ŠKODA FABIA COMBI

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA FABIA.

ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
ŠKODA FABIA COMBI
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 70 kW
 • Spotřeba: 5,3 - 6 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA FABIA COMBI - rodinný vůz

Praktický rodinný kombík s velkým zavazadlovým prostorem

Čistota a preciznost kombinovaná s ostrými hranami a krystalickými tvary dodávají vozu ŠKODA FABIA COMBI osobitý charakter.

Design karosérie

-

Atraktivní tvary a elegance

Expresivní exteriér

Moderní a dynamický, atraktivní a elegantní rodinný kombík. Zamilujete se na první pohled. Model ŠKODA FABIA COMBI nabízí dostatek místa pro cestující i zavazadla. Pozměněná čelní plocha a LED světlomety vozu FABIA COMBI upoutají Vaši pozornost. Koncová LED světla zajistí, aby si Vás každý všiml.

-

Přední světla

Věrná vize

Přepracovaná maska chladiče a světlomety nového vozu ŠKODA FABIA COMBI nyní ještě vice vytváří dojem jedné světelné jednotky, která na silnici přitahuje pohledy svým sebejistým vzhledem. Na dynamický design navazují nové, výkonné LED světlomety, využívající diody pro denní svícení i Corner funkci přisvěcování do zatáček.

-

Zadní světla

Ostře řezané trojúhelníky

Plochy pod okrajem zadních dveří mají výrazný sklon směrem dovnitř, což podtrhuje kontrast mezi světlými a tmavými odstíny a opticky vůz rozšiřuje.

Zadní koncová světla nyní využívají pro brzdová světla technologii LED a krajní světla mají svůj charakteristický tvar písmene C. Dalším bezpečnostním prvkem upraveného vozu jsou zabudované odrazky na zadním nárazníku, díky nimž je vůz jasně viditelný, i když jsou světla vypnutá.

-

Výběr kol

Kola vozu ŠKODA FABIA COMBI

Díky širokému výběru různých designů kol pro vůz FABIA COMBI si zajisté najdete ten, který bude vyhovovat Vašemu vkusu. Můžete si vybrat ze široké nabídky 15″, 16″ a 17″ kol ze slitiny.

Design interiéru

-

Interier

Padne jako ulitá

Standardně prostorný a útulný interiér získal díky novému modelu FABIA COMBI několik důležitých vylepšení, které Vám vykouzlí úsměv na rtech při každé jízdě. Ať už to bude zásluhou nového designu sdruženého panelu přístrojů, většímu výběru dekoračních lišt na přístrojové desce, kontrastních švů v loketních opěrkách dveří, nebo funkce dvourychlostního elektrického ovládání oken.

-

Prostornost

Udělejte si pohodlí

Ať už jste čtyři, nebo Vás cestuje pět, nemusíte se obávat. FABIA COMBI má dost místa pro každého. Krajní sedadla mají promyšlený tvar, který Vám zajistí pohodlnou cestu. Pokud vezete děti v dětských sedačkách, pak oceníte upevňovací body Isofix a TopTether.

-

Zavazadlový prostor

Zaplněn vždy jen napůl

ŠKODA FABIA COMBI zůstává i nadále v oblasti praktičnosti a důvtipnosti mezi nejlepšími ve své třídě. Velkorysý objem zavazadlového prostoru 530 l lze po sklopení zadních sedadel navýšit na 1 395 l.

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru

Jsou situace, kdy potřebujete zavazadlový prostor, do kterého můžete vsunout těžký předmět přímo z nákupního vozíku. Nebo situace, kdy potřebujete hlubší zavazadlový prostor k přepravě předmětů, které jsou velmi vysoké nebo naopak široké.

-

Zavazadlový prostor

Flexibilní uskladnění

Flexibilní přihrádka v zavazadlovém prostoru udrží vše na místě, dokonce i míč – bez ohledu na to, jak kulatý nebo neposedný je. Tuto flexibilní přihrádku často využijete pro své nákupy nebo převoz plodů svého zahradničení.

Síťový program

Díky chytrému designu kombinujícímu háčky, oka a příčky je zavazadlový prostor dostatečně flexibilní a praktický. Síťový program se zajišťovacími háčky zamezí pohybu drobných předmětů po podlaze zavazadlového prostoru. Robustní háčky po stranách zavazadlového prostoru oceníte během nakupování nebo při přepravě sportovního vybavení.

