Čtvrté generace modelu Superb
Čtvrté generace modelu Superb

Škoda Auto: Video upoutávka čtvrté generace modelu Superb

Video upoutávka prezentuje exteriérové a interiérové highlighty čtvrté generace modelu Škoda Superb.

Škoda Auto přináší video upoutávku na čtvrtou generaci modelu Superb ve formě náhledu exteriérových a interiérových highlightů. Světová premiéra je naplánována na 2. listopadu v 19:00 SEČ a bude vysílána živě na platformě Škoda Storyboard a profilech značky na sociálních sítích YouTube, X a LinkedIn.

Video upoutávka odhaluje dynamické proporce, přepracované Matrix-LED přední světlomety, Top LED zadní světla s krystalickými prvky a znaky nového designového jazyka Modern Solid. Interiér je vybaven novými multifunkčními ovladači (Smart Dials) a voličem převodovky na sloupku řízení. Vlajková loď portfolia vozů Škoda se spalovacími motory bude dostupná v karosářských verzích liftback a kombi a nabídne výběr ze šesti motorů včetně plug-in a mild-hybridních pohonů.

Živý přenos bude vysílán v anglickém a českém jazyce prostřednictvím platformy Škoda Storyboard a na YouTube, X a LinkedIn profilech značky Škoda 2. listopadu od 19:00 SEČ. V průběhu večera bude v sekci Media Room na platformě Škoda Storyboard zveřejněna obsáhlá tisková mapa.