Škoda Auto
Škoda Auto

Škoda Auto uspěla v tendru, 371 vozů Fabia pro Českou poštu

371 automobilů Škoda Fabia Style 1,0 TSI doplní a zmodernizuje vozový park státního podniku Česká pošta.

Česká pošta postupně převezme 371 vozů Škoda Fabia na tříletý operativní leasing

Výběrové řízení, které Česká pošta vyhlásila s cílem doplnit a zmodernizovat svůj vozový park, vyhrála společnost Drivalia Lease. Všechny vozy budou provozovány formou operativního leasingu. Součástí poskytovaných služeb jsou kompletní pojištění včetně pojištění skel a úrazu, nadstandardní asistenční služby, běžná údržba, dodání a výměna sezonních pneumatik, přistavení náhradního vozidla v případě poruchy nebo nehody, pick-up servis i další činnosti spojené s provozem flotily.


Jiří Maláček - vedoucí českého zastoupení Škoda Auto

"Velmi si tohoto úspěchu vážíme. Naše vozy splnily přísná kritéria výběrového řízení a v následujících 3 letech budou sloužit v náročných podmínkách poštovního provozu. Opět se ukázalo, že vozy značky Škoda jsou vysoce ceněny svými vlastnostmi v podobě nízkých celkových nákladů na provoz, spolehlivostí a dobrým poměrem užitné hodnoty a ceny. I proto slaví úspěchy v mnoha tendrech veřejné správy, státních organizací i soukromých podniků."


Přednosti vozů Škoda oceňují fleetoví i retailoví zákazníci

Automobily Škoda patří stabilně k nejvýhodnějším vozům na českém trhu z pohledu dopadu na firemní náklady na provoz. Z mnoha nezávislých studií vycházejí s výborným hodnocením poměru mezi pořizovací cenou a užitnou hodnotou. Jejich servisní náklady se v jednotlivých segmentech řadí k těm nejnižším, mezi oceňovanými pozitivy figurují zejména výhodné ceny náhradních dílů a nadprůměrná spolehlivost. Pro firemní zákazníky hraje důležitou roli také zůstatková hodnota, jakožto zásadní ekonomický parametr při kalkulaci obměn vozových parků, kterou si vozy Škoda v rámci svých tříd drží nadprůměrně vysokou.

Je na co navazovat: Škoda Auto uspěla v řadě výběrových řízení

Nejnovější dodávka vozů Škoda pro potřeby České pošty je pokračováním dlouhé a oboustranně prospěšné spolupráce mezi společností Škoda Auto a státními organizacemi v České republice. Mladoboleslavská automobilka již například mnohokrát uspěla v tendrech ministerstva vnitra. Vozy Škoda slouží od roku 1993 Policii ČR a dalším civilním sektorům tohoto resortu. České automobily uspěly i v centrálním výběrovém řízení ministerstva financí pro resorty dopravy, obrany, průmyslu a obchodu, kultury, školství, zdravotnictví, životního prostředí a místního rozvoje.