-

Panoramatická střecha

Užijte si nebe nad sebou

Velké doplňkové panoramatické střešní okno se stínítkem přivádí do interiéru spoustu denního světla. Skločerné tónování, takže se do vozidla dostane jen tolik světla a tepla, aby bylo zajištěno pohodlí.

-

Odkládací prvky

Malé věci, velký dojem

Vždy Vás zajímalo, jak zabránit tomu, aby se Váš chytrý telefon, mince a klíče během jízdy samy posunovaly? Je tu pro Vás tento prvek Simply Clever – bez ohledu na to, jak rychle projíždíte zatáčku, tento držák udrží všechny důležité drobnosti ve Vašem dosahu a dohledu.

Přední loketní opěrka

Přední loketní opěrka ve voze FABIA COMBI nabízí nejen pohodlnou podporu, ale také praktickou odkládací schránku umístěnou mezi předními sedadly, která je snadno dosažitelná pro řidiče i jeho spolujezdce.

-

Chytré detaily

Škrabka na led

Skvělý detail „Simply Clever“, který je po ruce, když udeří první mrazy. Teď už nemusíte úporně prohledávat svůj vůz ve snaze najít škrabku na led nebo se uchýlit k použití své kreditní karty. Škrabka na led, umístěná ve víku palivové nádrže, je vždy připravená a čeká, až ji budete potřebovat.

Držák na lístky

Nejmenší věci se vždy snadno ztratí. Například parkovací lístky. ŠKODA má naštěstí jasné, praktické a cenné řešení. Držák na lístky Simply Clever, který se snadno připne na boční stranu čelního skla, v dosahu řidiče. Vaše lístky zůstanou v bezpečí, na obvyklém místě, takže si je v případě potřeby můžete vzít. Jsou také dobře viditelné pro všechny, kteří kontrolují lístky zvenčí vozu.

-

Šikovné přihrádky

Deštník pod sedadlem

ŠKODA FABIA COMBI má pod předním sedadlem spolujezdce praktickou přihrádku na deštník (standard od stupně výbavy Ambition a výše). Přihrádka je vyrobena z materiálu odolného proti vodě, aby bylo možné mokrý deštník uložit, aniž by se do vozu dostala vlhkost.

Držák reflexní vesty

Znáte tu část cvičení letecké bezpečnosti, kdy se hovoří o tom, že máte pod svými sedadly záchrannou vestu? ŠKODA Vám teď nabízí něco podobného na cesty. Reflexní vesta je bezpečně uložena ve speciální přihrádce ve dveřích u řidiče, kde je snadno a rychle dostupná. Pokud se Vám v noci – nebo třeba i ve dne – přihodí defekt pneumatiky, prostě po ní sáhněte a oblečte si ji.

-

Praktické detaily

Držák na láhve

Jeden z mnoha geniálních držáků lahví je pohodlně umístěn v předních dveřích.

Kromě dostatečného místa na láhev s vodou v předních dveřích je další prostor i v zadních levých dveřích. Ne sice tak velký jako ten vpředu, protože cestující na zadních sedadlech mají často menší ručičky, ale je dokonale navržený pro bezpečné odložení láhve.

Odpadkový koš

Děti jsou experti na vytváření hromádek odpadků v průběhu cesty, a proto ŠKODA nabízí „Simply Clever“ a velmi užitečné řešení: malý odpadkový koš, který připnete na odkládací přihrádku ve dveřích spolucestujících a snadno ho sejmete, až ho budete chtít vysypat.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Konektivita vozu

Tento produkt v oblasti konektivity nabízí informační servis a online navigaci, umožňuje ovládat vybrané funkce vozu na dálku pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu, a vzdálenou komunikaci s vybraným servisním centrem ŠKODA. Automatické tísňové volání Emergency Call, které v případě nehody zajistí automatické spojení s ústřednou tísňového volání, je nedílnou součástí služeb ŠKODA Connect.

-

Vzdálený přístup

Konektivita vozu

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro Vás ideálním řešením služba „Jízdní údaje“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí ŠKODA Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci ŠKODA Connect na svém chytrém telefonu.

-

Tlačítka rychlé volby ve stropním modulu

Konektivita vozu

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve střešním modulu. Červené tlačítko služby Emergency Call na pravé straně stropního modulu okamžitě zavolá pomoc pokud jste svědkem nebo účastníkem vážné dopravní nehody. V případě poruchy zajistí prostřední tlačítko spojení s vaším servisním centrem. Tlačítko vlevo pak umožní spojení se službou Infolinka ŠKODA, pro zodpovězení dalších dotazů.

