSI 140 kW 4x4

 • 6,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 212 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 7,5 s na 100km/h
 • emise CO2 159 g/km

Technologie

-

Režim Off-Road

Nastavení jízdy v terénu

Tlačítko Off-road přepíná všechny asistenční systémy do speciálního nastavení pro jízdu v terénu. Po jeho aktivaci se mimo jiné mírně zpomalí reakce plynového pedálu. Funkce Auto Hold pomáhá řidiči v kritických situacích. Při jízdě ze strmých kopců udržuje asistent při jízdě z kopce konstantní rychlost jemným brzděním a zabraňuje nechtěnému smyku vozidla.

-

Režim Snow

Nastavení jízdního režimu

Režim Snow je součástí volby jízdního profilu Driving Mode Select. Při zvolení tohoto režimu se poupraví systémy tak, aby zvládl vůz jízdu na zasněžené nebo kluzké vozovce. Například systém ASR zvýší povolený prokluz kol, čímž se zlepší trakce, a dojde ke zvýšení účinku posilovače řízení.

-

Vždy s pohonem všech kol

Bezpečná jízda

Inteligentní systém pohonu všech kol funguje zcela automaticky. Řídicí jednotka neustále vypočítává optimální přenos hnací síly na obě nápravy tak, aby zabránila ztrátě kontroly nad vozidlem.

-

Adaptivní podvozek DCC

Individuální nastavení vozu

Adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu Driving Mode Select vám umožní individuální nastavení vozu dle vlastních preferencí. Stisknutím jediného tlačítka proměníte pohodlný vůz ŠKODA KODIAQ SCOUT ve vozidlo, které hravě zdolá točité venkovské silnice.