ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA FABIA.

ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 70 kW
 • Spotřeba: 5,3 - 6,2 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO - Sportovně oděný kombík

Opravdový městský vůz. ŠKODA FABIA MONTE CARLO vynikne svým charakteristickým designem na silnici nebo kdekoliv, kde zaparkujete.

Design karosérie

-

Design

Nepřehlédnutelná odlišnost

Vzhled modelu Monte Carlo je završen zakřivenými Bi-LED světlomety, díky nimž budete mít za všech okolností naprostou jistotu. Standardně montované zadní LED reflektory zajistí, aby si Vás všichni všimli – ať už z bezpečnostních důvodů, nebo kvůli designu.

-

Exterier

Styl v pohybu

ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO vynikne svým charakteristickým designem na silnici nebo kdekoliv, kde zaparkujete. Konstruktéři vozu ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO se maximálně snažili o optimální využití prostoru ve voze do posledního milimetru.

-

Kola

Kola, která vyjadřují váš postoj

Vyberte si pro vůz ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO kola z lehké slitiny, která vyjadřují Váš postoj. Standardně dodávaná 16" kola Italia nebo 17" kola Torino dodávaná na přání.

Design interiéru

-

Interiér

Žádné tuctové auto

Konstruktéři vozu ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO se maximálně snažili o optimální využití prostoru ve voze do posledního milimetru. Standardně dodávaný malý kožený paket obsahuje kožený volant, koženou manžetu řadicí páky a madlo ruční brzdy. Manžetu řadicí páky a madlo ruční brzdy také zdobí červené prošití. Tyto prvky, společně s karbonovými prvky, umocňují jedinečnost sportovně laděného interiéru.

Nastupte dovnitř

Po otevření předních dveří Vás při vstupu do jedinečného interiéru vozu ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO přivítá stříbrná prahová lišta s logem Monte Carlo.

-

Design

Detaily na kterých záleží

Co může v jiných vozech znít jako klišé, je ve voze ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO skutečností. Interiér se vyznačuje kvalitními materiály a přesností v každém ohledu. Volant s nezaměnitelným tvarem je potažen perforovanou kůží s červeným prošitím.

-

Zavazadlový prostor

Objem nic nenahradí

ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO je praktická a univerzální jako nikdy předtím. Zavazadlový prostor o špičkovém objemu 530 l lze sklopením zadních sedadel zvětšit až na 1 395 l. Nakládání usnadňuje dostatečná vstupní šířka zadního prostoru činící 1 028 mm, zadní dveře, které se otevírají do výšky 1 900 mm, a nakládací hrana a nakládací hrana ve výšce pouhých 611 mm.

-

Zavazadlový prostor

Flexibilní uskladnění

Flexibilní přihrádka v zavazadlovém prostoru udrží vše na místě, dokonce i míč – bez ohledu na to, jak kulatý nebo neposedný je. Tuto flexibilní přihrádku často využijete pro své nákupy nebo převoz plodů svého zahradničení.

Háčky v zavazadlovém prostoru

Velkou variabilitu a využití zavazadlového prostoru FABIA COMBI MONTE CARLO zvyšují i pevné háčky. Ty se používají k zavěšování předmětů nebo zavazadel, jež by jinak byly na podlaze nestabilní. Oceníte je třeba při nakupování nebo při převážení sportovního vybavení.

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru

Někdy potřebujete do zavazadlového prostoru vsunout těžký náklad přímo z košíku. Jindy zase potřebujete hluboký prostor, kam se vejdou vysoké nebo široké předměty. Nastavitelná mezipodlaha je praktická výbava na přání vylepšující už tak skvělé přepravní schopnosti vozu ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO.

-

Panoramatická střecha

Užívejte si nebe nad hlavou

Velká panoramatická střecha se stínítkem dodává interiéru dostatek denního světla. Sklo je tónované, takže do vozu pronikne jen příjemné množství světla a tepla.

Design interiéru

-

Světelný a dešťový asistent

Komfort na cestách

Vůz ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO může být vybaven dešťovým senzorem, který automaticky spustí stěrače a upraví jejich rychlost. Světelný sensor automaticky zapne osvětlení vozu, pokud intenzita okolního světla nedosahuje předem stanovených hodnot (například při jízdě tunelem nebo při setmění).

-

Klimatizace Climatronic

Automatická klimatizace

Díky klimatizaci Climatronic si můžete užívat komfortu samočinného udržování nastavené teploty v interiéru vozu. Senzor vlhkosti snižuje zamlžování čelního skla a dále zvyšuje komfort klimatu ve vozidle.

-

Simply Clever detaily

Držák na multimediální přístroje

Vždycky Vás zajímalo, jak zabránit tomu, aby se Váš smartphone, mince nebo klíče během jízdy samovolně pohybovaly? Pak je tu pro Vás tento prvek Simply Clever. Nezáleží na tom, jak rychle projíždíte zatáčkou. Díky tomuto držáku budete mít důležité drobnosti po ruce a na dohled.

USB porty

Dobrá zpráva! Již žádné hádky kvůli USB portům. Vůz FABIA COMBI MONTE CARLO jich má spoustu. Dva USB porty jsou připraveny pro cestující na zadních sedadlech a jeden USB port je vpředu. To dává konceptu „neustálého on-line připojení“ zcela nový rozměr.

-

Praktické detaily

Držák na láhve

Jeden z mnoha geniálních držáků lahví je pohodlně umístěn v odkládací schránce před spolujezdcem.

Vyhoďte obaly od jídla do koše na odpadky, který lze lehce vyjmout a vyprázdnit. Koš můžete umístit do odkládací schránky v obložení předních dveří, kde se rovněž nachází držák pro lahve o objemu 1,5 l.

Přední loketní opěrky

Drobné předměty můžete ukrýt před pohledy kolemjdoucích v nastavitelné loketní opěrce umístěné mezi předními sedadly.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Konektivita vozu

Tento propojovací produkt poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s Vámi vybraným servisním střediskem ŠKODA. Součástí této funkce je tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

"Horká" tlačítka

Tlačítka rychlé volby ve stropním modulu

Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Prostředním tlačítkem zavoláte do servisního střediska v případě poruchy. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Smartlink+

Konektivita vozu ŠKODA FABIA Monte Carlo

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes MirrorLink™. Přehrávejte si hudbu, odpovídejte na textové zprávy a hovory, poslouchejte svůj oblíbený podcast nebo si prohlížejte podrobné údaje o voze pomocí aplikace ŠKODA OneApp.

Výbavové stupně

-
ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO

ŠKODA FABIA COMBI MONTE CARLO

Interiér MONTE CARLO

 • Interiér Monte Carlo s dekorační lištou Carbon
 • Infotainment Swing 6,5“ s Bluetooth
 • ŠKODA Surround se 6 reproduktory
 • Sportovní kožený multifunkční volant s červeným prošitím

Základní výbava MONTE CARLO

 • Bi-LED hlavní světlomety
 • Sportovní sedadla vpředu
 • Zadní spoiler v barvě karoserie
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka černě lakovaná

Motory

-

Dostupné motory

1,0 TSI 70 kW

 • 4,6 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 5° M
 • maximální rychlost 185 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 105 g/km

1,0 TSI 70 kW

 • 5,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 185 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 115 g/km