-

Dvě USB zásuvky pro cestující na zadních sedadlech

Dostatek USB zásuvek

Dobré zprávy! Už žádné hádky kvůli USB zásuvkám. Vůz ŠKODA FABIA COMBI jich má dostatek. Na zadních sedadlech jsou pro cestující připraveny dvě USB zásuvky, vpředu je k dispozici další USB zásuvka.Tyto novinky dávají konceptu plné konektivity zcela nový rozměr.

-

Klimatizace Climatronic

Automatická klimatizace

Klimatizace Climatronic Vám umožní užívat si komfort automaticky udržované teploty ve voze. Senzor vlhkosti snižuje míru mlžení čelního skla a zpříjemňuje klima ve voze.

-

Smartlink+

Spojení přes MirrorLink™

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes MirrorLink™. Přehrávejte si hudbu, odpovídejte na textové zprávy a hovory, poslouchejte svůj oblíbený podcast nebo si prohlížejte podrobné údaje o voze pomocí aplikace ŠKODA CONNECT App.

-

Infotainment Blues, Swing a Swing plus

Moderní Infotainment

Infotainment Swing nabízí tuner AM/FM, čtečku SD karet a USB kompatibilní s Apple. Systém se ovládá prostřednictvím 6,5″ barevného displeje s vysokým rozlišením 800 × 480 pixelů. Infotainment Swing Plus navíc zahrnuje SmartLink+ a Bluetooth pro snadné připojení Vašeho chytrého telefonu. Nabídku završuje moderní zvukový systém ŠKODA Surround se 6 reproduktory.

Ačkoliv je infotainment Blues základním systémem vozu FABIA COMBI, nabízí i přesto spoustu funkcí. Můžete poslouchat hudbu z rádia, SD karty, externího multimediálního zařízení nebo USB s podporou zařízení Apple.

-

Amundsen

Navigační systém Amundsen

Navigační systém Vás díky zprávám o aktuálním provozu, které jsou součástí služeb ŠKODA Connect, vždy pohodlně navede do zvoleného cíle. Navigace Amundsen má 6.5" barevný dotykový displej s vysokým rozlišením 800x480 pixelů. Součástí je i Wi-Fi hotspot, Bluetooth handsfree, systém ŠKODA Surround, a nově může být také vybaven funkcí Media Command, kterou lze ovládat funkce infotainmentu ze zadních sedadel.

-

Kessy

Obsluha auta bez nutnosti klíče

Otvírejte a zavírejte dveře, startujte a vypínejte motor, to vše bez nutnosti hledat klíče. Takový komfort nabízí systém KESSY. Pouze zatáhněte za kliku a vůz se automaticky odemkne. Vůz nastartujte stisknutím tlačítka umístěného vpravo od sloupku řízení.

Výbavové stupně

-
ŠKODA FABIA COMBI

ŠKODA FABIA COMBI

Interiér ACTIVE

 • Elektrické ovládání předních oken
 • PUR volant nastavitelný ve dvou osách
 • 4x200W reproduktory vpředu
 • Infotainment Swing 6,5" s barevným dotykovým displejem

Základní výbava ACTIVE

 • Střešní nosič – černý (pouze pro COMBI)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
 • Tónovaná skla
 • LED denní svícení
-
ŠKODA FABIA COMBI

ŠKODA FABIA COMBI

Interiér AMBITION

  vw
 • Interiér Ambition
 • Malý kožený paket
 • Deštník pod sedadlem spolujezdce
 • Paket Chrom (hlavice řadící páky, rámeček řadicí páky, vnitřní ovladače lamel přívodu vzduchu do interiéru, výdechy ventilace, vnitřní kličky dveří a pojistné tlačítko ruční brzdy v chromovaném provedení)

Základní výbava AMBITION

 • 15“ kola z lehké slitiny Matone
 • Chromovaný rámeček chladiče
 • Přední mlhové světlomety
 • Front Assist vč. nouzové brzdy
-
ŠKODA FABIA COMBI

ŠKODA FABIA COMBI

Interiér STYLE

 • Climatronic – automatická klimatizace
 • ŠKODA Surround se 6 reproduktory
 • Elektrické ovládání oken vpředu i vzadu
 • Multifunkční volant

Základní výbava STYLE

 • Bi-LED hlavní světlomety a LED zadní svítilny
 • 15“ kola z lehké slitiny Cygnus
 • Signalizace vzdálenosti při parkování vzadu
 • Tempomat

Aktuální ceníky a data

Asistenční systémy

-

Blind Spot Detect

Bezpečné přejíždění mezi pruhy

Nově přidaný systém Blind Spot Detect pomáhá řidiči bezpečně přejet do vedlejšího jízdního pruhu tím, že zaznamenává vozidla, která se již nachází v mrtvém úhlu. Dva radarové senzory umístěné ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor za vozem ŠKODA FABIA COMBI až do vzdálenosti 20 metrů.

-

Front Assist

Bezpečnostní systém

Front Assist je bezpečnostní systém, který upozorňuje na nebezpečí srážky, a v případě nevyhnutelné nehody se aktivací brzd snaží snížit následky střetu. Front Assist spolupracuje s radarovým senzorem integrovaným v masce chladiče a měří vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla.

-

Adaptivní tempomat

Kombinace tempomatu s radarovou kontrolou vzádlenosti

Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti.

-

Rear Traffic Alert

Asistent vyparkování

Pokud vyjíždíte pozadu z parkovacího místa, Rear Traffic Alert detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál, takže můžete včas zareagovat. Rear Traffic Alert je dodáván spolu se systémem Blind Spot Detect.

-

Auto Light Assist

Automatická světla

Auto Light Assist v novém voze FABIA COMBI automaticky rozsvěcí a zhasíná dálková světla podle aktuální situace.

Bezpečnost

-

Bezpečnost bez kompromisů

Pasivní bezpečnost

Pevnou karoserii vozu FABIA COMBI lze vybavit až 6 airbagy

Kompaktní velikost neznamená u modelů ŠKODA žádné ústupky v oblasti bezpečnosti. Již tak bohatou nabídku asistentů rozšiřuje ŠKODA FABIA COMBI o řadu nových systémů, známých spíše z vozů vyšších tříd.

-

Pasivní bezpečnost vozu

Airbagy pro řidiče a spolujezdce

Chrání řidiče a spolujezdce před zraněním v případě nárazu.

Boční Airbagy

Boční ochrana řidiče a spolujezdce.

Záclonový postranní airbag

Cestující se mohou spolehnout na celkovou ochranu při nehodě.

-

Pomocník při parkování

Přední a zadní parkovací senzory

Díky skvělé manévrovatelnosti je parkování jednoduché. FABIA COMBI může být navíc vybavena parkovacími senzory v předním a zadním nárazníku, které Vám pomohou kontrolovat vzdálenost od překážek.

Zadní kamera s ostřikovačem

Abyste měli zajištěný komfort a dobrou orientaci při parkování, používá zadní kameru umístěnou na klice pátých dveří. Spolu s infotainmenty ŠKODA používá systém jejich displeje k zobrazení prostoru za vozem a k označení směru jízdy podle šířky vozu.

-

Light and Rain Assist

Automatická aktivace světel a stěračů

Vůz FABIA COMBI lze vybavit dešťovým senzorem, který automaticky aktivuje a reguluje rychlost stěračů. Světelný senzor automaticky aktivuje světla vozu, pokud okolní intenzita světla klesne pod stanovenou hodnotu (např. při průjezdu tunelem nebo při setmění).

-

HHC asistent

Asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce (HHC) umožňuje snadné rozjíždění do kopce bez rizika nechtěného couvání nebo nutnosti použít ruční brzdu. Jakmile po zastavení v kopci uvolníte brzdový pedál, HHC udržuje tlak v brzdovém systému po dobu 1–2 sekund, což je dostatečný čas na pohodlný rozjezd.

Motory

-

TSI motor

Výkonná a přesto úsporná ŠKODA FABIA COMBI

FABIA COMBI nabízí výhradně moderní benzinové motory, které nabízí potěšení z jízdy i nízké hodnoty emisí.

TSI je zárukou vynikající dynamiky, solidního výkonu a nízké spotřeby.

Přeplňované tříválcové motory 1,0 TSI mají zcela novou konstrukci. Nyní patří systém Start/Stop a rekuperace brzdné energie do základní výbavy. Motory TSI jsou navrhovány pro řidiče, kteří mají rádi flexibilitu motoru bez ohledu na situaci.

-

Dostupné motory

1,0 TSI 70 kW

 • 4,6 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 5° M
 • maximální rychlost 185 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 105 g/km

1,0 TSI 70 kW

 • 5,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 185 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 115 g/km